Ostale hardverske teme

Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Čitatelj pon 17.2.2020 11:22

Sehr geehrter Herr XXXX,
leider müssen wir Ihnen mitteilen, dass nachfolgende Artikel aus Ihrer Bestellung XXX vom 13.02.2020 mit einem falschen Preis auf unserer Homepage angeführt waren.

Nach Erkennen dieses Irrtums wurden die unten aufgeführten Positionen storniert.

 

Na zalost, nista od zvucnika. Nice try, al kako sam vec predvidio, nista od tog svega.

picajzla0707 pon 17.2.2020 11:26
Čitatelj kaže...

Sehr geehrter Herr XXXX,
leider müssen wir Ihnen mitteilen, dass nachfolgende Artikel aus Ihrer Bestellung XXX vom 13.02.2020 mit einem falschen Preis auf unserer Homepage angeführt waren.

Nach Erkennen dieses Irrtums wurden die unten aufgeführten Positionen storniert.

 

Na zalost, nista od zvucnika. Nice try, al kako sam vec predvidio, nista od tog svega.

 čisto da stavim prijevod, vi 'švabe' često zaboravljate da je engleski daleko poznatiji forumašima od njemačkog

 

Dear Mr. XXXX, Unfortunately we have to inform you that the following articles from your order XXX dated February 13th, 2020 were listed on our homepage with an incorrect price. After recognizing this error, the positions listed below were canceled.

i što bi rekao naš enio - dakle kur*na

link

Čitatelj pon 17.2.2020 11:30

Pa, s obzirom da su britanci izasli iz EU, njemacki jezik je najvise upotrebljivan u govoru zemalja EU,

te kao takav bi trebao biti i sluzbeni jezik EU. Pocnite uciti DE.

 

Tako da je to moj prijedlog za EU, da se DE uvede kao sluzbeni jezik,

jer pored RU, koja nije u EU, DE je najvise uporabljivan jezik,

slijede ga FR i EN.

ivanoile pon 17.2.2020 11:31
picajzla0707 kaže...

 

Dear Mr. XXXX, Unfortunately we have to inform you that the following articles from your order XXX dated February 13th, 2020 were listed on our homepage with an incorrect price. After recognizing this error, the positions listed below were canceled.

i što bi rekao naš enio - dakle kur*na

link

 Hoce li i sada biti "pobune" ovdje kao sto je u proslosti znalo biti kada bi neki hrvatski prodavac stavio krivu cijenu, pa se zahtjevalo da proda po istoj? 

Čitatelj pon 17.2.2020 11:36

Ma nece, ako su i imali koji komad po toj cijeni, nema ga vise, proizvod ne postoji vise na webu,

samo jos crni model od 199€.

 

Takve situacije najcesce radnici medjusobno pokupuju, a vlasnici trgovine mogu dobiti samo "e jebiga, takve ste nam cijene poslali,

tako smo i prodali".

 

Ista stvar je bilo i sa Zajecarskim pivom u MPreissu - karton od 20 bocica 0.33l za 1€, pokupovao 5 kartona,

dodjem slijedeci dan, nestale obje palete - pitam radnika "jel inace imate takve dobre akcije", kaze mi turcin "a ma zajebali su se ovi odozgora,

mi smo dobili sa takvom cijenom, i medjusobno smo si pokupovali koliko je ostalo nakon prvog dana".

zeryx pon 17.2.2020 12:05
Čitatelj kaže...

Sehr geehrter Herr XXXX,
leider müssen wir Ihnen mitteilen, dass nachfolgende Artikel aus Ihrer Bestellung XXX vom 13.02.2020 mit einem falschen Preis auf unserer Homepage angeführt waren.

Nach Erkennen dieses Irrtums wurden die unten aufgeführten Positionen storniert.

 

Na zalost, nista od zvucnika. Nice try, al kako sam vec predvidio, nista od tog svega.

 takoder.

Gamerx:)xxx čet 20.2.2020 09:23

Pozzz.

Ajd recite mi par razloga zašto ovaj uređaj ne vrijedi 189kn?

https://megastore.hr/proizvod/zvucnici-sonicgear-space-7-silver-2-1/

 

SonicGear SPACE 7 2.1 Bluetooth Speaker System - Silver Pure, rich sound. Unbelievably powerful bass from an ultra-small woofer. Features: - Bluetooth 4.2 / Audio Line -in - High fidelity 2.1 audio speakers - Independent Volume and Bass controls - TF Card Slot Specifications: - Satellite: Driver size: 2 x 2" full range - Output power: 2 x 8W - Subwoofer Driver size: 3.5" - Output power: 20W - Frequency range: 60Hz - 18KHz - Total system power: 36W What's in the box 1 x Space 7 1 x User Manual 1 x Multi-Function Controller 1 x Line-in Stereo Cable

 

 

soft čet 20.2.2020 10:59
Gamerx:)xxx kaže...

