Ostalo

Smiješne slike - arhiva

lucky_look uto 10.3.2009 22:16
Gamer-gts kaže...
Paolo2612 kaže...

Zar ne postoji tema Humor?

 da ali tamo su vicevi

a tu su smješne slike
 ne moraju nuzno bit vicevi kaze tema humor a smijesne slike spadaju pod to al dobro kad ste vec otvorili temu


markoal uto 10.3.2009 22:16
Paolo2612 kaže...

Zar ne postoji tema Humor?

 Da je postoji i tema Humor, samo mislim da bi i ova tema bila ok, jer tamo nema bas nesto slika(mozda ih nema uopce), a ova se samo odnosi na slike.
BTW: evo jos slika za ljubitelje cod-a
UBIZEC cORPORATION sri 11.3.2009 00:35
markoal kaže...
Paolo2612 kaže...

Zar ne postoji tema Humor?

 Da je postoji i tema Humor, samo mislim da bi i ova tema bila ok, jer tamo nema bas nesto slika(mozda ih nema uopce), a ova se samo odnosi na slike.
BTW: evo jos slika za ljubitelje cod-a
 markoal me posjetio s ovom slikom
 ja cu dodat jos jedan vic az cod nadam se da se necete ljutit!

vic:Call of Duty ovisnik koj cjele dane hala cod dođe on u vojsku na bojište i kaze JOJ GLE KAK JE SUPER GRAFIKA!
anshika05 sri 11.3.2009 00:51
UBIZEC cORPORATION kaže...
markoal kaže...
Paolo2612 kaže...

Zar ne postoji tema Humor?

 Da je postoji i tema Humor, samo mislim da bi i ova tema bila ok, jer tamo nema bas nesto slika(mozda ih nema uopce), a ova se samo odnosi na slike.
BTW: evo jos slika za ljubitelje cod-a
 markoal me posjetio s ovom slikom
 ja cu dodat jos jedan vic az cod nadam se da se necete ljutit!

vic:Call of Duty ovisnik koj cjele dane hala cod dođe on u vojsku na bojište i kaze JOJ GLE KAK JE SUPER GRAFIKA!
 hahaha
to si ti smislio? xD
UBIZEC cORPORATION sri 11.3.2009 14:51
Dinjo kaže...

ovakva tema vec postoji pod nazivom vama naj slike

 omg daj prestanite vise s tim kaj nevidis razliku vama naj slike i smješne slike....naj slike moze znacit najljepse a smjesne su smjesne a najljepsa slika ti valjda nije smješna
Ivan(4) čet 12.3.2009 02:20
keiichi26 kaže...

malo matematike

 I od mene jedan hangman, kolegama je bilo malo dosadno na predavanjima, mlados' ludos', ali barem su se i dalje bavili elektrotehnikom.

Za ovu drugu se izvinjavam ako je već bila na nekoj temi, ne sećam se gde sam je pokupio. Uputstvo: iz svake kolone nasumično izaberite po jednu sintagmu. Postupak ponavljajte u nedogled. Uz malo vežbe, možda od vas postane uspešan političar.
Paolo2612 čet 12.3.2009 22:20
gamer2400 kaže...
Paolo2612 kaže...

Zar ne postoji tema Humor?

 postoji ali tema humor je sve što je smiješno znaći vicevi, izjave, idt a ovo je samo za slike
 Na tu foru bi se moglo pokrenut 50 tema: smiješni video, smiješne prezentacije, smješne animacije... Ali ok što se tiče mene, ionako ja nisam moderator
anshika05 čet 12.3.2009 22:34
Paolo2612 kaže...
gamer2400 kaže...
Paolo2612 kaže...

Zar ne postoji tema Humor?

 postoji ali tema humor je sve što je smiješno znaći vicevi, izjave, idt a ovo je samo za slike
 Na tu foru bi se moglo pokrenut 50 tema: smiješni video, smiješne prezentacije, smješne animacije... Ali ok što se tiče mene, ionako ja nisam moderator
 e pa onda šuti Smijeh
Paolo2612 čet 12.3.2009 23:15
anshika05 kaže...
Paolo2612 kaže...
gamer2400 kaže...
Paolo2612 kaže...

Zar ne postoji tema Humor?

 postoji ali tema humor je sve što je smiješno znaći vicevi, izjave, idt a ovo je samo za slike
 Na tu foru bi se moglo pokrenut 50 tema: smiješni video, smiješne prezentacije, smješne animacije... Ali ok što se tiče mene, ionako ja nisam moderator
 e pa onda šuti Smijeh
HELP HELP I'M BEING REPRESSEDSmijeh