Ostalo

The Friendzone Club

loky4i4 pet 26.7.2019 21:09
Del_Boy97 kaže...

 

bajdevej probaj "Her" ili "Eternal sunshine of the spotless mind"

 

al pretpostavit ću da je neka balavica pa će joj bit dobri proljevi od paper townsa i the fault in our stars

 Her je ipak malo teži film, bolje ne, osim ako se ne misli družiti kasnije sa mobitelom 

btw šta fali "the fault in our stars" ?

Neka proba bolje sa "crazy rich asians".

Del_Boy97 pet 26.7.2019 21:14
loky4i4 kaže...
Del_Boy97 kaže...

 

bajdevej probaj "Her" ili "Eternal sunshine of the spotless mind"

 

al pretpostavit ću da je neka balavica pa će joj bit dobri proljevi od paper townsa i the fault in our stars

 Her je ipak malo teži film, bolje ne, osim ako se ne misli družiti kasnije sa mobitelom 

btw šta fali "the fault in our stars" ?

Neka proba bolje sa "crazy rich asians".

 to što je klasični chick flick kao i istoimena knjiga, malo je rec da mi se sere od knjiga johna greena

Tomy Lee sub 27.7.2019 11:12

Pozdrav ekipa! Dugo nisam pisao u ovoj temi,ali eto upoznao sam jednu bas interesantnu osobu pa reko da vam ispričam.Uglavnom već godinu dana sam vani i radim u jednom kafiću.Prije mjesec i nešto dana došlo je par sezonaca,a među njima i ta cura sa svojom sestrom. Ekipa upoznao sam cura more..sto bio u vezama,a sto ovako samo prolazno,ali ova je drugačija i to sam skužio odma prvi dan-e sada tu se ja možda varam jer cura je iz Poljske i dosta je šutljiva jer nezna bas engleski i stidljiva je,ali smatram da je skroz drugačija od ostalih..Znate ono kada vidite neku djevojku ili ženu i odma na prvu ta neka seksualna privlačnost nastane među vas i ti znaš da se i ona osjeća kao i ti. E pa sa ovom uopće nije bilo tako.Opisao bi da je sa ovom bilo kao da nam se osobnosti privlače.Tako nešto osjetio prema nijednom nisam. Još jedna stvar interesantna oko nje je što se stalno smješka i godi to čovjeku-kada te pogleda pa nasmiješi stvori se slika da joj se sviđaš,ali to ne mora biti.I to sam sa vremenom primijetio da se smješka svima.Moguce jer je stidljiva,a i nezna super engleski pa na taj način osjeća manju nesigurnost-možda,tko će ga znati. I nisam ja tu ništa oko nje čačkao jer sam našao i novi posao u međuvremenu i mislio sam si ma šta ću se opterećivati. Ali jučer sam joj rekao “imaš sladak osmjeh”,a ona se samo nasmijala i šuti.Pitam je jel me razumila.Kaze je.I to je to,nisam ništa vise rekao-udicu sam zabacio. I sad stalno netko dolazi od gostiju i nemozes biti slobodan i normalno sa njom pričati.I stvori se rupa bez gostiju od par minuta i reko sad ili nikad jer još dva dana radim ovdje i u ta je dva dana neću vidjeti ni 2 sata. Nešto sam ja rekao,a ona se nasmijala i vidim ja evo prilika.Kazem joj “trebali bi izaći van nas dvoje”.sad ona mene gleda,gledam ja nju i nekuzim jel me ona kuži.Pitam je šta kažeš.Ona spusti glavu i kaže neznam.i onda odjednom kaže da.Reko super. Pitam kada joj pase jer znam da radi svaki dan svakako.I nismo uspjeti naći dan.Rekao sam joj da mi javi kad bude znala da ima slobodno poslijepodne. I to si sada razmišljam da bi mogao biti dvosjekli mac-možda mi ništa ni ne javi hahaha..Dali da je ostavim da mi se javi ili da ja tražim priliku da se nađemo??

Uglavnom sa poslom danas završava u 15:30 a ja počinjem u 16:00 pa ćemo se vjerojatno mimoići.Čisto me zanima kako će reagirati kada se vidimo.Hoce li biti hladna i u žurbi ili će spremno stati i popričati malo samnom. Sa ženama nikad neznas..promjene mišljenje sto put tokom dana..

