Ostalo

Pozivnice za privatne torrent trackere

Keops sri 5.2.2020 20:58

Pozdrav, treba mi pozivnica za TorrentHR jer želim skinuti domaće (talijanske) stripove i općenito neke domaće serije i filmove.

Nemam ništa za dati zauzvrat, ali sam uzoran forumaš već godinama  

merio sub 8.2.2020 21:55
Milka30 kaže...

Pozdrav ekipa!

Moze jedna pozivnica za crnu berzu ili bilokoji drugi odlican site sa HR/SRB/BiH pdf knjigama?

Seed mi nije problem,niti obaveze koje idu!

 Idi na ovo  ili ovo...

Buzz sri 12.2.2020 16:15

pozdrav, trazim pozivnicu za TorrentHR, imam seedbox i 11 godina staza, 10tb uploada na torrentleech-u, nemam trenutno pozivnica za torrentleech za zamjenu ali mogu ih dobit uskoro preko seedbox strancie

spookymulder84 sri 12.2.2020 18:46
Buzz kaže...

pozdrav, trazim pozivnicu za TorrentHR, imam seedbox i 11 godina staza, 10tb uploada na torrentleech-u, nemam trenutno pozivnica za torrentleech za zamjenu ali mogu ih dobit uskoro preko seedbox strancie

 Može, pošalji mi na PM screenshote i linkove od torrentleecha i pomogućnosti drugih trackera ako imaš

pataljunga pet 21.2.2020 14:29
pataljunga kaže...

Može pozivnica za THR i CrnuBerzu ako netko ima? 

Zamjena, ako je potrebno pozivnica za IPT.

 

PM.

 

Nitko? :/ 

 

Jos ocekujem neki PM, nadam se da netko ima za udijelit :)

 

Silent horror1992 pon 24.2.2020 18:30
pataljunga kaže...
pataljunga kaže...

Može pozivnica za THR i CrnuBerzu ako netko ima? 

Zamjena, ako je potrebno pozivnica za IPT.

 

PM.

 

Hvala Marsel007 i Danko83 na pozivnicama! 

 

 

Pataljunga vam je višestruki prijestupnik na THR 😁

 

Ante_110 uto 25.2.2020 09:00

Ekipa pozdrav,
molio bih nekoga pozivnicu za thr ili sličan hr tracker. Trenutno imam aktivan acc na partis.si, sa omjerom 3,58 (127GB down, 455GB up), a inače posjedujem NAS sa stalno aktivnim torrent klijentom. Dobio sam dijete prije mjesec dana, a u razgovoru sa kolegom s posla, saznao sam da bi tamo mogao naći velik broj crtića, pa da budem spreman :).

 

Hvala i lp

partwish uto 25.2.2020 20:01
Silent horror1992 kaže...
pataljunga kaže...
pataljunga kaže...

Može pozivnica za THR i CrnuBerzu ako netko ima? 

Zamjena, ako je potrebno pozivnica za IPT.

 

PM.

 

Hvala Marsel007 i Danko83 na pozivnicama! 

 

 

Pataljunga vam je višestruki prijestupnik na THR 😁

 

 oopsy daisy :D

nike098 uto 25.2.2020 20:17
Ante_110 kaže...

Ekipa pozdrav,
molio bih nekoga pozivnicu za thr ili sličan hr tracker. Trenutno imam aktivan acc na partis.si, sa omjerom 3,58 (127GB down, 455GB up), a inače posjedujem NAS sa stalno aktivnim torrent klijentom. Dobio sam dijete prije mjesec dana, a u razgovoru sa kolegom s posla, saznao sam da bi tamo mogao naći velik broj crtića, pa da budem spreman :).

 

Hvala i lp

 S obzirom da imas djete od mjesec dana mislim da ta beba nekuzi ni sta je tv a ne crtic. Pa se javi za godinu dana, ja cu ti je tada dati ako niko nece. Naravno uz neki dokaz sa druge  torrent stranice.

Ante_110 sri 26.2.2020 11:59

Vjerujem da smo svi svjesni da beba još ne gleda tv, no to ne mijenja činjenicu da bih htio vidjeti šta tamo ima. Ako imaš pozivnicu i ako bi htio podijeliti bio bih zahvalan (kao što sam i napisao mogu poslati dokaz sa partisa), inače ne vidim smisao ovog komentara.  

Ged pet 28.2.2020 21:23

Molim dobru dusu ako ima pozivnicu za thr da mi udijeli. Isti slucaj kao i kod Ante-a... imam NAS, radi 24/7 i dijete od 9 godina.

Unaprijed zahvaljujem.