Mile 74 sub 20.4.2013 12:42

Jako dobar dokumentarac u kojem brojni naučnici, arhitekti, psiholozi, porodice žrtava i dr., govore protiv službene verzije o terorističkom napadu 11.9. 2001g i zahtjevaju novu temeljitiju istragu.  KLIK

Mile 74 čet 25.4.2013 17:09

Hmm... Ove slike pripadnika Black Watera same po se bi ne dokazuju ništa, osim da su bili uključeni u osiguranje maratona.

Tip sa videa je vidno uzrujan i priča da ima dokaze, no umjesto da ih obznani svima, on daje nekakav ultimatum vladi SAD-a.

Malo mi to baš i ne izgleda uvijerljivo niti očekujem da će vlada išta objaviti osim demanta na bilo kakve insinuacije da je upletena u taj teroristički akt.

Doći će ponedjeljak i vidjeti ćemo te "dokaze," ali mislim da će se raditi smo o nekakvoj pričici o sprezi vlade i privatne firme Black Water, bez direktnih dokaza i sa malo neposrednih dokaza (indicija).

rambox čet 25.4.2013 17:56
Mile 74 kaže...

Hmm... Ove slike pripadnika Black Watera same po se bi ne dokazuju ništa, osim da su bili uključeni u osiguranje maratona.

Tip sa videa je vidno uzrujan i priča da ima dokaze, no umjesto da ih obznani svima, on daje nekakav ultimatum vladi SAD-a.

Malo mi to baš i ne izgleda uvijerljivo niti očekujem da će vlada išta objaviti osim demanta na bilo kakve insinuacije da je upletena u taj teroristički akt.

Doći će ponedjeljak i vidjeti ćemo te "dokaze," ali mislim da će se raditi smo o nekakvoj pričici o sprezi vlade i privatne firme Black Water, bez direktnih dokaza i sa malo neposrednih dokaza (indicija).

Nisam se oko toga uopče opterečival,Izlanuo sešta se dogodilo u Bostonu nekakve improvizirane bombe su grunule to znamo a zakaj i zbog čega ko zna sve je moguče ipak je to Amerika jel ko drugo osvetnika ne manjka bez greške.No ako do tog dana taj tip ostane bez glave, u nekoj zgodnoj nesreči/pljački ili slično onda lako moš zbrojit stvari jel itd.{#}Nevinašce

rambox sri 1.5.2013 13:04
Space Buddha kaže...

Ups... ali 99% proleterijata vjerovatno nije ni primjetilo...

 

U svoj toj zbrci možda i nije,Izlanuo se no ipak neko je kaj ne uglavnom to je u Americi normalno manipulacije kud god kreneš. No ipak je to žena mačka, ima još kolko sedam života jel pa je mogu opet iskoristit kad to zatreba kaj ne.{#}

Drugi video prava policijska država bez greške ali na finjaka i podmuklo to sigurno. Vezano za prvi video bože moj, čim su im zabranili da čeprkaju te čipove i to malo istraživaju sve je jasno.{#}