Ostalo

The Friendzone Club

Shivi sri 1.5.2019 13:00
icip kaže...

Sto mislite dal 24/7 dopisivanje sa curom je dobro ili lose za vezu, ili to nebi trebalo uopce imati niakvog utjecaja?

 Lose.

Moze dovest do toga da ili necete imat tema kada se vidite ili cete dopizdit jedno drugome.

 

SMA Solar sri 1.5.2019 14:37
icip kaže...

Sto mislite dal 24/7 dopisivanje sa curom je dobro ili lose za vezu, ili to nebi trebalo uopce imati niakvog utjecaja?

 Lose, ali iz jednog drugog razloga, to ti postane normalno takvo dopisivanje i tebi i njoj, ne znam sad dal si skola/faks ili radis, ali dolaze i trenuci u zivotu kad ne mozes odmah odgovoriti ili si po pol dana/cijeli dan nedostupan, onda se s curine strane javlja ljubomora i napetost zasto ne odgovraras, a isto se moze i s tvoje strane. Po mojem je bolje ne naviknuti se na takav nacin dopisivanja. To je dosta tesko izvedivo, ali eto. Opet ovisi sve o tome koliko je tebi ili curi bitno u svakom trenutku znati sve jedno o drugome, neki pocnu vezu na nacin da se 0-24 dopisuju pa to smanje, a neki s vremenom postanu ovisni o partneru sto nije dobro. Po meni je puno bitnije graditi povjerenje da sad kad cura pol dana ne odgovara ja mogu mirnog srca raditi stogod moram, a isto tako i s njene strane.

SMA Solar sri 8.5.2019 11:22

Koja su vasa iskustva sa zvanjem na kavu ili bilo sto slicno cura koje inace ne znate (znaci vidli ste ju negdje pa dodali na fejs/wapp/ig) ili cak uopce niste nikad vidjeli.. jel to odma ono kava u prvoj poruci ili malo vamo tamo ..? Koji je postotak uspjesnosti i kolika je uspjesnost dalje od kave? Po meni su takvi pokusaji u 95% slucajeva odmah osudeni na propast i ne preferiram to uopce, al nekad nemas boljeg izbora (tipa preko frenda ili neki bolji upad). Frendice kazu da tjedno po nekoliko takvih kamikaza imaju u inboxu i da ako ne ju znas otprije moras se po necem jako istaknut da bude nesto, inace seen ili par poruka iz pristojnosti pa ignore. Kakva su vasa iskustva i taktike? 

Ali dobro, ja se drzim onog da ako je zanimate i ako je normalna cura je jako malo bitno sto cete tocno raditi, a ako nije zainteresirana mozes se na trepavice postaviti.

footballer sri 8.5.2019 11:55

Pa ako nemaš neki dobar izbor, nemoj birat neki loš. Sama frendica ti je rekla da to rijetko kad pali, a i da ti upali vjeruj onda da je upalilo za još bar 2 lika s kojima se dopisuje na isti način u isto vrijeme, a to baš i nije zanimljivo, barem iz moje perspektive. 

Del_Boy97 sri 8.5.2019 12:25
footballer kaže...

Pa ako nemaš neki dobar izbor, nemoj birat neki loš. Sama frendica ti je rekla da to rijetko kad pali, a i da ti upali vjeruj onda da je upalilo za još bar 2 lika s kojima se dopisuje na isti način u isto vrijeme, a to baš i nije zanimljivo, barem iz moje perspektive. 

 slozit cu se, prošlo je vrijeme javljanja na fejsu i takvih spika

 

ko si danas nekoga traži obično je na tinderu

Dex.pwn sri 8.5.2019 16:24

Dopkam se tak s jednom(nekim čudom - starija je od mene).

Ovo za Tinder pali možda u većim sredinama.

U mojoj selendri nema nikog.

