Mirko935 pet 20.1.2017 12:42

Moram priznati da sam se vrlo razočarao zadnjih tjedana u ovaj forum s obzirom na to da nigdje ne postoje teme o ovim mobilnim gadgetima (kako bi rekao jedan naš cijenjeni forumski kolega). 

 

Ako koga zanima štogod može slobodno pitati ovdje, a ako ima interesa možemo i napisati kakve recenzije. Za sad sam (smo) vrlo zadovoljni, ali vrijeme zadnjih dana nije neko optimalno za trčanje i slično pa baš i nisu još testirane sve funkcije.

 

Usput, Gear Fit2 je inače 1400 do 1700 kn, a T-Com ga prodaje za 898 kn. Svakako preporučam.

 

Eto i dvije brzinske slike. (nije da ih nema milijun po netu, ali da ne bude samo suhoparan tekst)

  

world sub 21.1.2017 12:09
Mirko935 kaže...

Moram priznati da sam se vrlo razočarao zadnjih tjedana u ovaj forum s obzirom na to da nigdje ne postoje teme o ovim mobilnim gadgetima (kako bi rekao jedan naš cijenjeni forumski kolega). 

 

Ako koga zanima štogod može slobodno pitati ovdje, a ako ima interesa možemo i napisati kakve recenzije. Za sad sam (smo) vrlo zadovoljni, ali vrijeme zadnjih dana nije neko optimalno za trčanje i slično pa baš i nisu još testirane sve funkcije.

 

Usput, Gear Fit2 je inače 1400 do 1700 kn, a T-Com ga prodaje za 898 kn. Svakako preporučam.

 

Eto i dvije brzinske slike. (nije da ih nema milijun po netu, ali da ne bude samo suhoparan tekst)

  

 Na stranicama T-com vidm da imaju Gear Fit2 ali raspolozivo samo u jednoj poslovnici u Zagrebu. Tako si je ti nabavio i po toj cijeni? Da li si koristio Gear FIt2 kao mp3 player u kombinaciji sa bluetooth slusalicama? Imam Jabra elite sport i odlicno rade u kombinaciji s Xperia telefonom i Gear S3 satom. Jedino malo zabucaju kad udem u auto i spajam se na multimediju u njemu. Medutim ne nosi mi se sat po teretani vec mi Fit 2 izgleda ok ako je dobra konekcija sa slusama.

AudioGorilla sub 21.1.2017 12:39

Imam gear s3 frontier. Zadovoljan sa svime osim s jednom stvari. Kada tapnem po ovom rotirajucem bezel-u cuje se onako zvuk ko metal od metal. Cim lagano tapnem cuje se pa zna dosta iritirati. Citao po forumima neki kazu da se i njima tako cuje a neki da se nista ne cuje. Sada ne znam imam jos 6 dana da ga vratim ako je to neka greška u prvim serijama koju ce popravit. 
Jel se vama cuje isto kada lagano tapnete?

Mirko935 sub 21.1.2017 13:07
world kaže...

 Na stranicama T-com vidm da imaju Gear Fit2 ali raspolozivo samo u jednoj poslovnici u Zagrebu. Tako si je ti nabavio i po toj cijeni? Da li si koristio Gear FIt2 kao mp3 player u kombinaciji sa bluetooth slusalicama? Imam Jabra elite sport i odlicno rade u kombinaciji s Xperia telefonom i Gear S3 satom. Jedino malo zabucaju kad udem u auto i spajam se na multimediju u njemu. Medutim ne nosi mi se sat po teretani vec mi Fit 2 izgleda ok ako je dobra konekcija sa slusama.

Ne znam zašto to piše, ali i ja sam to vidio. Imaju ih na Vukovarskoj (kad je žena bila tamo imali su samo još jednog pa ne znam kako sad stoje), na Iblerovom trgu i na Cvjetnom. Za njih znam, i ja sam ga uzeo na Iblerovom. U poslovnicama piše cijena 998, ali kad smo ga uzeli na računu pisalo još nekakav kao popust 100 kn tako da je ispalo 898. Nemamo nikakve pretplate ni ništa od T-coma tako da stvarno nemam pojma zašto popust ni zašto je tako niska cijena. I nemaju S veličinu nego samo L, ali vjerojatno će ti odgovarati.

