talmad uto 12.3.2019 19:04

završavam slaganje konfiguracije.
jel bitno u koji Sata konektor na matičnoj spajam ssd i hdd? imam oznake 0,1,2 i 3.
stavija sam ssd na 0, prvo bi instalira windowse pa onda doda hdd nakon instalacije. di da ga uštekam?
svi portovi su sata 3 s istom brzinom.

kad sam sastavlja zadnji komp tribalo se igrati sa mastet , slave postavkama, sad na hdd-u vidim da nema toga.

Posmatrač uto 12.3.2019 20:09
talmad kaže...
završavam slaganje konfiguracije.
jel bitno u koji Sata konektor na matičnoj spajam ssd i hdd? imam oznake 0,1,2 i 3.
stavija sam ssd na 0, prvo bi instalira windowse pa onda doda hdd nakon instalacije. di da ga uštekam?
svi portovi su sata 3 s istom brzinom.

kad sam sastavlja zadnji komp tribalo se igrati s mastet , slave postavkama, sad na hdd-u vidim da nema toga.

 kad je bio taj zadnji komp? Ocigledno vrlo davnooooo ;)

Jedine razlike ima na nekim plocama sa raid kontrolerom da nisu svi portovi na raid controleru.... Citaj nemoj se zamarati sa time.....

Filox sri 27.3.2019 10:20
talmad kaže...
završavam slaganje konfiguracije.
jel bitno u koji Sata konektor na matičnoj spajam ssd i hdd? imam oznake 0,1,2 i 3.
stavija sam ssd na 0, prvo bi instalira windowse pa onda doda hdd nakon instalacije. di da ga uštekam?
svi portovi su sata 3 s istom brzinom.

kad sam sastavlja zadnji komp tribalo se igrati sa mastet , slave postavkama, sad na hdd-u vidim da nema toga.

 

Meni su govorili da je bolje redom, 0, pa 1, ali nema šanse da PC išta krivo skuži ako ne uštekaš po redu. Možeš kako hoćeš, osim ako imaš OCD, onda obavezno moraš ić po redu.

 

Stvarno, nisi odavno slagao novi komp, ha?