CyberDemonVZ sri 28.8.2019 10:02
acmilan2 kaže...
acmilan2 kaže...

Nakon zadnjeg updatea na mojem stratosu vise uopce ne dobivam nikakve obavijesti za pozive, poruke, messenger, whatsapp, viber - nista. Samo vrijeme ujutro, pola ili cijeli cilj koraka i ako predugo sjedim.

Napravio factory reset na satu, raspario na Amazfit aplikaciji, deinstalirao i ponovno instalirao aplikaciju, ponovno upario, sva dopustenja sam dao/dozvolio - i dalje isto go*no. Ima li jos tko kakvu ideju?

 Ima tko slican problem?

 Puno ljudi je imalo taj problem, ali je ponovno uparivanje pomoglo. Tak da nemam pojma što bi se kod tebe još moglo. Tražiš pa netu, nije bilo sličnih slučajeva?

acmilan2 sri 28.8.2019 10:21
CyberDemonVZ kaže...
acmilan2 kaže...
acmilan2 kaže...

Nakon zadnjeg updatea na mojem stratosu vise uopce ne dobivam nikakve obavijesti za pozive, poruke, messenger, whatsapp, viber - nista. Samo vrijeme ujutro, pola ili cijeli cilj koraka i ako predugo sjedim.

Napravio factory reset na satu, raspario na Amazfit aplikaciji, deinstalirao i ponovno instalirao aplikaciju, ponovno upario, sva dopustenja sam dao/dozvolio - i dalje isto go*no. Ima li jos tko kakvu ideju?

 Ima tko slican problem?

 Puno ljudi je imalo taj problem, ali je ponovno uparivanje pomoglo. Tak da nemam pojma što bi se kod tebe još moglo. Tražiš pa netu, nije bilo sličnih slučajeva?

 

MasterG kaže...

imao sma taj problem, ali sam riješio sa deinstaliranjem unpair i reinstaliranjem pair ...a vidim d asi to probao i ništa.

ajd probaj još jednom ko ga je**

 Ma po internetu pisu isto, jednostavno nemas sto drugo za napraviti...

Prvog kojeg sam dobio mu nije GPS radio, otisao u trgovinu i dobio novi, a sad s ovim updateima j*bu mater svoju, sta ce mi obavijest da dugo sjedim kad to znam, a kad me neko zove, a ja sam u drugoj sobi il nesto pa ne cujem, onda nista...

Probat cu opet to isto, rasparit, deinstalirat aplikaciju, napravit factory reset na satu i onda ponovno sve na novo, sa novim podacima i novim pokusajem dopustenja aplikacijama.

Hvala

gnomisa sri 28.8.2019 14:29
itomic009 kaže...

  Na baš direktnom suncu nije loša, ali može i bolje. Ovisi kako kada automatska regulacija svjetline podesi razinu iste. Možeš naravno kao i na svakom mobu i sam roknuti svjetlinu na max kad si baš na suncu i dobro. Što se tiče kvalitete poziva, probao sam i to. Nije na razini hands fee moda na mobu, ali nije loše za prvu ruku i kad baš treba. Ja to doživljavam za tako situacije kad se zatekne, ne baš ono sad za neko redovno i duže telefoniranje. Dakle, radi ok ali očekivano nije kao s normalnim mobom.

 Hvala ti. Jedna ženska kaj recenzira satove (računalo.com) je napisala u recenziji na webu da se morala skoro pa derati vani da bi ju osoba s druge strane čula. Jel to i tvoje iskustvo ili? Ja bi to isto povremeno koristio i to u najvećem slučaju za kratko javljanje dok vozim i ruke su na volanu. Ovako mi se čini da je taj sat best buy pogotovo sad kad j pao na nakih 800kn kod nas. Nije ni na alliju baš puno manje.

itomic009 čet 29.8.2019 09:41
gnomisa kaže...
itomic009 kaže...

  Na baš direktnom suncu nije loša, ali može i bolje. Ovisi kako kada automatska regulacija svjetline podesi razinu iste. Možeš naravno kao i na svakom mobu i sam roknuti svjetlinu na max kad si baš na suncu i dobro. Što se tiče kvalitete poziva, probao sam i to. Nije na razini hands fee moda na mobu, ali nije loše za prvu ruku i kad baš treba. Ja to doživljavam za tako situacije kad se zatekne, ne baš ono sad za neko redovno i duže telefoniranje. Dakle, radi ok ali očekivano nije kao s normalnim mobom.

 Hvala ti. Jedna ženska kaj recenzira satove (računalo.com) je napisala u recenziji na webu da se morala skoro pa derati vani da bi ju osoba s druge strane čula. Jel to i tvoje iskustvo ili? Ja bi to isto povremeno koristio i to u najvećem slučaju za kratko javljanje dok vozim i ruke su na volanu. Ovako mi se čini da je taj sat best buy pogotovo sad kad j pao na nakih 800kn kod nas. Nije ni na alliju baš puno manje.

  Pa nije moje iskustvo tako, ja sam ga koristio svega par puta za odgovoriti na poziv i malo primakneš sat glavi i pričam normalno. Kvaliteta jeste nešto lošija nego na mobu, ali to i nije primarna funkcija. Ne znam što ti neki kvazi recenzetni sebi uopće umisle tako s nekim komentarima. Ne kupuje se tako nešto radi telefoniranja. To isto kao da tabletu koji ima SIM kard i može zvati uzmeš za manu što je velik i teško je pričat s njima ?? Nemaš ništa bolje za te novce a Mi Band je ipak osjetno down s obzirom na Verge. Ponaljvam, Verge i slični satovi nisu zamjena za mobitele.

gnomisa čet 29.8.2019 15:10
itomic009 kaže...
gnomisa kaže...
itomic009 kaže...

