Ostale hardverske teme

Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kosturko1 pon 20.1.2020 11:51
Spiridon kaže...

Kolega je u povezanoj temi spomenuo firmu Bijelić kao uvoznika Xiaomia..  E sad, ja na netu nisam našao nijednu njihovu trgovinu u Osijeku a oni su iz Osijeka!!!

Imaju "kooperantske" trgovine, Pevec, Emmezeta...  Zar nemaju svoju maloprodaju u Osijeku??

https://xiaomi.bijelic-co.hr/hr/xiaomi#

 Nemaju sluzeno ali u svojoj zgradi pokraj Intespara imaju izlozbeni salon gdje moze sve razgledati (desna vrata na zgradi, tamo gdje im je i skladiste za pice, da te to nebuni).

Imaju i servisni centar u Avenue Mallu ako trebas savjet oko toga.
Ja sam prije cak dobio i cjenik ali se obicno isplati kupiti kod njihovih distributera koje si naveo...

KingNothing ned 26.1.2020 20:52

https://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/popusti-akcije-dobre-ponudehardver/66513.aspx?page=202&jumpto=6063245&sort=asc&view=flat  

 

Zasto ovo nije dobar deal? GTX 1080 Ti je u rangu RTX 2070 Super, a kosta manje nego vecina 1080 non-Ti na njuskalu

Jakovp ned 26.1.2020 20:53
KingNothing kaže...

https://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/popusti-akcije-dobre-ponudehardver/66513.aspx?page=202&jumpto=6063245&sort=asc&view=flat  

 

Zasto ovo nije dobar deal? GTX 1080 Ti je u rangu RTX 2070 Super, a kosta manje nego vecina 1080 non-Ti na njuskalu

 Pogledaj lokaciju.

birra ned 26.1.2020 22:15

Jakovp ne shvaćam što postižeš sa bezrazložnim downvoteovima po cijelom forumu, a još je manje shvatljivo zašto ti moderatori puštaju trollati ljude na takav način!?

on topic: Odlična cijena za 1080ti, ali potrebno je i dosta opreza. Ako seller pokaže da je ozbiljan, isplati se "ukrasti" ovaj deal. A lako moguće da je i sama grafička ukradena :)
I kao što kolega kaže, nije to uzbekistan. Po karti ova ulica koju je seller naveo bi trebala biti u mostaru. Mnogima na par sati vožnje, idealno za mini izlet tko odluči provjeriti grafu.

Jakovp ned 26.1.2020 22:28
birra kaže...

Jakovp ne shvaćam što postižeš sa bezrazložnim downvoteovima po cijelom forumu, a još je manje shvatljivo zašto ti moderatori puštaju trollati ljude na takav način!?

on topic: Odlična cijena za 1080ti, ali potrebno je i dosta opreza. Ako seller pokaže da je ozbiljan, isplati se "ukrasti" ovaj deal. A lako moguće da je i sama grafička ukradena :)
I kao što kolega kaže, nije to uzbekistan. Po karti ova ulica koju je seller naveo bi trebala biti u mostaru. Mnogima na par sati vožnje, idealno za mini izlet tko odluči provjeriti grafu.

 Ja ne trolam nikoga. Ako smatraš da trolam, imaš tipku prijava pa će moderatori odlučiti, a ovaj tvoj post je spam.

bill_jobs ned 26.1.2020 22:51
birra kaže...

Jakovp ne shvaćam što postižeš sa bezrazložnim downvoteovima po cijelom forumu, a još je manje shvatljivo zašto ti moderatori puštaju trollati ljude na takav način!?

on topic: Odlična cijena za 1080ti, ali potrebno je i dosta opreza. Ako seller pokaže da je ozbiljan, isplati se "ukrasti" ovaj deal. A lako moguće da je i sama grafička ukradena :)
I kao što kolega kaže, nije to uzbekistan. Po karti ova ulica koju je seller naveo bi trebala biti u mostaru. Mnogima na par sati vožnje, idealno za mini izlet tko odluči provjeriti grafu.

 Ja bi rekao da je trolanje stavljat ove lažne "akcije" iz bosne, kao da nemamo dosta svojih prevaranata.

Muljator... pardon prodavač eto ne može prodati tu grafičku po super ultra niskoj cijeni na svom tržištu od 3.5 milijuna ljudi nego je odlučio oglašavati u HR, jako zanimljivo i nimalo sumnjivo.

Kupca za tu grafičku on može naći u svojoj ulici/zgradi, ali je eto odlučio počastiti nas hrvate.

 

U svakom slučaju provozaj se ti do Mostara na mini izlet od par sati pa nam javi sve detalje.

birra uto 28.1.2020 16:30
The_Fichek kaže...
Gle fakat, veoma čudnovato bome, whoops :/ Budem editao kad dođem za komp..

A što ćeš editat? Jedan dan vam je ponuda super i deal za zgrabiti, a sutradan je tip "prevarant, muljator", iz bosne=predaleko, sumnjivo... Skačete sami sebi u usta, lovite vještice. 
TU i TD koji bi trebali služiti svrsi za nekoga tko na forum dođe po informacije, većina dijeli šakom i kapom bez ikakvog predznanja o ičemu. 


fromcelltohell uto 28.1.2020 17:08
ibme74 kaže...
fromcelltohell kaže...

 

i cijena je sranje, ako je rijec o 1600x novi 1600 af je 750kn a nešto je i brži od 1600x modela, ako je rijec o i3 8100 novi i3 9100 ima za 650kn 

 

Ma, dobro...nećemo sad cjepidlačit. 1600x za 745 Kn može proći, al' je omašio "ceo fudbal" kod opisa proca.

 

A kako Vi kolega kažete, "ako je rijec o i3 8100 novi i3 9100 ima za 650kn".

 

Kako god, meni se čini da je taj lik lažnjak.

 

Iako ima odličnu cijenu za NVIDIA GeForce GTX 1660TI i za Palit GTX 1080 Ti JetStream kao i za ono računalo,

 

ne bih se osobno upuštao u trgovinu na daljinu s njime.

 

Koliko vidim, oglasi su mu skupili solidan broj pregleda već.

 

Da je legit vjerojatno bi već nešto otišlo po tim cijenama.

Jakovp uto 28.1.2020 17:54
ibme74 kaže...

NHF za kolege iz BiH, ali ja kada vidim da je oglas iz Bosne i još ovako povljno čak i za Hrvatske standarde tu je priči kraj, oni su majstori prevara na Balkanskoj kaldrmi 

 Da nije prevarant, netko iz Bosne bi to već davno kupio.