Ostale hardverske teme

Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

The_Fichek čet 12.12.2019 13:57

Ja sam narucio pa cu isprobat na Define S, trebalo bi radit. Mogu ti javit sutra navecer, ak mozes cekat ili jos bolje, napravi narudzbu da dobijes ponudu po toj cijeni pa lako odbijes, ako nije kompatibilna stranica kod mene.

sudy_freak pet 13.12.2019 18:59
CyberDemonVZ kaže...

The_ficek, bočna stranica od R5 paše i na S?

Čudno mi je da to ne piše u opisu, prilično važna stavka...

Kupio, probao. Ne paše. Isprobano prije 5 minuta.

nisam dovoljno pažljivo čitao.

 

Za Define S je od R4 što i uredno piše. R5 ima slide sustav gore i dolje dok S ima zakačke i bez nekih većih poteza brusilicom jednostavno nije moguće montirati.

Link

 

Anyways ako tko treba za R5, vršim prodaju po istoj cijeni 😂

The_Fichek pet 13.12.2019 19:52

Ej sudy_freak, bome da, hvala kaj si javio. Ja se ispričavam svima koji su naručili za Define S, izgleda da nas ima.. I ja sam se zaletio s narudžbom. Upravo zvao Centro.hr, kažu da nije problem napraviti povrat sredstava i da će provjeriti ima li TG stranica za Define S.

sudy_freak pet 13.12.2019 20:07
The_Fichek kaže...

Ej sudy_freak, bome da, hvala kaj si javio. Ja se ispričavam svima koji su naručili za Define S, izgleda da nas ima.. I ja sam se zaletio s narudžbom. Upravo zvao Centro.hr, kažu da nije problem napraviti povrat sredstava i da će provjeriti ima li TG stranica za Define S.

Hej, ma daj stari što ti je.

Imao si najbolju namjeru, ni na kraj pameti da bih tebe krivio 

 

Eto, javit ću se i ja njima u ponedjeljak, doslovno sam samo otvorio i probao. Doslovno neotvoreno, ako hoće izvršiti zamjenu, dobro, ako ne, nadam se da će se netko naći kome će trebati.

 

Sve u svemu, dobro je. Moglo je biti gore.


Btw. moram pohvaliti IQ Centar aka Zagria, stvarno izuzetna usluga, brzina i komunikacija.
Veliki plus

acmilan2 ned 15.12.2019 13:36
ursusc355 kaže...

Treba mi vanjski hard za ps4 od 3 TB ... našao neki WD na mall.hr za 650 . jel valja taj i dali ima negdje možda vani neki za manje novca recimo

wd-vanjski-disk-elements-3tb

 Evo napisat cu ti ukratko samo zbog svojeg nesretnog događaja.

Imao sam nepune dvije godine disk od adate, isto 3TB. Disk radio savrseno, brzine zadovoljavajuce i sve ok. Dogodilo se da sam slucajno zakacio nogom USB kabel koje je isao iz diska u racunalo i potrgao sam USB port na kucistu od diska.

Kako sam ja pokusavao naci dobar kut da si bar prebacim bitne podatke, nisam uspio to nikako napraviti. Mislim - dobro je, imam garanciju jos godinu dana - ali oni ne popravljaju to vec oni samo mogu ponuditi zamjenu i dati novi disk, i bolji i noviji i veceg kapaciteta. Pitam sto s podacima, kazu da vracanje podataka kosta izmedju 1000-3000kn.

Rekao sam sebi fuckas i garanciju i sve to njihovo, naravno da zelim podatke - otvorio kuciste, uzeo disk van i kupio novo kuciste za 150kn. Stavim unutra, diska ne cita, izgleda da je i disk dobio nesto (dal neki kontakt ili nesto drugo - kratki spoj i sl.) i nisam si mogao spasiti podatke. Uspio nekako sa raznim programima spasiti ono najbitnije i poslusao savjete dobrih ljudi Valentin17 i ihush koji su me dobro usmjerili pa cu ti samo prenijeti njihov savjet:

 

KUPI ODVOJENO DISK I KUCISTE JER AKO TI SE KUCISTE POLOMI ILI IMAS NESTO SLICNO KVAR KAO JA, UZMES DISK VAN, DOBIS NOVO KUCISTE I IDEMO DALJE. ISTO TAKO, AKO MOZES, IMAJ 2 DISKA GDJE IMAS SVE ONO VAZNO PA IMAS AKO SLUCAJNO JEDAN CRKNE NA DRUGOM.

 

Moja preporuka: Toshiba P300 3TB + Orico 3.5" USB 3.0 kuciste

 

Cijenovno malo skuplje, no po meni bolja investicija. Nadam se da cu i nekom drugom pomoci.

hummer0 ned 15.12.2019 13:49
ursusc355 kaže...

Treba mi vanjski hard za ps4 od 3 TB ... našao neki WD na mall.hr za 650 . jel valja taj i dali ima negdje možda vani neki za manje novca recimo

wd-vanjski-disk-elements-3tb

 Evo ursusc355

 

https://shop.westerndigital.com/en-ie/products/portable-drives/wd-elements-portable-usb-3-0-hdd-recertified#RWDBU6Y0030BBK-WESN

 

473 Kn

 

Ja sam ovdje kupio 3 kom i svi super rade ove dole i jedan je priključen na plejku.