 

Za slušalice ti ne mogu reći, jbg, nemam nikakve bežične slušalice trenutno.

AudioGorilla kaže...

Imam gear s3 frontier. Zadovoljan sa svime osim s jednom stvari. Kada tapnem po ovom rotirajucem bezel-u cuje se onako zvuk ko metal od metal. Cim lagano tapnem cuje se pa zna dosta iritirati. Citao po forumima neki kazu da se i njima tako cuje a neki da se nista ne cuje. Sada ne znam imam jos 6 dana da ga vratim ako je to neka greška u prvim serijama koju ce popravit. 
Jel se vama cuje isto kada lagano tapnete?

Čuje se, ali meni je to sasvim ok. Mislim da treba imati malo "lufta" jer je pomični dio, a i sviđa mi se što ima tako metalan lijepi zvuk i kad ga lupneš i kad ga okrećeš. 

 

Realno, ja u normalnom korištenju još nijednom nisam primijetio to. Kad ga lupkam namjerno se čuje, ali zašto bih to radio?

world sub 21.1.2017 13:32
Mirko935 kaže...
world kaže...

 Na stranicama T-com vidm da imaju Gear Fit2 ali raspolozivo samo u jednoj poslovnici u Zagrebu. Tako si je ti nabavio i po toj cijeni? Da li si koristio Gear FIt2 kao mp3 player u kombinaciji sa bluetooth slusalicama? Imam Jabra elite sport i odlicno rade u kombinaciji s Xperia telefonom i Gear S3 satom. Jedino malo zabucaju kad udem u auto i spajam se na multimediju u njemu. Medutim ne nosi mi se sat po teretani vec mi Fit 2 izgleda ok ako je dobra konekcija sa slusama.

Ne znam zašto to piše, ali i ja sam to vidio. Imaju ih na Vukovarskoj (kad je žena bila tamo imali su samo još jednog pa ne znam kako sad stoje), na Iblerovom trgu i na Cvjetnom. Za njih znam, i ja sam ga uzeo na Iblerovom. U poslovnicama piše cijena 998, ali kad smo ga uzeli na računu pisalo još nekakav kao popust 100 kn tako da je ispalo 898. Nemamo nikakve pretplate ni ništa od T-coma tako da stvarno nemam pojma zašto popust ni zašto je tako niska cijena. I nemaju S veličinu nego samo L, ali vjerojatno će ti odgovarati.

 

Za slušalice ti ne mogu reći, jbg, nemam nikakve bežične slušalice trenutno.

 

 

 

AudioGorilla kaže...

Imam gear s3 frontier. Zadovoljan sa svime osim s jednom stvari. Kada tapnem po ovom rotirajucem bezel-u cuje se onako zvuk ko metal od metal. Cim lagano tapnem cuje se pa zna dosta iritirati. Citao po forumima neki kazu da se i njima tako cuje a neki da se nista ne cuje. Sada ne znam imam jos 6 dana da ga vratim ako je to neka greška u prvim serijama koju ce popravit. 
Jel se vama cuje isto kada lagano tapnete?

Čuje se, ali meni je to sasvim ok. Mislim da treba imati malo "lufta" jer je pomični dio, a i sviđa mi se što ima tako metalan lijepi zvuk i kad ga lupneš i kad ga okrećeš. 

 

Realno, ja u normalnom korištenju još nijednom nisam primijetio to. Kad ga lupkam namjerno se čuje, ali zašto bih to radio?

 Hvala na odgovoru. Nisam iz Zagreba ali odem do prve T-com poslovnice i vidjeti cu da li ih imaju tamo.

 

Da, i moj ima metalni zvuk kad ga lupkas ali do sada to nisam primjetio ili da mi je smetalo. Nece ni ubuduce. Metni je to OK jer daje osjecaj pravog sata a ne samo da se radi o elektronici. :))

Mirko935 ned 22.1.2017 09:29
world kaže...