 

Moja taktika je dopkanje pa kad krene krene, ako krene

Nema tu puno filozofije

mar123 sri 8.5.2019 19:00

ja neznam kako imate vremena i zivaca za dopisivanja. meni je to tako glupo i bezveze i mrzim se dopisivat s curama. vecinom su to tako glupi razgovori koje mozemo i uzivo vodit kad se nademo i bar si siguran da vam onda nece nedostajat tema kad se nadete. mislim nije da sad necu poslat nijednu poruku nikad, pogotovo ako sam vec s curom uso u neki odnos, tipa ako se nesto desi taj dan napisat cu joj ili ako se ne vidimo neko vrijeme itd. al sad cijelodnevno dopisivanje sto ljudi znaju radit... aint nobody got time for that

icip sub 11.5.2019 14:12

Ma dopisivanje je zlo, znam po sebi, inace sam malo pesimisticna osoba i sumnjcava u svakakve stvari, i kad se tako krenem dopisivati s nekom curom, to sve bude lijepo i krasno na početku, no nakon par dana sve se rjede i rjede dopisivate zbog manjka i tema ili zbog obaveza ili bilo cega drugog, pa onda pomišljas da joj se više ne sviđas, da se ohladila, gledaš kad je bila online i jel te ignorira itd.. Uglavom ništa zdravo.. Iako volim dopisivanje, znam je pogubno za bilo kakvu vezu, ali ako je za osoba udaljena od vas dosta tako da se ne mozete vidjeti svaki/svaki drugi dan dopisivanje je i neophodno?

LLAMABOY sub 11.5.2019 18:50

Slazem se da je dopisivanje zlo. Ipak, dopisivao sam se sa curom godinu dana i stalno smo imali nekih tema za pricu (postao sam taj slucaj, ako netko nije procitao tu budalastinu). Mislim da to prije svega ovisi pasete li jedno drugom i imate li iste interese o kojima mozete pricat ili suprotne pa se možete upustit u normalnu raspravu.

Rekao bih da je nije neophodno, ali nam ono ipak ulijeva taj neki osjecaj sigurnosti tj. mozda ne znamo sa sigurnoscu di je ta osoba (mozda je u piš pauzi izmedu hebanja sa nekim likom), ali nam pokazuje da ipak daje svoje vrijeme tome. Zapravo, rekao bih da dugotrajno i stalno dopisivanje uvelike pomaže, ali i šteti. Sve ovisi kakve ste sreće i na kakvu osobu naletite.

footballer sub 11.5.2019 19:41
LLAMABOY kaže...

Slazem se da je dopisivanje zlo. Ipak, dopisivao sam se sa curom godinu dana i stalno smo imali nekih tema za pricu (postao sam taj slucaj, ako netko nije procitao tu budalastinu). Mislim da to prije svega ovisi pasete li jedno drugom i imate li iste interese o kojima mozete pricat ili suprotne pa se možete upustit u normalnu raspravu.

Rekao bih da je nije neophodno, ali nam ono ipak ulijeva taj neki osjecaj sigurnosti tj. mozda ne znamo sa sigurnoscu di je ta osoba (mozda je u piš pauzi izmedu hebanja sa nekim likom), ali nam pokazuje da ipak daje svoje vrijeme tome. Zapravo, rekao bih da dugotrajno i stalno dopisivanje uvelike pomaže, ali i šteti. Sve ovisi kakve ste sreće i na kakvu osobu naletite.

 

Nije tebe zajebalo dopisivanje koliko te zajebao manjak akcije. Možeš ti pričat malo s curom, al ako samo na tome ostane i ako ne radiš ništa irl bit će isto kao što ti se dogodilo. 

 

Dopisivanje se može dobro iskoristiti, ali ovdje je primarno pitanje bilo da li da se mladi kolega upušta u dopisivanje "iz vedra neba", bez da upozna curu. 

SMA Solar uto 28.5.2019 19:31

Vasa iskustva s badoo-om? Jel ima kaj normalnog? Kad iskoce neke normalne, jel ima sanse da se i vi njima pojavite? Meni se oke cini, al imam osjecaj da sam (ko i s tinderom), zakinut bez placanja. Koliko obicno imate matcheva na 100 srca s vase strane/dnevno/tjedno? 

Del_Boy97 uto 28.5.2019 22:21
SMA Solar kaže...

Vasa iskustva s badoo-om? Jel ima kaj normalnog? Kad iskoce neke normalne, jel ima sanse da se i vi njima pojavite? Meni se oke cini, al imam osjecaj da sam (ko i s tinderom), zakinut bez placanja. Koliko obicno imate matcheva na 100 srca s vase strane/dnevno/tjedno? 

 ma badoo je tinder za sirotinju

footballer sri 29.5.2019 09:35
SMA Solar kaže...