Navečer ide raditi u jedan hotel u blizini i završava u 23:00,a ja u kafiću završavam oko 22:30..vidjet ću njenu reakciju kada se sretnemo danas.Mozda se ponudim da je otpratim do stana da ne ide sama po noći kući.Neznam jel bi to bilo pametno..neznam kako to zvuci ako je pitam. Uglavnom gledam sada raspored i ispada da sa njenom sestrom radim danas poslijepodne.Dosad sa njom nisam radio.Jednom samo kratko popričao. Šta vi mislite dali da joj sestri ništa ne govorim ili da joj natuknem da mi se sviđa njena seka? Jer i tako možeš nešto saznati..

mar123 sub 27.7.2019 11:18

kao prvo, pisi urednije, jedva sam uspio ovo procitat ovako bez ikakvih odlomaka, sve skupljeno.

 

drugo, ja nebi forsiro, iz osobnog iskustva. dao si joj do znanja da si zainteresiran i to je dobro. ja bi jos malo pokusavo flertat, pa ako ona odluci izac s tobom dobro, ako ne znaci da nije zainteresirana. 

 

ja bi probo i kod sestre ispitat teren, pitas koje pitanje, das i sestri do znanja da ti se svida njena sestra, pa ti mozda da neku korisnu informaciju, ne vidim sto bi mogo izgubit.

Dex.pwn sub 27.7.2019 11:36
Tomy Lee kaže...

Pozdrav ekipa! Dugo nisam pisao u ovoj temi,ali eto upoznao sam jednu bas interesantnu osobu pa reko da vam ispričam.Uglavnom već godinu dana sam vani i radim u jednom kafiću.Prije mjesec i nešto dana došlo je par sezonaca,a među njima i ta cura sa svojom sestrom. Ekipa upoznao sam cura more..sto bio u vezama,a sto ovako samo prolazno,ali ova je drugačija i to sam skužio odma prvi dan-e sada tu se ja možda varam jer cura je iz Poljske i dosta je šutljiva jer nezna bas engleski i stidljiva je,ali smatram da je skroz drugačija od ostalih..Znate ono kada vidite neku djevojku ili ženu i odma na prvu ta neka seksualna privlačnost nastane među vas i ti znaš da se i ona osjeća kao i ti. E pa sa ovom uopće nije bilo tako.Opisao bi da je sa ovom bilo kao da nam se osobnosti privlače.Tako nešto osjetio prema nijednom nisam. Još jedna stvar interesantna oko nje je što se stalno smješka i godi to čovjeku-kada te pogleda pa nasmiješi stvori se slika da joj se sviđaš,ali to ne mora biti.I to sam sa vremenom primijetio da se smješka svima.Moguce jer je stidljiva,a i nezna super engleski pa na taj način osjeća manju nesigurnost-možda,tko će ga znati. I nisam ja tu ništa oko nje čačkao jer sam našao i novi posao u međuvremenu i mislio sam si ma šta ću se opterećivati. Ali jučer sam joj rekao “imaš sladak osmjeh”,a ona se samo nasmijala i šuti.Pitam je jel me razumila.Kaze je.I to je to,nisam ništa vise rekao-udicu sam zabacio. I sad stalno netko dolazi od gostiju i nemozes biti slobodan i normalno sa njom pričati.I stvori se rupa bez gostiju od par minuta i reko sad ili nikad jer još dva dana radim ovdje i u ta je dva dana neću vidjeti ni 2 sata. Nešto sam ja rekao,a ona se nasmijala i vidim ja evo prilika.Kazem joj “trebali bi izaći van nas dvoje”.sad ona mene gleda,gledam ja nju i nekuzim jel me ona kuži.Pitam je šta kažeš.Ona spusti glavu i kaže neznam.i onda odjednom kaže da.Reko super. Pitam kada joj pase jer znam da radi svaki dan svakako.I nismo uspjeti naći dan.Rekao sam joj da mi javi kad bude znala da ima slobodno poslijepodne. I to si sada razmišljam da bi mogao biti dvosjekli mac-možda mi ništa ni ne javi hahaha..Dali da je ostavim da mi se javi ili da ja tražim priliku da se nađemo??