 Hvala na odgovoru. Nisam iz Zagreba ali odem do prve T-com poslovnice i vidjeti cu da li ih imaju tamo.

 

Da, i moj ima metalni zvuk kad ga lupkas ali do sada to nisam primjetio ili da mi je smetalo. Nece ni ubuduce. Metni je to OK jer daje osjecaj pravog sata a ne samo da se radi o elektronici. :))

Tako ti je to kad mi seljaci iz Zagreba mislimo da smo u centru svijeta. Sry, nisam znao.

Za druge gradove stvarno ne znam gdje ih ima, a na telefon ti ništa ne znaju reći kad zoveš službu za korisnike tako da ćeš morati šetati.

 

A inače ih imaš i po njuškalu po 700-800 kn; koliko sam skužio, poklanjali su te Gear Fit2 uz Galaxy S7 pa ima ljudi kojima jednostavno ne treba takvo nešto i prodaju ih nove. Baci oko i tamo, možda lakše tako nađeš nego da hodaš po T-centrima.

 

Za ovaj bezel se slažem.

 

AudioGorilla kaže...

Ma meni cim dotaknem lagano. Krenem okrenut bezel cuje se. Kao da bezel udara u ispod metal pri najmanjem dodiru. i nije neki zvuk koji pruza osjecaj kvalitete.

Ja pretpostavljam da tamo jednostavno mora biti malo zračnosti jer da nema smočio bi ga dvaput i uletilo bi ti par zrna prašine i prljavštine, zalijepio bi se jedan za drugi dio i no more rotating bezel.

 

Možda da odeš u dućan gdje ih imaju izložene pa vidiš koliko je normalno da se čuje, moguće da je tvoj stvarno nekako lošiji ispao u proizvodnji.

AudioGorilla ned 22.1.2017 10:10

Bio sam u tmobileu i samsungu. To su tamo sve demo units. Na nekima se čuje al ne tako izrazeno ko na mojem a na jednom se nije nis čulo.
A budem zvao da vratim pa vidjet kad ce sancta domenica imat opet frontier u ponudi. Sve su rasprodali, classic-a ima ostalo.

Logično je i meni da mora biti nekog lufta kako bi se moglo okretat i svakakve čestice prolazit između al ono.. Mozda sam preosjetljiv samo ja haha

Mirko935 ned 22.1.2017 10:43
AudioGorilla kaže...
Bio sam u tmobileu i samsungu. To su tamo sve demo units. Na nekima se čuje al ne tako izrazeno ko na mojem a na jednom se nije nis čulo.
A budem zvao da vratim pa vidjet kad ce sancta domenica imat opet frontier u ponudi. Sve su rasprodali, classic-a ima ostalo.

Logično je i meni da mora biti nekog lufta kako bi se moglo okretat i svakakve čestice prolazit između al ono.. Mozda sam preosjetljiv samo ja haha

Ja bih rekao da si preosjetljiv, ali možda sam ja samo pretolerantan na takve stvari.

 

Nisam znao da su ga dobili i u T-comu, prije tjedan dana ih nije bilo. Koliko traže za njega?

Robi1992 ned 5.3.2017 02:25

Pozz ekipa zanima me dali se neko razumije imam priliku kupit si gear s3 u kini dali ima neke razlike izmedu njihovog i europskog ili svijetskog neznam kako to ide??dali ce imati hrvatski jezik i dali ima ikakve razlike ?? Stvarno bi mi bilo od pomoci ako neko nesto zna o tome..hvala unaprijed

Ezio pon 6.3.2017 11:03

Kupio i ja prije 3 dana gear s3 frontier. 

Mogu reći da sam zadovoljan sa svime osim činjenice da ne prati otkucaje srca konstantno. Imam fitbit blaze zadnjih desetak mjeseci i čini mi se da fitbit to bolje odrađuje ali fitbit je primarno tome i namijenjen pa nije ni za očekivati da full smartwatch cijelo vrijeme prati otkucaje srca jer bi baterija vjerojatno dosta kraće trajala. Tako da mi je to ok.

