CyberDemonVZ sub 10.8.2019 21:48
unique83 kaže...

Stratos

 U samo 4 dana sam ovdje i Facebook Amazfit stranici vidio ove probleme sa Stratosom: otpala tipka, prestao raditi nakon kupanja, otpala ušica gdje se kopča remen, otpala staklena zaštita heart rate senzora, otkazao touch, crte na ekranu, ne radi barometar, ne radi GPS.

A Pace i Bip ništa.

Ovo je vjerojatno najlošija završna obrada od svih proizvoda pod Xiaomiem.

 

Ali, još uvijek ga planiram kupiti ako bude na nekom ludom popustu i nadati se da ću biti među onima kojima radi savršeno. 

robisierra92 sub 10.8.2019 23:40

Meni Stratos radi bez greške, koristim ga već dvije godine. Dva ljeta se kupao u moru, vozi se na biciklu skoro svaki dan, išao je po šumama i gorama u međuvremenu. Nikakvih problema. Preporučio bih ga svakome kome je u budžetu.

Afro_Deco uto 13.8.2019 20:07

Pozdrav ekipa. Kupio sam Amazfit stratos danas i zasad sam zadovoljan onim što nudi. Ima mana ali cjelokupni dojam je dobar. Treba mi pomoć nekog ko zna kako isključiti opciju kod koje sat pali svjetlo svaki put kad pomaknem zglob. Dakle želim da se svjetlo pali isključivo gumbom ili tapkanjem po ekranu. 

Afro_Deco sri 14.8.2019 14:10

Zanima me koja je razlika između dvije udaljenosti koje mi stratos pokazuje na prototype watchfaceu? Na jednoj je nacrtan čovjek u trku i ispod piše 1.75 Sport a na drugoj staza ispod koje piše 1.75 km.. Što spada pod jednu a što pod drugu? 

Z004 sri 14.8.2019 19:06

... pozdrav,

radi se o amazfit verge uređaju...

može li se nekako namjestiti da notifikacije na njega dolaze preko WiFi ili interneta, a ne BT ? preko BT dolaze samo na 10m, a ovako bi se puno dalje moglo otići sa satom od mobitela.

...hvala !

pilots pet 16.8.2019 11:55

Pozdrav, 

Imam stratos 2 mjesec dana pa se još učim. 

Zanima me kod aplikacije za trčanje da li postoji mogućnost da kad prestanes sa trcanjem sat to prepozna i pauzira vrijeme kao što to moze Verge u toj app? 

 

I moje mišljenje za sat je lijep dizajn ali loša kvaliteta, već sam uspio ogrebat staklo a da to nisam skuzio kada niti gdje😂😂😂

unique83 pet 16.8.2019 12:21

Evo moj stratos izgleda dao svoje...sada više neće niti puniti. Zadnje punjenje je išlo tek nakon što sam temeljito očistio kontakte, a sada niti to ne pomaže. Vidjeti ću još sa koleginim punjačem u ponedjeljak, ali čini se da neće biti pomoći.

vlado21 uto 20.8.2019 10:09

Imam jedno pitanje ako mi netko može pomoći. Imam već Amazfit Pace preko 2 godine, nikada nije bilo s njim problema.

Jučer mi je nakon redovnog punjenja baterije funkcionirao par sati najnormalnije, da bi se uskoro sam od sebe ugasio. Nakon što ga ručno upalim (na gumb), ubrzo se opet ugasi bez ikakvog razloga. Baterija mu je napunjena, tako da nije stvar u bateriji. Pokušao sam ga i tvornički resetirati, ali nije pomoglo. Jedino ostaje upaljen ako ga držim na punjaču. Čim ga skinem s punjača, nakon nekog vremena se ugasi sam od sebe.

Jučer sam primjetio da je Amazfit aplikacija (android) imala svoj update pa sam pomislio da je u tome riječ te sam ju jučer ažurirao, ali nije pomoglo. 

Zna li itko u čemu je problem?

unique83 sri 21.8.2019 08:01
unique83 kaže...

Evo moj stratos izgleda dao svoje...sada više neće niti puniti. Zadnje punjenje je išlo tek nakon što sam temeljito očistio kontakte, a sada niti to ne pomaže. Vidjeti ću još sa koleginim punjačem u ponedjeljak, ali čini se da neće biti pomoći.

 Ipak nije umro još...u biti sve što sam trebao napraviti je par puta lupnuti ga sa stražnje strane gdje su vanjski kontakti. Ne znam kako to izgleda unutra ali sam pronašao negdje da je to nekima pomoglo...i vidi čuda....opet se puni sat.

acmilan2 sri 21.8.2019 11:24

Nakon zadnjeg updatea na mojem stratosu vise uopce ne dobivam nikakve obavijesti za pozive, poruke, messenger, whatsapp, viber - nista. Samo vrijeme ujutro, pola ili cijeli cilj koraka i ako predugo sjedim.

