Ostale mrežne teme

T-Com pokloni za produženje ugovora

zorz112 ned 7.2.2016 23:56

Bok,

ja sam se raspitivao za optiku, Ultra paket i napovoljnije mi se cini ova kombinacija:

uz ugovor na 24mjeseca imas 3 mjeseca pretplate za 10k (za max3 pakete ti na to ide jos 30kn za odrzavanje opreme) - u cjeniku im je navedeno da je ovo akcija do 1.3.

uz to mozes uzeti "Non Stop+ Opcija Ultra" za besplatne razgovore unutra HR tel+mob, bez uspostave poziva, uz ugovor na dvije godine je 9.5kn mjesecne pretplate (ovo ne znam jel imaju u t-centrima ili samo preko tel narudjbe).

 

 

 

Od drugih ponuda koje se ne mogu kombinirati s ovim gore je ono sto imas na web stranici, mob Pixi3 uz max3 ili 9 mjeseci maxtv uz max2 pakete.

 

I Pickbox 6mj za 1kn uz novi/produzenje ugovora na max3 pakete

 

Et_Tu_Brute? pet 19.2.2016 07:33

Pozdrav ekipa, napokon je dosla vdsl usluga kod mene.

Ja sam zvao i receno mi je da bi u tworiji mogao max brzinu navuci, cca 50 down. E ja sam sve to lijepo narucio a kasnije sam cuo da vdsl u nas često puca. E sada, ako ja ne budem imao tu uslugu sto sam narucio, ili ako pocne pucati, mogu li raskinuti ugovor, ako bude unutar 14 dana od potpisivanja? Zna li itko vise o ovome raskidanju unutar 14 dana, informacija varira, po nekome mogu a po drugima nemogu. Hvala!

ivo454 pet 19.2.2016 07:58

Možeš raskinuti u roku 14 dana, nazovi i reci da odustaješ u zakonskom roku, ne moraš objašnjavati. Bilo bi najednostavnije da u potpunosti odustaneš od usluge, jer se u protivnom zna zakomplicirati, pa da pišeš prigovore nakon toga. Najbolje ti je poći u t-centar, vratiti opremu i za to sve dobiješ papire i potpišeš da odustaješ. Što se tiče brzine, za 50 ti je cijena 30 kn, a do 30 je samo 10kn, pa tako ti je najbolje nakon mjesec dana, ako ne ide 50, sam smanjiš na niže, pa ti je i cijena automatski niža. Brzinu mijenjaš na "Moj telekom ID".

njonji sub 20.2.2016 22:22

Ugovor je na osnovnu brzinu ja mislim (i promet koji odabereš valjda), a više brzine su dodatne opcije i možeš mijenjati brzinu jednom mjesečno u koju god hoćeš, tj. koja ti je dostupna.

Tako da prvo probaj, ako ti sve bude radilo onda dobro, ako ne ili raskini ili nazovi tehničku službu ili možda prvo probati sa 30/5 opcijom pa lako prebaciti idući mjesec na 50/10

wAlpha čet 6.10.2016 00:18
CR04T kaže...

 Da li se dobije kakav poklon za produljenje opcije MAX2 S ?

 

Uz produljenje ugovora po adsl-u dobiš alcatel pixi 4 5'' za 199kn jednokratno bez rata ili po halo usluzi fiksni telefon za 1kn.

wAlpha pet 7.10.2016 17:30
CR04T kaže...

Baš sam ih danas pito' za te "poklone", kažu da se za tu opciju MAX2 S ne dobiva nikakav poklon, frend mi koristi istu opciju i dobio je mob... ? 

 

https://www.hrvatskitelekom.hr/internet/maxadsl

 

Ma može se dobiti, evo ti ga na toj stranici. Ako ti je istekla UO, mora se isključit MAX2S paket, znači da ostanu goli halo+adsl aktivni bez paketa, onda se napravi produljenje ugovora po adsl-u uz taj mob, i na kraju ponovno spoji u novi max2s, gotovo u jednom posjetu Tcentru 

PlaYBoYcro ned 30.10.2016 12:00

Pozdrav, podnjeli smo zahtjev za novu telefonsku liniju pošto smo u novoj kuci. Dobili smo nekakvu ponudu za umirovljenike(rekli samo da imamo nekog umirovljenika). Te su nam ponudili tablet lenovo tab 3 850m za 99kn jednokratno. Sada me zanima dali je moguće uzeti nekakav mobitel u zamjenu za taj mobitel. Platit cemo i vise nije problem! Samo da nije nekakav šroteks od mobitela. Hvala i lp

T0mB1ll sub 25.2.2017 18:44

pišem u ovoj temi jer se radi o vivaxu TPC-81203G koji je dolazio u tcomu kao poklon... radio sam hard reset i sada mi je u boot loop-u.
onaj link sa stock romom ne radi više, pa me zanima dal ga možda netko još ima na kompu da uploada.. nigdje ne mogu nać drugi..
kontaktirat ću još mr servis da vidim dal oni imaju..

DarkoOOoO pet 17.11.2017 18:32

Kraj godine se bliži pa me zanima da li netko zna da li će biti nekih "poklona" za nove / stare korisnike prilikom potpisivanja ugovora? Nisam baš nešto zadovoljan (cijenom, ne uslugom) i ovo bi moglo prevagnuti o tome ostajem li kod njih.

Orwandill sri 2.1.2019 20:41

Nažalost da, probaj jedino neke vouchere za Santa domenicu izvući. Oni su bili ako se produljivala Magenta ali na inzistiranje su davali i za produljenje fiksnih usluga. Iznosi su oko 500, 600kn ako se dobro sjećam.

davor333 sri 2.1.2019 21:12

Ja sam bio od početka kod njih, krajem godine sam dao zahtjev u Vip A1 da prelazim k njima. Nakon par dana me zovu iz Tcoma i ponude Max3 za 209 kn i 400 kn na bankovnoj kartici Zabe... Zvao sam A1 i odustao od njih.