kezol sub 26.10.2019 18:30

Maloprije pogledam na mobitel,kad tamo nekolko poruka da je mobiel zaražen nekim virusom i kao da će mi taj virus totalno uništiti bateriju,ako  to nešto ne pritisnem i da će virus napravit još veću štetu, poruka je sa neke stranice čini mi se scoringrepair.hr. Skinem avast mobilnu aplikaciju i ništa posebno.Može li mi neko nešto reći o ovome. je li to stvarno neki virus  ili avast ne radi dobro.S obzirom da sam ovi dana prtrpio napad na računalo postao sam pomalo i hipohondrčan.

Posmatrač sub 26.10.2019 18:33
kezol kaže...

Maloprije pogledam na mobitel,kad tamo nekolko poruka da je mobiel zaražen nekim virusom i kao da će mi taj virus totalno uništiti bateriju,ako  to nešto ne pritisnem i da će virus napravit još veću štetu, poruka je sa neke stranice čini mi se scoringrepair.hr. Skinem avast mobilnu aplikaciju i ništa posebno.Može li mi neko nešto reći o ovome. je li to stvarno neki virus  ili avast ne radi dobro.S obzirom da sam ovi dana prtrpio napad na računalo postao sam pomalo i hipohondrčan.

 Obrisi zadnji app koji si instalirao i ocisti kesh od browsera. Samop te prepada. 

MarioVk sub 26.10.2019 21:47

Vjerovatno si nesvjestno dopustio obavijesti na browseru od te stranice. Odi u browser aplikaciju koju koristis s kojom ti je taj oglas povezan, nadi postavke browswera, postavke stranica (site settings) i nadi tu stranicu koja ti se navodi u obavijesti i obrisi ju skroz iz site settings-a odnosno makni joj sva dopustenja.