Pozzz.

Ajd recite mi par razloga zašto ovaj uređaj ne vrijedi 189kn?

https://megastore.hr/proizvod/zvucnici-sonicgear-space-7-silver-2-1/

 

SonicGear SPACE 7 2.1 Bluetooth Speaker System - Silver Pure, rich sound. Unbelievably powerful bass from an ultra-small woofer. Features: - Bluetooth 4.2 / Audio Line -in - High fidelity 2.1 audio speakers - Independent Volume and Bass controls - TF Card Slot Specifications: - Satellite: Driver size: 2 x 2" full range - Output power: 2 x 8W - Subwoofer Driver size: 3.5" - Output power: 20W - Frequency range: 60Hz - 18KHz - Total system power: 36W What's in the box 1 x Space 7 1 x User Manual 1 x Multi-Function Controller 1 x Line-in Stereo Cable

 

 

I mene zanima. Tražim nove zvučnike za doma (gledanje filmova i web) koji bi malo uredili nered na stolu jer trenutno imam dva poprilično velika zvučnika.

Na brzinu sam bacio oko na dva-tri reviewa ovih i djeluju ok.

 

 

 

Stric_Jura čet 20.2.2020 11:17

ma ljudi hiću TD jer je to Hangar18 Megastore...

 

e sad, navodno, samo 29.2. će biti 50% na sve (znači, ovi zvučnici se već sad isplate)... dakle sve, laptope, računala, konzole, A ligu mobova - dakle ne NOA :-)

 

nemaju neki izbor, ali im ni stranice ne prikazuju sve što imaju, pa si bacite oko na prodavaonice blizu vas, provjerite pravo stanje...

 

eh da, zaboravio, 50 % na sve ali samo keš, na kartice će biti manji popust...

spiderhr čet 20.2.2020 11:55
soft kaže...
Gamerx:)xxx kaže...

Pozzz.

Ajd recite mi par razloga zašto ovaj uređaj ne vrijedi 189kn?

https://megastore.hr/proizvod/zvucnici-sonicgear-space-7-silver-2-1/

 

SonicGear SPACE 7 2.1 Bluetooth Speaker System - Silver Pure, rich sound. Unbelievably powerful bass from an ultra-small woofer. Features: - Bluetooth 4.2 / Audio Line -in - High fidelity 2.1 audio speakers - Independent Volume and Bass controls - TF Card Slot Specifications: - Satellite: Driver size: 2 x 2" full range - Output power: 2 x 8W - Subwoofer Driver size: 3.5" - Output power: 20W - Frequency range: 60Hz - 18KHz - Total system power: 36W What's in the box 1 x Space 7 1 x User Manual 1 x Multi-Function Controller 1 x Line-in Stereo Cable

 

 

I mene zanima. Tražim nove zvučnike za doma (gledanje filmova i web) koji bi malo uredili nered na stolu jer trenutno imam dva poprilično velika zvučnika.

Na brzinu sam bacio oko na dva-tri reviewa ovih i djeluju ok.

 

 

 

 

A kakvi su to dva poprilično velika zvučnika? Možda daju bolji zvuk od ovih...

spiderhr čet 20.2.2020 14:34
soft kaže...
spiderhr kaže...

 

A kakvi su to dva poprilično velika zvučnika? Možda daju bolji zvuk od ovih...

 Genius SP-HF 1800A.

 

 

Mislim da je Genius bolji od ova ovih iz hangara...

 

Imam starije zvučnike isto od Geniusa, drvene... sasvim solidno sviraju.

 

Jedino kaj ovi imaju BT za razliku od tvojih i mojih...

Gamerx:)xxx čet 20.2.2020 17:18

Naručio sam si jedne pa čemo vidi kakvi su.

Genius zvučnici pored ovih su kvalitetniji ali ipak treba gledati trenutnu razliku u cijeni.

Za 189HRK (ne racunaj postarinu...) se itekako isplati kupiti ove zvučnike.

Lp! ;)

kbenzema sub 29.2.2020 07:06

Zakaj se uopće bilo kaj vezano uz hangar postavlja na forum? Propala firma sa 180 mil kn duga koja nije sposobna imati ni dijelove za "svoje" noa mobitele, a kad imaju te akcije, na webshopu nema gotovo ničeg

zabranjeniples sub 29.2.2020 09:41

Hangar18, jucer mi rekli da je PS4 pro dostupan u trgovini, danas u 9:25 prodavac kaze razgrabilo jutros.

Na blagajni guzva, nitko ne drzi PS4, a trgovina otvorila u 9.

 

Gluplji sam ja sto uopce razmatram te idiote za ikakvu kupovinu i trosim gorivo za odlazak u tu rupu od ducana.