$inke pet 30.12.2011 18:03

Evo postavljam temu pa da podjelimo največe bisere sa njuškala tipa ,hardver i cijena.

I da probajte osim linka stavit cijenu i tip hardwera ili kako je kolega dolje naveo sliku cijelog oglasa koji je u nebuloznoj ponudi koju linkate jer oglas može lako biti izbrisan ili jednostavno istekne(teško da će biti prodan,makar nikad neznaš 100 ljudi 100 čudi) a šteta bi bilo da se takvi biseri izgube u vremenu i prostoru.

 

 

EDIT by MOD:

Uz linkove na oglas stavljajte slike!

 

Link nije ni potreban, potrebna je slika jer se oglas obriše nakon nekoliko dana i onda tema gubi smisao.

Noxer pet 12.10.2012 11:31
cecenac kaže...

...ovaj čovjek poklanja gratis driver uz svoju "super povoljnu" graficku..

 a tako ti je kad žensko prodaje komponente {#} vidiš da je mail sanja 88 , vjerovatno 88-o godište .. :)

IMVK pet 23.11.2012 21:21

Tema nije dugo oživljena ali eto.

Neki lik porodaje kopiju iphona 5 za skoro 2000 kn.

Ja njemu posaljem mail da vidim sta je to.

Vide on meni to ti uopce nije skupo ON TI JEDE ORGINAL IPHONE 4S ZA DORUČAK.

PA SAD MISLIM STVARNO . {#}

Karlovac_047 pet 23.11.2012 23:16
Tyberius_Prime kaže...

MALA ZVIJER :D :D :D :, oglas pregledan 7300 puta, i on jos uvjek drzi cjenu. Mora da je neki trol. 

http://www.njuskalo.hr/pc-racunala/mala-zvijer-oglas-4413233

 

 

Decko refresha oglas sa tipkom F5 i tako nakupi preglede. Negdje sam procitao da ljudi tako misle, ako oglas ima sto vise pregleda da je veca potraznja za tim predmetom. Kao i ovaj "ne znam kako da ga nazovem", sa 125 000 pregleda. http://www.njuskalo.hr/ostali-mobiteli/iphone-4-wifi-dual-sim-garancija-besplatna-dostava-oglas-1477662

 

 

Jos napise da je ekran 3.5'' a ekran je 3.2'' jer sam jednom kupio od njega taj model da vidim kakvo je to cudo. Oni mjere dimenzije cijelog iPhone-a a ne ekran. Samo mi nije jasna onda velicina ta koju pisu za 3.5'' ...

kruskar pet 23.11.2012 23:27
rambox kaže...

Kaj reč na ovaj oglas fučkaj ga,{#} neko je prodaval/ili čista zahebancija bešumni AMD CPU hladnjak najnovije ganeracije uglavnom za krepat od smjeha.{#}{#}

Ovaj me dobro nasmijao,uskoro će bit procesor kojem netreba hladnjak,samo ga staviš bez hladnjaka i on radi,nisu prokleto normalni.