Ostale hardverske teme

Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

sosta sub 29.2.2020 10:51

Bez obzira što je kao loša trgovina, ponekad se može uloviti nešto dobro, pa ne vidim razloga zašto se nebi stavile takve akcije. Npr. za xbox se mogao kupiti kontroler za 300kn ili 12mjeseci xbox live za 300kn, sto je sasvim ok ponuda. BTW, ja isto ujutro krenuo u trgovinu po njihov 43 FHD android tv, reko za 1000kn će biti ok, kad veli trgovac nemamo već neko vrijeme a jučer navečer mi drugi rekao da imaju par komada, valjda čuvaju za nekoga. Ljudi ispred masovno kupuju periferiju koja je i do sad bila ma 50%.

spiderhr sub 29.2.2020 12:28
zabranjeniples kaže...

Hangar18, jucer mi rekli da je PS4 pro dostupan u trgovini, danas u 9:25 prodavac kaze razgrabilo jutros.

Na blagajni guzva, nitko ne drzi PS4, a trgovina otvorila u 9.

 

Gluplji sam ja sto uopce razmatram te idiote za ikakvu kupovinu i trosim gorivo za odlazak u tu rupu od ducana.

 City Centar East ZG ili?

U CCE-u je jedan otišao, vidio, imao je Fortnite

 

Ugrabio PS4 kontroler za 275 kn što je super, čak i povoljnije nego za Božić kada sam uzeo jednog za 300 kn.

Powerbank Noa 10 000 Ah, 2 sticka po 32, 2 sd kartice po 32 i BT zvučnik SonicGear. Sve skupa oko 370 kn...

zabranjeniples sub 29.2.2020 12:33
spiderhr kaže...

 City Centar East ili?

U CCE-u je jedan otišao, vidio, imao je Fortnite

 

Ugrabio PS4 kontroler za 275 kn što je super, čak i povoljnije nego za Božić kada sam uzeo jednog za 300 kn.

Powerbank Noa 10 000 Ah, 2 sticka po 32, 2 sd kartice po 32 i BT zvučnik SonicGear. Sve skupa oko 370 kn...

City Centar One (Split), poslovnica poluprazna, praktički samo periferija, bzv mobiteli i sl.

 

Caesar et Brutus ned 1.3.2020 19:05
spiderhr kaže...

 

Ugrabio PS4 kontroler za 275 kn što je super, čak i povoljnije nego za Božić kada sam uzeo jednog za 300 kn.

 Za BF je SD imala joysticke u svim u tom shopu tada dostupnim bojama po 239,20kn uz plaćanje Master i Maestro karticama ZABA-e.

acmilan2 uto 3.3.2020 07:57

 Taj protis je isto postao lagano da se ne uzima više kod njih. Ja naručio 2TB 2.5" disk, kao što je pisalo u opisu artikla na njihovoj stranici.

Dolazi mi 3.5" disk kući, ja gledam i ne vjerujem, idem provjerim na stranicu da li sam ja fulao - I DALJE STOJI 2.5" NA STRANICI!

 

Pisem mail sta rade, da sam ja narucio 2.5", a ne ovo sto su mi poslali i posaljem im link od toga. 5min kasnije oni to promijene na stranici sa 2.5" na 3.5" i pitaju me za broj narudzbe da ja posaljem o svojem trosku da oni to zamijene i opet da placam dostavu da mi vrate.

Pa jeb*te se gadovi... Ovo je zadnji moj soping kod vas bio...

veseli777 uto 3.3.2020 11:04
acmilan2 kaže... 

Pisem mail sta rade, da sam ja narucio 2.5", a ne ovo sto su mi poslali i posaljem im link od toga. 5min kasnije oni to promijene na stranici sa 2.5" na 3.5" i pitaju me za broj narudzbe da ja posaljem o svojem trosku da oni to zamijene i opet da placam dostavu da mi vrate.

Pa jeb*te se gadovi... Ovo je zadnji moj soping kod vas bio...