  Na baš direktnom suncu nije loša, ali može i bolje. Ovisi kako kada automatska regulacija svjetline podesi razinu iste. Možeš naravno kao i na svakom mobu i sam roknuti svjetlinu na max kad si baš na suncu i dobro. Što se tiče kvalitete poziva, probao sam i to. Nije na razini hands fee moda na mobu, ali nije loše za prvu ruku i kad baš treba. Ja to doživljavam za tako situacije kad se zatekne, ne baš ono sad za neko redovno i duže telefoniranje. Dakle, radi ok ali očekivano nije kao s normalnim mobom.

 Hvala ti. Jedna ženska kaj recenzira satove (računalo.com) je napisala u recenziji na webu da se morala skoro pa derati vani da bi ju osoba s druge strane čula. Jel to i tvoje iskustvo ili? Ja bi to isto povremeno koristio i to u najvećem slučaju za kratko javljanje dok vozim i ruke su na volanu. Ovako mi se čini da je taj sat best buy pogotovo sad kad j pao na nakih 800kn kod nas. Nije ni na alliju baš puno manje.

  Pa nije moje iskustvo tako, ja sam ga koristio svega par puta za odgovoriti na poziv i malo primakneš sat glavi i pričam normalno. Kvaliteta jeste nešto lošija nego na mobu, ali to i nije primarna funkcija. Ne znam što ti neki kvazi recenzetni sebi uopće umisle tako s nekim komentarima. Ne kupuje se tako nešto radi telefoniranja. To isto kao da tabletu koji ima SIM kard i može zvati uzmeš za manu što je velik i teško je pričat s njima ?? Nemaš ništa bolje za te novce a Mi Band je ipak osjetno down s obzirom na Verge. Ponaljvam, Verge i slični satovi nisu zamjena za mobitele.

 Nisu ali recimo samsung watch (46mm) me oduševio. Poruke se lagano pišu, kvaliteta poziva odlična (i mic i zvučnik), ekran vrh (svijetli i na suncu dobro), sav tracking vrhunski, podrška za appove odlična...Sasvim upotrebljiv za razliku od nekih alternativa i skupljih i jeftinijih.

itomic009 čet 29.8.2019 18:07

 Slažem se, ovaj Samsungov sat je odličan ali je duplo skuplji.  Ja sam sebi gledao uzeti sat za rekreativno trčanje uz glazbu i tako to i nisam htio trošiti puno para. Verge mi to radi odlično i meni je dobar. Da ima boljih, kao ovaj Samsung, ima naravno za više novaca. Sad, kako kome što paše. 

AmonZero uto 3.9.2019 22:23

Promijenio mobitel nedavno i od onda mi se nece syncat aktivnosti koje sam odradio na satu sa GPSu na mobilnu aplikaciju.

Korake i sve ostalo normalno prikazuje. Neke ideje ?

 

Ne znam ak napravim unpair dal cu izgubit sve aktivnosti koji se nisu sincale na moblinu aplikaciju, a nalaze se samo na satu trenutno.

CyberDemonVZ sri 4.9.2019 00:01
fila2208 kaže...

jel nekom stratos rando izbaci notifikaciju da kontroliraš neki youtube ili muziku koju sam odavno ugasio na telefonu?

i onda ne možeš nikako ugasti nego držat pa ubit sve notifikacije

 Isto i na Pace. Bug izgleda.

Dario7 čet 19.9.2019 10:56

Nije mi ovaj GTR zanimljiv, pogotovo što vidim koliko problema ima sa GPS-om.

 

Nego, nigdje nema za kupiti ovaj novi Stratos 3, gledam uzet elite ali izgleda da će trebati pričekati do kraja godine.

 

Što mislite koliko bi mogao koštati kod nas? 

Negdje oko 2 soma bi rekao.

 

gnomisa čet 19.9.2019 11:06

Fora je ovaj novi GTS iako mi taj kockasti applewatch like dizajn i nije nešto.....Iako je duplo lakši od GTRa što mi je super. Ne volim osjetit težinu sata na ruci.

 

GTS hands on

 

Na Alliju se kratko pojavio ( kineska verzija za 140 dolara, dakle oko 930 kn). Kod nas (ako dođe) biti će negdje 1200-1300kn. A možda i neće ili će s vremenom pasti cijena jer Verge je sad oko 800kn a toliko je i na Alliju.

maniti sri 25.9.2019 11:16
gnomisa kaže...

Uzeo bi Amazfit GTR jer izgleda jebeno i ima sve što trebam. Ima li netko taj sat da podijeli iskustva?

 Po ovome što sam vidio Huawei gt2 će biti bolji proizvod od GTR-a no treba pričekat...

gnomisa sri 25.9.2019 12:25
maniti kaže...
gnomisa kaže...

Uzeo bi Amazfit GTR jer izgleda jebeno i ima sve što trebam. Ima li netko taj sat da podijeli iskustva?

 Po ovome što sam vidio Huawei gt2 će biti bolji proizvod od GTR-a no treba pričekat...

 GT2 navodno ima spor softver i skoro je duplo skuplji.....