Ostalo

The Friendzone Club

Staljin čet 5.1.2012 00:42

Dobrodošli! Ovdje možete raspravljati o frendzoni, učestaloj pojavi koju nijedan heteroseksualni muškarac koji drži do sebe ne bi smio dopustiti. To je mjesto puno razgovora o drugim muškarcima, prijateljskih (gej) pusica i ostalih formi blaćenja nas.

 

Za one koji ne znaju, frendzona je tipicno nesto ovakvo: "Volim te... ali kao prijatelja!" 

 

Jedina stvar gora od frendzone je familyzone, tj. nesto ovakvo: "Volim te...ali kao brata!"

zerocool12 čet 5.1.2012 00:47
Genoxxx kaže...

ajde ja cu zapocet raspravu... sto mislite dal prekinem ovo na slici ili da idem dalje?

Netrebas prekinut, budite si ok, samo nemoj biti gay prijatelj, ona će sama prekinut ak joj nebude pasalo...

The Unforgiven čet 5.1.2012 00:48
Staljin kaže...

Tema za sve nas jadničke koji smo zapeli u frendzoni.

 

Za one koji ne znaju, frendzona je tipicno nesto ovakvo: "Volim te... ali kao brata!" 

ne ne, ovo je još gore, ovo je faking family zone

zerocool12 čet 5.1.2012 00:49
The Unforgiven kaže...
Staljin kaže...

Tema za sve nas jadničke koji smo zapeli u frendzoni.

 

Za one koji ne znaju, frendzona je tipicno nesto ovakvo: "Volim te... ali kao brata!" 

ne ne, ovo je još gore, ovo je faking family zone

U friendzoneu još se može desit zajedničko tuširanje, al u family zoneu...ne :(

Nocio čet 5.1.2012 00:52

to se desi jer okolisate previse i slusate njene probleme. kad zavrsite u vezi moze tako, al prije ne. okanite se toga i uz 3-4 izlaska pitajte za vezu. ak ide ide, a ak ne idemo dalje. boze dragi pa nije jedina :P

TracerCPP čet 5.1.2012 00:53
Genoxxx kaže...

ajde ja cu zapocet raspravu... sto mislite dal prekinem ovo na slici ili da idem dalje?

Ja bih joj na tvom mjestu kao sljedeću poruku napisao nešto što je rekao Chris Rock (slično):

 

"My two girlfriends called me the other day saying they have a d*ck sucking contest and they think I would be a good judge. So, as we are only friends I hope you'll support me?". {#}

cuspajz čet 5.1.2012 00:56
Living.Dead kaže...

Znan dosta ljudi koji su u friendzoni sa zenskima ali u onoj razini da zabriju kad su kod skupa negdi. TO je ono sta ja nikako ne uspijen napravit, a tia bi.

Ubaci u jednadžbu alkohol

zerocool12 čet 5.1.2012 01:01
Living.Dead kaže...

Znan dosta ljudi koji su u friendzoni sa zenskima ali u onoj razini da zabriju kad su kod skupa negdi. TO je ono sta ja nikako ne uspijen napravit, a tia bi.

Budi ok s njom, al joj daj do znanja da je zelis sprcit...

Mitsuoka čet 5.1.2012 01:01

Ah koliko puta se to meni dogodilo.. i eto bio sam sa dosta zenskih u friendzoni - ono vikend partije i tako, a s jednom sam zavrsio u vezi eto vec ohoho smo zajedno, sram me i govorit koliko dugo. Ipak ne žalim se, ništa mi ne fali {#} A sa nekima od tih sam ostao u odličnim odnosima i odlični smo prijatelji {#}