Stanovanje

Frižider/hladnjak preporuka

Prince-Artas sri 1.6.2016 23:54

Trebam nekakav jeftiniji hladnjak, uvjeti su da je visok max 160cm, da ima lednicu i da košta oko 2000kn. Koje su marke kvalitetnije, meni je za oko pao nekakav generični Končarev hladnjak, energetski razred je A+ a cijena 1900kn.

Još nešto, kako mi taj hladnjak ide u vikendicu na Pelješac ima li šanse da dobijem besplatnu dostavu od nekog dućana?

Prince-Artas čet 2.6.2016 14:25
Jura iz druge galaksije kaže...
Prince-Artas kaže...

Pošto hladnjak ide u vikendicu nisam zahtjevan, čini mi se da bi mi ti featuri samo digli cijenu...

 Tko kupuje jeftino, dva puta kupuje.

 5 godina garancije je neki standard i u ovoj 2K kategoriji tako da nemam tu briga nekih...

fer-de-lance čet 2.6.2016 17:27

Ja sam uzeo prije dvije godine Indesit s 5 godina garancije.

Samo kaj je 1,80m visine i 1/4 toga ti je ledenica(meni super odgovara).

Ima automatsko odleđivanje unutra i bio je 1400 kuna u  Emezzeti.

Radi ko novi i dan danas,sve super,samo kaj pregrade na vratima imaju premalo utora za premještanje i previsoke ograde,inače sve 5,moja preporuka,pogotovo za tu lovu.

fer-de-lance čet 2.6.2016 22:17

Meni se svida,a prijateljica koja je kuharica i slastičarka mi je puno nahvalila samsunga kad sam kupovao,samo nisam imao para.

Uglavnom,veli da je ona uzela neki sammy u koji stane cijeli protvanj od kotlovine 

 

.

gocc01 čet 2.6.2016 22:34

Evo ako se netko odluči za kupnju malo jačeg frižidera ili špareta pošto je veća ušteda, imaju dostavu za HR, oko stotinjak eura ali i uz tu cifru na malo skupljim modelima se može dosta uštedjeti. 

Ako nekom njemački ide bolje nego meni može malo pogledat da li bi i garancija vrijedila kod nas.

 

Electroberlin.de

Jura iz druge galaksije čet 2.6.2016 22:44
Prince-Artas kaže...

Čini se da je pala odluka na dvometraša Gorenje. Trenutni iz kuće prebacim u vikendicu a ovaj na njegovo mjesto. Da ružan je ali je A++ i ima dosta veću zapremninu od sadašnjeg...

 Daj bježi od te firme. Samo se furaju na stari brand, ali svi se žale na njihove proizvode. A to što A+++ piše mogu mačku o rep okačiti.

Jura iz druge galaksije čet 2.6.2016 22:51
Prince-Artas kaže...

S gorenje hladnjacima već godinama imam dobra iskustva, no sad me je jedan Samsung natjerao da još razmislim...Sutra naručujem ili njega ili Gorenje...

 Hmmm, na tvom mjestu se nebi puno premišljao. Nego, sad si i mene zainteresirao. Moram vidit sa ženom jer nam treba novi frižider.

Milka30 ned 16.6.2019 10:54

JBG ja nikada ne bih uzeo nikakav drugi osim Gorenja.

Kvalitetni,servisa koliko hoces,jeftini djelovi....

U Pevecu sam prije 5 mjeseci uzeo jedan Gorenje u Pevecu za 3500 KN.Nema spremnik sa vodom,ali je odlićan,No frost,chrisp zone,nema kondezata....jbn salata ostaje svježa i do 2 tjedna,ma zaista odlican!

Čitatelj ned 16.6.2019 11:03

Dobar ti je taj LG, imam slicni al bez dispenzera za vodu, s tim da je u mojoj konfiguraciji ledenica gore,

a hladnjak dolje.

 

Bitno ti je da imas linearni kompresor, oni su zaista trajniji od obicnih, do sad ih nude LG i Samsung,

za druge proizvodjace ne znam. No frost ti je super, imas manje zahtjeve za ciscenje i odmrzavanje ledenice.

 

Leprechaun ned 16.6.2019 12:24

Ovo ljeto ću i sam biti u nabavci hladnjaka (i ostalih kuhinjskih aparata), pa si pripremam teren; podijelit ću forumašima Excel tablicu s usporedbom hladnjaka koji su meni interesantni, a uvjet je bio da su barem 2 metra visoki:

 

OneDrive poveznica

 

Ako kome bar malo pomognem, super.

Horatio_Hornblower ned 16.6.2019 15:20

Samsung kucansku opremu ni u ludilu... 

Samo ime i cijena a smece samo tako... 

Gorenje opet kakvo god bilo imas dijelova servis sve zivo sto je na kraju krajeva i najbitnije... 

Neka ti se neki tako samsung lg zanussi electrolux crkne pripremi se na mjesec dana cekanja popravka a onda dok čekaš  moras opet kupit novi... 

Been there na kraju Gorenje i cak koncar su prva liga...  Moga nemaju sve modetne gluposti ali su vecinom pouzdani i brzo se servisiraju... 

Milka30 ned 16.6.2019 15:29

Da,u pravu si!

Sve je to ljepo i Candy,Erectrolux,Samsung.....jbg servisi su katastrofa i u pravilu,nema popravka-barem u Sl.Brodu!

Gorenje i Koncar jako dugo rade bez ikakvih kvarova i servisa imas ko u prici-svi ih popravljaju.

Nedavno sam kupio lezajeve za svoju Koncarevu perilicu rublja...32 KN,imam feeling da ce jos 15 godina raditi.