Napravio factory reset na satu, raspario na Amazfit aplikaciji, deinstalirao i ponovno instalirao aplikaciju, ponovno upario, sva dopustenja sam dao/dozvolio - i dalje isto go*no. Ima li jos tko kakvu ideju?

intelduo1 ned 25.8.2019 18:13

Jučer kupio Amazfit GTR. Uopće mi ne pronalazi GPS signal, što god pokušao. Resetirao na tvorničke postavke, probao samo da satom, uz pomoć mobitela, ništa. Jedan put je danas random uspio. Nakon 30 minuta hodanja bez GPS signala, odjednom je prikazao poruku "GPS signal found". Nakon završenog "treninga", pokušao sam ponovno uhvatiti GPS signal, međutim ništa. Ima li itko GTR-a sa takvim problemom?

intelduo1 ned 25.8.2019 19:40

Probao u Mi Storeu drugi Amazfit GTR, isti problem. Ne nalazi GPS signal...
Update: kad skinem sat sa ruke i držim ga u zraku za remen, nađe GPS signal preko sata, ali kad otvorim Amazfit aplikaciju, signala i dalje nema i ne može pratit rutu, premda je preko sata našao signal.

sibica ned 25.8.2019 21:37

GTR mi je estetski lijep,ali po komentarima u grupi na Facebooku ima puno neprecizniji gps od Stratosa i Pace-a,pa kome je gps važan možda je bolje preskočiti GTR ili pričekati neki update kojim će možda popraviti preciznost.

AmonZero ned 25.8.2019 22:05

Meni je jedna od najvaznijih stavki smartwatcha GPS. Ak to ne radi kako treba i sat trebaa dizat u zrak ko onaj majmun Simbu, je*es onda takav uređaj.

Ja bi ga vratio nazad i trazio lovu i kupio drugi sat, ak su takvi problemi sa tim GTR.

itomic009 uto 27.8.2019 00:38

  Na baš direktnom suncu nije loša, ali može i bolje. Ovisi kako kada automatska regulacija svjetline podesi razinu iste. Možeš naravno kao i na svakom mobu i sam roknuti svjetlinu na max kad si baš na suncu i dobro. Što se tiče kvalitete poziva, probao sam i to. Nije na razini hands fee moda na mobu, ali nije loše za prvu ruku i kad baš treba. Ja to doživljavam za tako situacije kad se zatekne, ne baš ono sad za neko redovno i duže telefoniranje. Dakle, radi ok ali očekivano nije kao s normalnim mobom.

CyberDemonVZ sri 28.8.2019 00:50

Evo ga!

Pravi nasljednik Pacea i Stratosa.

Iz nekog razloga ga zovu Stratos 3 :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=Sm1bzK014c8

 

 

I jedan detaljan opis:

https://the5krunner.com/2019/08/27/huami-amazfit-stratos-3-specifications-best-budget-triathlon-watch/

 

Već sam se ponadao da će NFC napokon biti dostupan u HR, ali opet ništa, samo Kina.

 

P.S. Naši vele da će se zvati ovako:

https://www.racunalo.com/huami-amazfit-sports-watch-3-ce-imati-kuciste-od-titana-i-podrzavat-ce-nfc/

MasterG sri 28.8.2019 07:12
CyberDemonVZ kaže...

Evo ga!

Pravi nasljednik Pacea i Stratosa.

Iz nekog razloga ga zovu Stratos 3 :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=Sm1bzK014c8

 

 

I jedan detaljan opis:

https://the5krunner.com/2019/08/27/huami-amazfit-stratos-3-specifications-best-budget-triathlon-watch/

 

Već sam se ponadao da će NFC napokon biti dostupan u HR, ali opet ništa, samo Kina.

 

P.S. Naši vele da će se zvati ovako:

https://www.racunalo.com/huami-amazfit-sports-watch-3-ce-imati-kuciste-od-titana-i-podrzavat-ce-nfc/

 to cyber znao sam da mogu računati na tebe :)

 

eto dočekao se ipak pravi nasljednik stratosa...sad sam već zainteresiran...idem čitat neda mi se radit XD

 

 

edit:

 

  • Machine diameter – 48.6mm whaaaat!?!??! ogroman je pobogu
MasterG sri 28.8.2019 09:35

XD

 

pisali smo kad je najavljen GTR da to nije pravi nasljednik stratosa, ali nisma očekivao da će stići toliko brzo nakon GTR-a

Stavi na oglasnik, vjerojatno ćeš ga piknut bez beda, jer se nekome neda čekati

acmilan2 sri 28.8.2019 09:47
acmilan2 kaže...

Nakon zadnjeg updatea na mojem stratosu vise uopce ne dobivam nikakve obavijesti za pozive, poruke, messenger, whatsapp, viber - nista. Samo vrijeme ujutro, pola ili cijeli cilj koraka i ako predugo sjedim.

Napravio factory reset na satu, raspario na Amazfit aplikaciji, deinstalirao i ponovno instalirao aplikaciju, ponovno upario, sva dopustenja sam dao/dozvolio - i dalje isto go*no. Ima li jos tko kakvu ideju?

 Ima tko slican problem?