Uglavnom sa poslom danas završava u 15:30 a ja počinjem u 16:00 pa ćemo se vjerojatno mimoići.Čisto me zanima kako će reagirati kada se vidimo.Hoce li biti hladna i u žurbi ili će spremno stati i popričati malo samnom. Sa ženama nikad neznas..promjene mišljenje sto put tokom dana..

Navečer ide raditi u jedan hotel u blizini i završava u 23:00,a ja u kafiću završavam oko 22:30..vidjet ću njenu reakciju kada se sretnemo danas.Mozda se ponudim da je otpratim do stana da ne ide sama po noći kući.Neznam jel bi to bilo pametno..neznam kako to zvuci ako je pitam. Uglavnom gledam sada raspored i ispada da sa njenom sestrom radim danas poslijepodne.Dosad sa njom nisam radio.Jednom samo kratko popričao. Šta vi mislite dali da joj sestri ništa ne govorim ili da joj natuknem da mi se sviđa njena seka? Jer i tako možeš nešto saznati..

 

Nemoj nikad ovdje pisati to.

 

footballer sub 27.7.2019 11:44

Ako joj se sviđaš, vjerojatno je rekla sestri, tako da možda prati što će ti ona reć, ali nemoj pred njom bit baš predirektan. Ako te mala pita što misliš o sestri, reci da je super itd, nemoj baš previše govorit da ti se sviđa itd, eventualno se malo nasmij kad ju ona spomene, daj te neke suptilne znakove. Pošto joj je to sestra i njoj od svih tu najviše vjeruje, ponašaj se što bolje, pazi na manire, sekini pozitivni dojmovi sigurno neće loše utjecati na nju. 

 

Al svejedno probaj što prije ić s njom van, nađi neki način da stigneš, ako ti se sviđa šanse su velike da ima još zainteresiranih pa ono, da ne prođe cura s kolačima :)

Tomy Lee sub 27.7.2019 15:55

Sorry decki znam da je neuredno napisano..sve nabrzaka sam napisao.u zurbi sam bio..da,slazem se.Ako je ikome ista rekla to bi bila sestra.pratit cu njezinu reakciju danas...hvala....zahrđao sam..od silnih razočarenja sam prestao neko vrijeme loviti zene..dobri savjeti uvijek dobro dođu 😂

Del_Boy97 uto 30.7.2019 11:23
Dodinho kaže...

Tko pita ne skita

 

 

Ulet curi od frenda za dobro jutro haha

 Trebalo mi je par minuta da shvatim kontekst.

 

jel to cura od nekog drugog frenda kojoj ovaj ulijeće ili neka random cura, što on njoj to nudi...

Nocio čet 1.8.2019 11:35
SMA Solar kaže...

Vasa iskustva s badoo-om? Jel ima kaj normalnog? Kad iskoce neke normalne, jel ima sanse da se i vi njima pojavite? Meni se oke cini, al imam osjecaj da sam (ko i s tinderom), zakinut bez placanja. Koliko obicno imate matcheva na 100 srca s vase strane/dnevno/tjedno? 

 Ja sam preko tog čuda našao trenutnu ženu prije 5godina. 

Sve je počelo nekakvom zajebancijom, par puta se našli prije nego sam ju pitao za vezu i sada smo u braku. Tako da nemam ništa loše za reći o toj aplikaciji, dok moj frend ima i tinder i Badoo i nema sreće da ga jebeš 

Najbrži ned 9.2.2020 19:56
icip kaže...

Jel pitate curu da vam bude cura ili se to podrazumijeva... Kaže frendica da to cure vole da ih se to pita 

 Čekaj odgovor od forumskog love-guru Dex.pwn, ali ukratko ako nemaš explicitnih slika kojima bi ju ucjenio mislim da nemaš šanse

Najbrži sri 26.2.2020 20:55
Dex.pwn kaže...
Pozdravi buraza koji buši najveću kurvetinu u gradu, a i šire.
Pizdun joj je dublji i širi od Male kapele 🐶 majku

 Netko trpa, a netko drka, ljubomora je kučk@.

Najbrži sri 26.2.2020 21:01

Jel buraz živi moj život? Ne. Živim li ja njegov? Ne. Živiš li ti naše? Ne. Znaš li naše životne priče? Ne. off s svojim mišljenjem i idi ucjenjuj cure s njihovim explicitnim slikama jer očito nemrešosvojiti žensku bez ucjene. Mojih 5 lipa