Vasa iskustva s badoo-om? Jel ima kaj normalnog? Kad iskoce neke normalne, jel ima sanse da se i vi njima pojavite? Meni se oke cini, al imam osjecaj da sam (ko i s tinderom), zakinut bez placanja. Koliko obicno imate matcheva na 100 srca s vase strane/dnevno/tjedno? 

 
Čini mi se da se malo previše fokusiraš na online stranu datinga. Izlazi van više, puno veće su šanse da neku upoznaš i popričaš s njom, i puno su veće šanse da ćeš jednu od njih i zainteresirati. 

 

Jesam ja prestar pa ne razumijem te online dating platforme ili? 

Horatio_Hornblower sri 10.7.2019 23:07

Mislim da su najveci problem danas ocekivanja koja su postavljena previsoko za bilo sto... 

Ja ne kuzim da ako netko ne zivi u velikom gradu da odmah taj ima problem jer nijedna cura danas ne zeli doc u manje mjesto jer fali shoping centar prijatelji i sto ja znam vec... 

Znam ja da moze za drugog to bit sokantno promjena okoline ali nije da iz metropole ides u sibir... 

I tako sprema se puci veza od 5 godina jer ja u gradu nemogu a ona ne moze u manjem mjestu... Nije mi jasno kako su prije ljudi isli ne iz mjesta u mjesto nego i drzave u drzavu... 

MasterOdisasteR sri 10.7.2019 23:14
Horatio_Hornblower kaže...

Mislim da su najveci problem danas ocekivanja koja su postavljena previsoko za bilo sto... 

Ja ne kuzim da ako netko ne zivi u velikom gradu da odmah taj ima problem jer nijedna cura danas ne zeli doc u manje mjesto jer fali shoping centar prijatelji i sto ja znam vec... 

Znam ja da moze za drugog to bit sokantno promjena okoline ali nije da iz metropole ides u sibir... 

I tako sprema se puci veza od 5 godina jer ja u gradu nemogu a ona ne moze u manjem mjestu... Nije mi jasno kako su prije ljudi isli ne iz mjesta u mjesto nego i drzave u drzavu... 

To stari moj nije materijal za curu ,po meni. (Možda za nes drugo)

Ja ti govorim u dobroj namjeri ,toga se treba riješit.

Postoji puno kvalitetnih cura još uvijek , a ta nije.

Ovo što vrijedi do tog se teško dolazi tako da se ne moraš obeshrabrivat ako taj proces toliko traje.

 

markos1191 pon 15.7.2019 10:01
Horatio_Hornblower kaže... 

I tako sprema se puci veza od 5 godina jer ja u gradu nemogu a ona ne moze u manjem mjestu... 

Pročitaj tu svoju rečenicu još jednom. Nije problem samo u njoj nego i u tebi. Ako ti ne možeš u gradu, a ona ne može na selu, onda ste isti po pitanju kompromisa. Ne možeš joj zamjerati da ne želi na selo s tobom, ako ti ne želiš u grad s njom. Trebate naći neki kompromis, a ne biti u gradu/selu gdje će jedno od vas biti nesretno, a vjeruj mi, time ćete oboje biti nesretni. Znači imaš 2 rješenja, ili nađite kompromis (manji grad možda, barem ih ima u HRV dosta, ako se radi o HRV) ili se raziđite i nađite nekoga tko će dijeliti iste interese po pitanju stanovanja. Po meni je ovo drugo zadnja opcija, prije toga ako vam je stvarno stalo da ostanete u vezi, razgovarajte, istražite moguća mjesta za živjeti zajedno i nađite neko koje će vam odgovarati. Sretno 

Del_Boy97 pet 26.7.2019 19:56
LLAMABOY kaže...
kepmip kaže...

500 days of Summer

 That bitch

Edit: Midnight sun je meni bas lijep film.

 ranit cu se

 

 

bajdevej probaj "Her" ili "Eternal sunshine of the spotless mind"

 

al pretpostavit ću da je neka balavica pa će joj bit dobri proljevi od paper townsa i the fault in our stars