 

U koji mod treninga bih trebao staviti gear za recimo trening u teretani na spravama ili sa utezima? "Other workout"? Vidim da ima mogućnost dodavanja konkretnih vježbi ali ne da mi se to mijenjati prije svake vježbe a ionako je pokriveno samo par vježbi.

Da li se otkucaji srca prate konstantno za vrijeme vježbe ili isto u određenim intervalima? Nisam još stigao isprobati...

 

Što se watchfaceova tiče, ne volim baš previše ove koji posve imitiraju analogne satove sa puno brojača, zupčanika itd. Volim ove koji imaju većinom crnu podlogu, modernijeg su izgleda, daju ok količinu informacija... sad recimo koristim DQS002_FWF_RED_24. Ali dobri su mi i 4-in-1, Rogue Modern 2 i slični...OK mi izgledaju i oni koji se furaju na klasični analogni izgled ali samo kad nisu previše načičkani.

 

AOD trenutno ne koristim. Na s7 edge mi je AOD stalno uključen i pomiče se po ekranu svako malo, dok kod ovog na satu nisam primijetio pomicanje pa me zanima da li uopće može biti problema sa burn-inom?

 

Notifikacije su mi uglavnom sve uključene. Uopće nije problem odgovoriti tipkanjem ili pisanjem (samo kad je jezik stavljen na engleski) po ekranu kad je nužno. Šteta što nema hrvatski speech-to-text. Na androidu (na mobu) to radi prilično dobro.

 

Koje aplikacije koristite?

 

Imate neku preporuku za metalni remen? Za kupiti u ZG ili online...

Mirko935 pon 6.3.2017 12:05
Robi1992 kaže...
Pozz ekipa zanima me dali se neko razumije imam priliku kupit si gear s3 u kini dali ima neke razlike izmedu njihovog i europskog ili svijetskog neznam kako to ide??dali ce imati hrvatski jezik i dali ima ikakve razlike ?? Stvarno bi mi bilo od pomoci ako neko nesto zna o tome..hvala unaprijed

Koliko mi je poznato, ne bi trebalo biti razlike ali nisam 100% siguran dolaze li svi s istim jezicima i može li si sat sam skinuti novi jezik ako ga nema instaliranog. Inače nakon sparivanja s mobitelom ni nemaš opciju promjene jezika nego se automatski postavlja na jezik mobitela.

 

Ezio kaže...

Kupio i ja prije 3 dana gear s3 frontier. 

Mogu reći da sam zadovoljan sa svime osim činjenice da ne prati otkucaje srca konstantno. Imam fitbit blaze zadnjih desetak mjeseci i čini mi se da fitbit to bolje odrađuje ali fitbit je primarno tome i namijenjen pa nije ni za očekivati da full smartwatch cijelo vrijeme prati otkucaje srca jer bi baterija vjerojatno dosta kraće trajala. Tako da mi je to ok.

 

U koji mod treninga bih trebao staviti gear za recimo trening u teretani na spravama ili sa utezima? "Other workout"? Vidim da ima mogućnost dodavanja konkretnih vježbi ali ne da mi se to mijenjati prije svake vježbe a ionako je pokriveno samo par vježbi.

Da li se otkucaji srca prate konstantno za vrijeme vježbe ili isto u određenim intervalima? Nisam još stigao isprobati...

 

Što se watchfaceova tiče, ne volim baš previše ove koji posve imitiraju analogne satove sa puno brojača, zupčanika itd. Volim ove koji imaju većinom crnu podlogu, modernijeg su izgleda, daju ok količinu informacija... sad recimo koristim DQS002_FWF_RED_24. Ali dobri su mi i 4-in-1, Rogue Modern 2 i slični...OK mi izgledaju i oni koji se furaju na klasični analogni izgled ali samo kad nisu previše načičkani.

 

AOD trenutno ne koristim. Na s7 edge mi je AOD stalno uključen i pomiče se po ekranu svako malo, dok kod ovog na satu nisam primijetio pomicanje pa me zanima da li uopće može biti problema sa burn-inom?