 Nadam se da nisi prihvatio taj trošak zbog njihove pogreške. Odgovori im na mail da ne možeš ti snositi trošak za njihovu pogrešku i da ćeš ih prijaviti ako budu zahtijevali da ti snosiš trošak. Vrijeđanjem na forumu ne postižeš baš puno, a prijavom ti njima možeš nanijeti štetu i pomoći drugima da više ne pokušavaju takve fore. Inače, savjet za ubuduće, uvijek specifikacije proizvoda gledaj na službenoj stranici, a ne u opisu naših trgovina koje svašta pišu i kopiraju jedni od drugih. Primjerice, mnogima za masu proizvoda stoji 0.0 kg...

acmilan2 uto 3.3.2020 11:20
veseli777 kaže...
acmilan2 kaže... 

Pisem mail sta rade, da sam ja narucio 2.5", a ne ovo sto su mi poslali i posaljem im link od toga. 5min kasnije oni to promijene na stranici sa 2.5" na 3.5" i pitaju me za broj narudzbe da ja posaljem o svojem trosku da oni to zamijene i opet da placam dostavu da mi vrate.

Pa jeb*te se gadovi... Ovo je zadnji moj soping kod vas bio...

 Nadam se da nisi prihvatio taj trošak zbog njihove pogreške. Odgovori im na mail da ne možeš ti snositi trošak za njihovu pogrešku i da ćeš ih prijaviti ako budu zahtijevali da ti snosiš trošak. Vrijeđanjem na forumu ne postižeš baš puno, a prijavom ti njima možeš nanijeti štetu i pomoći drugima da više ne pokušavaju takve fore. Inače, savjet za ubuduće, uvijek specifikacije proizvoda gledaj na službenoj stranici, a ne u opisu naših trgovina koje svašta pišu i kopiraju jedni od drugih. Primjerice, mnogima za masu proizvoda stoji 0.0 kg...

 Uzeo sam par puta nešto kod njih i sve dok je radilo je ok, kad ne radi, e onda je već problem da ne pazim, da ono da ovo da se izbjegnu neke stvari, pa onda kad ih uvjeris da nisi ti kriv, onda samo kažu tu ti je broj od MR servisa pa se njima javi...

A ovo naravno da nisam htio, riskirao sam još 100kn i kupio kuciste za disk (trebao sam za eksterni disk 2.5" jer sam ga prethodno kupio vec) za 3.5" onda i nisam im više ništa odgovarao niti išta drugo. I onda još oni mene traže podatke, imaš broj narudžbe, imaš sve moje podatke tamo, nego si lijen pročitati još jednom. Ništa, kažem, da budu ne znam koliko jeftiniji, eventualno ću uzimati stvari do 100-200kn da mi ne bude krivo ako krepa, naravno, ako idem direktno u trgovinu jer ovako nije dosta sigurno da će mi poslati pravu stvar...

 

Sori moderatori, znam da nije to ovdje tema, nadovezao sam se samo na prijasnji post tako da neću dalje u detalje, znaju imati dobre popuste, samo što im to znači kad će takvim poslovanjem ići kao extreme digital, da daju 200kn jeftnijie skoro sve, a nitko ne želi kupit kod njih...

picajzla0707 sri 4.3.2020 13:16
VladimirLem kaže...

 Jel to nekakav best buy za te novce, baš mi treba jedan?

 ima ih i jeftinijih, samo koji je bolji od kojeg to je pitanje obzirom da svim tim jeftinijim usbima brzina drastično padne čim se potroši keš memorija

na mojem lexaru brzina je stalnih 270/400 bez obzira na veličinu fajla, ali takvih više nema za kupiti, a slični su skupi poprilično

The_Fichek čet 5.3.2020 18:13

Nema vise kodova, to je bilo samo za pocetak skolske sezone sto su produljili sve do pocetka 11. mjeseca. Dosta cesto imas regularne akcije i popuste za placanje nekom karticom, ali nazalost sve rijedje za hardver :/

dtdtdt sub 14.3.2020 11:33

vidim da Mall nudi DHL ParcelShop opciju tj. dostavu na jednu od mnogih adresa koje je moguće odabrati,a po adresama to su poštanski uredi. zanima ma kako to funkcionira, dhl dostavi paket u poštanski ured i ja si tamo podignem taj paket? 

dtdtdt čet 19.3.2020 10:42

pitanja u vezi elipsa i odličnih cijena tv-a: kojom dostavnom službom šalju?

                               razlika između b7100 i b7500 serije? gledam 55" i interesira me što ću dobiti doplatom od 400kn.