Avensac uto 16.7.2019 19:25

Evo predstavljen novi GTR, dolazi u dvije veličine 42mm i 47mm.

 

"The 47mm model has a 410mAh LiPo battery, good for 24 days of regular usage. The 42mm version packs a smaller 195mAh battery, which lasts up to 12 days"

 

The Amazfit GTR 42mm standard edition starts at CNY 800 ($120/€105)
The Amazfit GTR 47mm starts at CNY 1,000 ($145/€130)

 

https://www.gsmarena.com/amazfit_gtr_unveiled_in_42mm_and_47mm_versions_has_up_to_24_days_battery_life-news-38151.php

Et_Tu_Brute? sri 17.7.2019 14:58
AmonZero kaže...
https://www.gsmarena.com/amazfit_gtr_unveiled_in_42mm_and_47mm_versions_has_up_to_24_days_battery_life-news-38151.php

Dost dobro izgleda. Sad pitanje kolko ce se kretat cijena na aliju i gearbestu

Izgled nije loš, ali malo me bunu razlike izmedu tih satova.

Recimo stratos 2 i ovaj, u cemu je na kraju razlika? Stratos mi je zanimljiv zato sto izgleda super, pa uz drugi remen mogu ga i na svadbe nosit, ali ima i sve ostale funkcije, muzika, gps, otkucaji etc etc.

Ovaj je više manje sve to samo malo drugaciji izgled/baterija?

CyberDemonVZ sri 17.7.2019 16:20

Za početak pronaći nekakvu usporedbu. Sigurno ih već ima ne netu.

Ali da, za sad se čine jako slični.

 

P.S. vjerojatno su ispravljeni hardverski problemi na Stratosu: ljudima je znao ispasti ukrasni dio oko spojnog dijela remena na kućište i staklena zaštita heart rate senzora.

dacho ned 21.7.2019 19:24

Gledam čime bih upgradeao Mi Band 2, ali nikako ne mogu naći informaciju koji smartwatch može kontrolirati Deezer aplikaciju na mobitelu i prikazati na ekranu sata "now playing". Jel netko možda upućen ili može provjeriti?

Dodinho pon 22.7.2019 09:37
fila2208 kaže...

 

i super mi je što me stavilo u obese kategoriju, sa svojih 98 kg i 185, inače sam aktivan u gymu i jedem malu djecu, čudno da nemaju neke dodatne pareamtre da izračunaju kavlitetnije to nego tako, reda radi, ali eto za baš početnike nije loše. 

Ovo i mene malo muči na mom Mi Bandu 4, ispada da na svojih 187cm moram imati 74kg, a isto sam aktivan u teretani i 74 mogu imati samo teškim izgladnjivanjem.

AmonZero pon 22.7.2019 10:40

Da jedes svaki dan rizu i noodle onda bi to trebala bit tvoja tezina.

Meni na 182 i moje 81kg kaze da sam dobar (vucem prema van granice) . Iako ja sebe vidim kao zgoljavu osobu.

Nego kad sam istaliro update app na mobu nije mi se sat htio povezat sa mobom tak da sam moro factory reset napravit.

fila2208 pon 22.7.2019 12:01
Dodinho kaže...
fila2208 kaže...

 

i super mi je što me stavilo u obese kategoriju, sa svojih 98 kg i 185, inače sam aktivan u gymu i jedem malu djecu, čudno da nemaju neke dodatne pareamtre da izračunaju kavlitetnije to nego tako, reda radi, ali eto za baš početnike nije loše. 

Ovo i mene malo muči na mom Mi Bandu 4, ispada da na svojih 187cm moram imati 74kg, a isto sam aktivan u teretani i 74 mogu imati samo teškim izgladnjivanjem.

 ma to ti je ona spika onog bmi, koja je toliko pogrešna da nisu istine. Ako si ti nagruvana mrcina od 100kg koja to bez problema nosi, ko je sat da ti kaže da nisi. Čisti gimmick, kojim se brukaju po meni.

Et_Tu_Brute? pon 22.7.2019 13:22
fila2208 kaže...
Dodinho kaže...
fila2208 kaže...

 

i super mi je što me stavilo u obese kategoriju, sa svojih 98 kg i 185, inače sam aktivan u gymu i jedem malu djecu, čudno da nemaju neke dodatne pareamtre da izračunaju kavlitetnije to nego tako, reda radi, ali eto za baš početnike nije loše. 

Ovo i mene malo muči na mom Mi Bandu 4, ispada da na svojih 187cm moram imati 74kg, a isto sam aktivan u teretani i 74 mogu imati samo teškim izgladnjivanjem.

 ma to ti je ona spika onog bmi, koja je toliko pogrešna da nisu istine. Ako si ti nagruvana mrcina od 100kg koja to bez problema nosi, ko je sat da ti kaže da nisi. Čisti gimmick, kojim se brukaju po meni.