 

Notifikacije su mi uglavnom sve uključene. Uopće nije problem odgovoriti tipkanjem ili pisanjem (samo kad je jezik stavljen na engleski) po ekranu kad je nužno. Šteta što nema hrvatski speech-to-text. Na androidu (na mobu) to radi prilično dobro.

 

Koje aplikacije koristite?

 

Imate neku preporuku za metalni remen? Za kupiti u ZG ili online...

Gearovi automatski mjere broj otkucaja u odmoru i dok spavaš svakih 10-30 minuta. Ako pokreneš neku vježbu onda mjeri konstantno. Na Other workout očito konstantno mjeri (vjerojatno zbog procjene potrošenih kalorija), ali ne prikazuje broj otkucaja ni tokom ni po završetku vježbanja tako da ga ja za stvari kojih nema ponuđenih stavim na Yogu.

 

Za hodanje, trčanje, hiking uz mjerenje otkucaja koristi i GPS i barometar za mjeriti udaljenost, nadmorsku visinu itd. Ako mu je mobitel u blizini, onda koristi GPS mobitela, valjda zbog veće preciznosti, pa čisto da se ne začudiš zašto ti se baterija mobitela malo više troši. Mislim da to nisam vidio spomenuto ni u jednoj recenziji, toliko o tome koliko su današnji recenzenti detaljni.

Watchface od prvog dana koristim Classic Urban ili kako se već zove, lijep je, jednostavan i ima informacije koje me zanimaju "at a glance". Jedno vrijeme sam pokušavao naći nešto drugo, ali još uvijek mi je ovo favorit.

 

 

Navodno se malo pomiče kod korištenja AOD-a. Osobno ga ne koristim jer gesta za paljenje radi dovoljno pouzdano da nemam potrebe za tim. Nek' on rađe fino štedi bateriju i ekran.

 

Šta fali odgovaranju na poruke na hrvatskom? Uz T9 (prediction) radi super i stvarno često odgovaram s njega. Text-to-speech ne koristim ni inače, nije mi to nešto pretjerano napeto.

 

Rijetko koristim third-party appove... Imam instaliran Gear Browser koji tu i tamo upalim za na brzinu nešto pogledati kad mi mob nije pri ruci, isto Gear WikiApp, ok je i app TV Program - Hrvatska, imam još Currency Converter, My Converter i Wearable Widgets dobro dođe ako imaš kakav standardni Android widget koji bi ti dobro došao na satu.

 

A za remen... Pa možeš mu staviti bilo koji standardni 22 mm remen, tako da bi ti možda bilo najbolje da odeš kod par urara i vidiš šta se nudi, odmah uživo isprobaš itd.

Ezio pon 6.3.2017 13:41

Ovo za yogu je korisna informacija. Možda mi ne bi palo uopće na pamet probati taj mod.

 

Ne fali ništa odgovaranju na hrvatskom. Prediction radi sasvim dobro. Opaska da jezik mora biti stavljen na engleski se odnosila samo na pisanje po ekranu, jer ta opcija se dobije samo kad je uključen engleski jezik. Što je isto iskoristivo, jedino nema kvačica. Ali definitivno je brže tipkanje na hrvatskom uz uključen prediction.

Text to speech na hrvatskom radi vrlo dobro na mobu. Nije to nešto što bih koristio stalno, ali je korisno kad treba napisati neki duži tekst. Zato mi je žao što ga na tizenu nema.

 

Obilazio sam neke urare i nemaju metalne remene. Uglavnom samo kožne i silikonske. Naručiti ću vjerojatno sa ebaya ili amazona.

Mirko935 pon 6.3.2017 16:44
Ezio kaže...

Ovo za yogu je korisna informacija. Možda mi ne bi palo uopće na pamet probati taj mod.

 

Ne fali ništa odgovaranju na hrvatskom. Prediction radi sasvim dobro. Opaska da jezik mora biti stavljen na engleski se odnosila samo na pisanje po ekranu, jer ta opcija se dobije samo kad je uključen engleski jezik. Što je isto iskoristivo, jedino nema kvačica. Ali definitivno je brže tipkanje na hrvatskom uz uključen prediction.

