Ostalo

Nepoznat broj telefona

multi sri 8.9.2010 16:40

Ovaj tjedan me nazvao neki "broj" (imam caller id)kojeg nema na netu, na informacijama ne znaju kaj je to... Uglavnom broj je 019057961750 . Da li je to ne znam fakat kaj, zbog nekog torrenta ili multiplayer igrica il stvarno kaj je to? Zakaj me zvao. Mislim nisam bio kod kuće, al ak nitko ne zna kaj je to, fakat...

EnlightenedPhoenix sri 8.9.2010 16:41

broj je iz SAD-a ocito...

 

01 pozivni broj drzave

905 area code

 

7 brojeva telefona...

 

evo ti jos EDIT: Area code 905 (with overlay area code 289) is a telephone dialing area in southern Ontario. It includes the Niagara Peninsula, Hamilton, Oshawa, and the suburban Greater Toronto Area.

 

Vjerojatno caller id nije prikazao + ispred 01 posto ima odredjen brojeva koji moze ispisati.... a i ima gresaka...

scenesports sri 8.9.2010 16:47
multi kaže...

Ovaj tjedan me nazvao neki "broj" (imam caller id)kojeg nema na netu, na informacijama ne znaju kaj je to... Uglavnom broj je 019057961750 . Da li je to ne znam fakat kaj, zbog nekog torrenta ili multiplayer igrica il stvarno kaj je to? Zakaj me zvao. Mislim nisam bio kod kuće, al ak nitko ne zna kaj je to, fakat...

Ma to je netko pogrijesio broj... Smijeh

Nello sri 8.9.2010 16:54

Bolje da ne nasjedate u prevari niti ni zvati, jer ako nazoveš može bit da tebi nabije velik račun od kojeg nemožeš ni u snu platit račun. Najbolje izbjegavati i ništa drugo.

 

scenesports sri 8.9.2010 16:59

I ja sam tako dobio jednom poruku od nekog iz engleske, kao da sam osvojio neko putovanje od Nokie i da ih samo trebam pozvati na isto tako neki broj ili da im posaljem mail na Nokia123@yahoo.com.

Nello sri 8.9.2010 17:14
scenesports kaže...

I ja sam tako dobio jednom poruku od nekog iz engleske, kao da sam osvojio neko putovanje od Nokie i da ih samo trebam pozvati na isto tako neki broj ili da im posaljem mail na Nokia123@yahoo.com.

Koliko se sječam prije nekih 6-7g kad sam postao pretplatnik Vipu jednom sam dobio nagradnu igru i pisalo u SMS poruki da sam osvojio 5000kn a broj je bio strani i naravno nepoznat. Tako da sam dosad izbjegavao. Bilo je nešto na televiziji  i javili su da je to prevara. Neznam otkud im moj brojevi moba i kako su saznali  moji brojevi u stranoj zemlji. A nikome nisam dao nepoznatoj osobi.

xxxxx sri 8.9.2010 23:33
EnlightenedPhoenix kaže...

broj je iz SAD-a ocito...

 

01 pozivni broj drzave

905 area code

 

7 brojeva telefona...

 

evo ti jos EDIT: Area code 905 (with overlay area code 289) is a telephone dialing area in southern Ontario. It includes the Niagara Peninsula, Hamilton, Oshawa, and the suburban Greater Toronto Area.

 

Vjerojatno caller id nije prikazao + ispred 01 posto ima odredjen brojeva koji moze ispisati.... a i ima gresaka...

Hm, Ontario?

 

Da nije možda komadant mark?

F1-IVO uto 22.10.2013 18:55
Colnago kaže...

Mene je danas zvao netko sa ovog broja +38580009125,a na internetu ne mogu pronaći čiji je to broj.

Mene također. To ti je Vipnetova szk. Nudili su mi telefon, internet i tv jer koristim njihovu mobilnu uslugu.

Colnago sri 23.10.2013 08:02
F1-IVO kaže...
Colnago kaže...

Mene je danas zvao netko sa ovog broja +38580009125,a na internetu ne mogu pronaći čiji je to broj.

Mene također. To ti je Vipnetova szk. Nudili su mi telefon, internet i tv jer koristim njihovu mobilnu uslugu.

Hvala

Sint1 pon 27.5.2019 16:39

Onda je rijec o tajnom broju i ne mozes doznati ciji je. Vjerovao ili ne svom fiksnom operateru mozes reci da ti broj bude tajan i da se ne prikazuje u imeniku.

CrossDeath pon 27.5.2019 16:44
Sint1 kaže...
Onda je rijec o tajnom broju i ne mozes doznati ciji je. Vjerovao ili ne svom fiksnom operateru mozes reci da ti broj bude tajan i da se ne prikazuje u imeniku.

aham da, ne brini, znam da se to moze. nebitno onda, ako mu je nesto hitno, zvat ce opet