 Mislim, bmi kad se gleda individualno nema previše smisla. Nezna on jeli težina od mišića ili sala, to je alat koji služi za gledanje generalno populacije, zato što su velika manjina onima koji će bmi krivo procjenit, jači bilderi, ljudi sa abnoramlnom veličinom itd itd. Inače je to quick and easy way da se prihvatljivom točnosti procijeni "zdravlje"(mršav, debel, pretil, etc) populacije mjesta/općine/regije/države. Da bi se jos preciznije islo onda bi bilo potrebno i body fat mjerit, al se onda donekle gubi praktičnost.

fila2208 pon 22.7.2019 13:33
Et_Tu_Brute? kaže...

 Mislim, bmi kad se gleda individualno nema previše smisla. Nezna on jeli težina od mišića ili sala, to je alat koji služi za gledanje generalno populacije, zato što su velika manjina onima koji će bmi krivo procjenit, jači bilderi, ljudi sa abnoramlnom veličinom itd itd. Inače je to quick and easy way da se prihvatljivom točnosti procijeni "zdravlje"(mršav, debel, pretil, etc) populacije mjesta/općine/regije/države. Da bi se jos preciznije islo onda bi bilo potrebno i body fat mjerit, al se onda donekle gubi praktičnost.

 Dobro rečeno, ali zašto ne daju još mogućnosti u apk da dodaš i masti i sve pa da ti da bolju sliku uz sve to + kažem, fali mi da odabreme vrijeme kad računa spavanje.

U svakom slučaju, zabavan prikaz, smao fulava kod ljudi koji rade na sebi. Ja sam sad 185/95. Da padnem na 75 izgledao bih ko logoraš 

Et_Tu_Brute? pon 22.7.2019 13:38
fila2208 kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...

 Mislim, bmi kad se gleda individualno nema previše smisla. Nezna on jeli težina od mišića ili sala, to je alat koji služi za gledanje generalno populacije, zato što su velika manjina onima koji će bmi krivo procjenit, jači bilderi, ljudi sa abnoramlnom veličinom itd itd. Inače je to quick and easy way da se prihvatljivom točnosti procijeni "zdravlje"(mršav, debel, pretil, etc) populacije mjesta/općine/regije/države. Da bi se jos preciznije islo onda bi bilo potrebno i body fat mjerit, al se onda donekle gubi praktičnost.

 Dobro rečeno, ali zašto ne daju još mogućnosti u apk da dodaš i masti i sve pa da ti da bolju sliku uz sve to + kažem, fali mi da odabreme vrijeme kad računa spavanje.

U svakom slučaju, zabavan prikaz, smao fulava kod ljudi koji rade na sebi. Ja sam sad 185/95. Da padnem na 75 izgledao bih ko logoraš 

 Je, malo komično što su bezze tako ubacili s obzirom da ljudi kojima će bmi biti netočan su ljudi koji će i kupit takav sport/smartwatch

 

CyberDemonVZ pon 22.7.2019 13:52
fila2208 kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...

 

 Dobro rečeno, ali zašto ne daju još mogućnosti u apk da dodaš i masti i sve pa da ti da bolju sliku uz sve to..,

 Najgore je da možeš njihovu vagu povezati s aplikacijom, a ona mjeri masnoće! (OK, vjerojatno samo približno, preko elektroda na koje staneš, ali ipak, bar otprilike)

Pa opet prikazuje BMI prema unaprijed napravljenoj tablicu (vjerojatno prema azijskoj populaciji)

 

Ali eto, zato me Pace koštao 600kn i imamo podršku kakvu imamo.

fila2208 pon 22.7.2019 15:22
CyberDemonVZ kaže...
fila2208 kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...

 

 Dobro rečeno, ali zašto ne daju još mogućnosti u apk da dodaš i masti i sve pa da ti da bolju sliku uz sve to..,

 Najgore je da možeš njihovu vagu povezati s aplikacijom, a ona mjeri masnoće! (OK, vjerojatno samo približno, preko elektroda na koje staneš, ali ipak, bar otprilike)

Pa opet prikazuje BMI prema unaprijed napravljenoj tablicu (vjerojatno prema azijskoj populaciji)

 

Ali eto, zato me Pace koštao 600kn i imamo podršku kakvu imamo.

 Kakva je vaga, koliko košta? možda bih uzeo danas sutra za stan

sibica pon 22.7.2019 16:02

Vani oko 200 kn,kod nas sam je vidio u mall.hr za 300-ak kuna.

Kako sam čitao,daje približne rezultate.Za nešto medicinski točnije,možda bi trebalo gledati Omron proizvode,ali im je cijena oko 100 €.