Text to speech na hrvatskom radi vrlo dobro na mobu. Nije to nešto što bih koristio stalno, ali je korisno kad treba napisati neki duži tekst. Zato mi je žao što ga na tizenu nema.

 

Obilazio sam neke urare i nemaju metalne remene. Uglavnom samo kožne i silikonske. Naručiti ću vjerojatno sa ebaya ili amazona.

Aha, nisam skužio da pričaš o pisanju po ekranu. Taj fičr nisam ni probao zapravo, kao ni text-to-speech. Imam na mobitelu fizičku tipkovnicu za tipkanje kratkih, dužih i dugih tekstova tako da mi ne trebaju te điđe.

 

Zanimljivo da nemaju metalne remene... Svakako postaj ako nađeš nešto dobro. Ja razmišljam uzeti neki kožni i originalni crveni silikonski, ali ako vidim neki metalni koji bi mi se svidio, možda se predomislim. Problem je što znoj od vježbanja i kožni remeni baš ne idu dobro zajedno, a nisam siguran ni koliko bi metalni bio dobro rješenje jer za precizno mjerenje otkucaja sat treba biti dobro stegnut uz kožu. A baš mi se i ne da svaki dan ih mijenjati ovisno o tome što radim. First world problems.

Ezio pon 6.3.2017 19:32

Silikonski bi mi bio samo za trening a kožni ili metalni za sve ostalo. Tako sam navikao na fitbitu, s tim da je na njemu jednostavije jer se sat umece u posebno kuciste.

No nije ni ovdje komplicirano mijenjanje ako se uzmu remeni u koje idu ili su vec ugrađeni štiftovi sa onom ruckicom za lako skidanje.

Ezio uto 7.3.2017 22:57

Baterija je cisto ok. Danas nisam puno prckao po satu (gotovo je istrazivanje) i u 24 sata je potrosio cca 25% baterije.

Notifikacije i citanje istih, rijetki odgovori na poruke, alarmi, provjeravanje vremena tu i tamo i trekani trening od sat vremena. Zadovoljan sam.

Mirko935 sri 8.3.2017 09:15
Ezio kaže...

Silikonski bi mi bio samo za trening a kožni ili metalni za sve ostalo. Tako sam navikao na fitbitu, s tim da je na njemu jednostavije jer se sat umece u posebno kuciste.

No nije ni ovdje komplicirano mijenjanje ako se uzmu remeni u koje idu ili su vec ugrađeni štiftovi sa onom ruckicom za lako skidanje.

 Ma nije da je komplicirano, ali bit ću u nekoj žurbi pa mi se par puta neće dati mijenjati i onda ću skužiti da sam bezveze bacio parsto kn na dodatne remene koje ne koristim.

Kad smo kod remena, ovaj lik ih ima hiljadu (možda čak i doslovno) pa ti možda da kakvu ideju:

https://www.youtube.com/watch?v=vwpk2n9rVgA

Ezio kaže...

Baterija je cisto ok. Danas nisam puno prckao po satu (gotovo je istrazivanje) i u 24 sata je potrosio cca 25% baterije.

Notifikacije i citanje istih, rijetki odgovori na poruke, alarmi, provjeravanje vremena tu i tamo i trekani trening od sat vremena. Zadovoljan sam.

 Je, baterija je stvarno ok. Meni troši uvijek tako između 25 i 35 % u 24 h, stavim ga na punjenje ujutro dok se istuširam i to i nemam brige. Fascinantno mi je da Android Wear satovi čak i ovi novi koje su LG i Huawei predstavili traju samo dan ili dva max.

Robi1992 sri 8.3.2017 15:35

Evo kupio i ja gear s3 frontier i cuo sam da se zale na ovaj prsten sto se okrece da je kliktao ljudima i da je klimav i u sancta domenici izlozbeni je takav bio eto moj nista ne klikce jedino ako se od koristenja olabavi..e sada me zanima cuo sam na ovom forumu da je neko napisao da se ima kupit whatsapp da se mogu citat sve poruke dali ste upoznati s time??

Mirko935 sri 8.3.2017 15:42
Robi1992 kaže...
Evo kupio i ja gear s3 frontier i cuo sam da se zale na ovaj prsten sto se okrece da je kliktao ljudima i da je klimav i u sancta domenici izlozbeni je takav bio eto moj nista ne klikce jedino ako se od koristenja olabavi..e sada me zanima cuo sam na ovom forumu da je neko napisao da se ima kupit whatsapp da se mogu citat sve poruke dali ste upoznati s time??

Pogledaj ovdje za WhatsApp: http://www.bug.hr/forum/post/komentari-it-vijesti/tag-heuerov-android-wear-20-pametni-sat-stize/5286015.aspx

Mirko935 čet 9.3.2017 07:08
Robi1992 kaže...
Hvala mirko opet..a daj mi reci u vezi gpsa dali moram skinut neku aplikaciju za gps ili on to ima u sebi ja to nemogu nac nigdje

Nema na čemu.

Kako misliš? On ima GPS prijamnik u sebi i koristi ga "out-of-the-box" za praćenje rute i brzine kod trčanja, bicikliranja, planinarenja itd. Možeš instalirati iz Galaxy apps aplikacije baš za navigaciju, npr. HERE maps ili Gear Navigator. Ima i Speedometer app koji koristi GPS ako trebaš nešto takvo.

 

Isprobao sam malo ovaj HERE, šteta što je nisu napravili da možeš downloadati kartu na sat ili da može koristiti skinute karte s mobitela. Jer mi nemamo LTE model tako da onda moraš uvijek ionako imati mob sa sobom da bi mogao koristiti karte s interneta pa nije baš toliko korisno koliko je možda moglo biti. Nadam se da će joj malo dodati fičra s vremenom.

Gear Navigator nisam probao, ali sam čuo da je dobar.

Robi1992 čet 9.3.2017 11:40

Da da krivo sam se ja izrazio na navigaciju sam i mislio e hvala ti budem probao nesto od toga.. to je nesto na brzaka kad si u voznji da ne vadis mob a treba ti kratka navigacija i onda otvoris here na satu.. ona aplikacija za whatsapp sto si poslao na google trgovini to moram na mobu skinut ili kako funkcionira?? Di kupim to za 10 kn i kakl to sve fukncionira ako ti se da objasnit

Mirko935 čet 9.3.2017 12:26
Robi1992 kaže...
Da da krivo sam se ja izrazio na navigaciju sam i mislio e hvala ti budem probao nesto od toga.. to je nesto na brzaka kad si u voznji da ne vadis mob a treba ti kratka navigacija i onda otvoris here na satu.. ona aplikacija za whatsapp sto si poslao na google trgovini to moram na mobu skinut ili kako funkcionira?? Di kupim to za 10 kn i kakl to sve fukncionira ako ti se da objasnit

U opisu na Play storeu piše da trebaš skinuti tu aplikaciju s Play Storea i aplikaciju za sat u Galaxy Apps (otvoriš Samsung Gear app na mobu pa tamo nađeš). Ne znam ništa više od toga što piše jer nisam ni sam koristio.

10 kn je app na Galaxy Apps.

Mirko935 pet 10.3.2017 09:43

Od prije par dana postoji MyFitnessPal app za Gear. Ima i još par Under Armourovih appova, MapMyRun itd. ali ih ne koristim pa neću komplicirati. MFP na satu je prilično jednostavan i služi više za quick glance nego kao zamjena za app na mobu, ali mislim da je to upravo ono kako i treba izgledati aplikacija za smartwatch. Meni se sviđa. Odmah po instalaciji appa sam dobio mail "Welcome to MyFitnessPal Premium" ovo ono, očito se korištenjem Gear appa dobiva besplatna pretplata na Premium fičre u trajanju od 12 mjeseci koja je inače 9.99$ mjesečno ili 49.99$ godišnje, tako da nije loš deal.

 

Pa eto, ako netko koristi ili ako nekome treba brojač kalorija, svakako preporučam MyFitnessPal.