 

https://shop.westerndigital.com/en-ie/products/external-drives/wd-my-book-usb-3-0-hdd-recertified#RWDBFJK0030HBK-EESN

 

480 Kn.

 

 

Ma njemu treba za PS4 nisu to nikakvi važni podaci može ponovo skinuti te igre, ali u pravu si treba imati backup bar na dva mjesta.

ursusc355 ned 15.12.2019 14:58
hummer0 kaže...
ursusc355 kaže...

Treba mi vanjski hard za ps4 od 3 TB ... našao neki WD na mall.hr za 650 . jel valja taj i dali ima negdje možda vani neki za manje novca recimo

wd-vanjski-disk-elements-3tb

 Evo ursusc355

 

https://shop.westerndigital.com/en-ie/products/portable-drives/wd-elements-portable-usb-3-0-hdd-recertified#RWDBU6Y0030BBK-WESN

 

473 Kn

 

Ja sam ovdje kupio 3 kom i svi super rade ove dole i jedan je priključen na plejku.

 

https://shop.westerndigital.com/en-ie/products/external-drives/wd-my-book-usb-3-0-hdd-recertified#RWDBFJK0030HBK-EESN

 

480 Kn.

 

 

Ma njemu treba za PS4 nisu to nikakvi važni podaci može ponovo skinuti te igre, ali u pravu si treba imati backup bar na dva mjesta.

 Dao sam ti palac gore i kliknuo hvala al još i ovako da ti napišem HVALA . a što se onog savjeta gore tiče , dobro kažeš nisu igre baš toliko bitne da ih nebi mogao ponovno skinut a i nikad u životu nisam ništa srušio niti zapeo niti išta slično a imam djete od 6 godina. druga stvar ne želim taj disk što treba dosatno napajnje...nemam razlog jednostavno ne želim...eto...pomogli ste obojica i hvala vam još jednom...

 

ps. jel ono cijena sa poštarinom ili ? i koliko se čeka da dođe paket ako naručim ?

hummer0 ned 15.12.2019 15:10
ursusc355 kaže...
hummer0 kaže...
ursusc355 kaže...

Treba mi vanjski hard za ps4 od 3 TB ... našao neki WD na mall.hr za 650 . jel valja taj i dali ima negdje možda vani 

 Dao sam ti palac gore i kliknuo hvala al još i ovako da ti napišem HVALA . a što se onog savjeta gore tiče , dobro kažeš nisu igre baš toliko bitne da ih nebi mogao ponovno skinut a i nikad u životu nisam ništa srušio niti zapeo niti išta slično a imam djete od 6 godina. druga stvar ne želim taj disk što treba dosatno napajnje...nemam razlog jednostavno ne želim...eto...pomogli ste obojica i hvala vam još jednom...

 

ps. jel ono cijena sa poštarinom ili ? i koliko se čeka da dođe paket ako naručim ?

 Stavio sam ti link i na manji disk kakav ti hoćeš. Poštarina je bila besplatna mislim da je i sad. Disk dođe za otprilike 3 dana.

Intel&ATI pon 16.12.2019 13:44

Ovaj AOC 1440p 144hz sto je nixass postao je dobra ponuda, ali ne znam kome se da cekati mjesec-dva koliko pise za dostavu. Za 2 mjeseca se nađe i bolja ponuda

 

"Estimated delivery:  Thursday, 16 Jan.-Monday, 24 Feb"

Alfa_R ned 22.12.2019 19:55
D0mag0j kaže...
hummer0 kaže...

kiwi_91

 dobra cijena za monitor , ali ako je stvarno ovakav ghosting onda je koma.

https://www.youtube.com/watch?v=qxIjxhYU7wo&feature=emb_logo

 

Imam ga ispred sebe i ovo što je čovjek snimio nema veze s ovim monitorom, ghosting jedva da je primjetan.

Tako da tko ga namjerava uzeti vjerujem da mu neće biti žao, pogotovo ne za te novce!

 

 

Baš ta situacija? Bijela slova na crnoj pozadini? Jer to je mana VA panela.. crni pixeli se teško bude.

Jakovp ned 22.12.2019 20:11
Alfa_R kaže...
D0mag0j kaže...
hummer0 kaže...

kiwi_91

 dobra cijena za monitor , ali ako je stvarno ovakav ghosting onda je koma.

https://www.youtube.com/watch?v=qxIjxhYU7wo&feature=emb_logo

 

Imam ga ispred sebe i ovo što je čovjek snimio nema veze s ovim monitorom, ghosting jedva da je primjetan.

Tako da tko ga namjerava uzeti vjerujem da mu neće biti žao, pogotovo ne za te novce!

 

 

Baš ta situacija? Bijela slova na crnoj pozadini? Jer to je mana VA panela.. crni pixeli se teško bude.

 

U biti je veći problem čista crna na svijetloj podlozi, ali to jako ovisi od monitora do monitora i od toga što se prikazuje i koliko brzo.

metallic pon 23.12.2019 08:02
Gamerx:)xxx kaže...

Isplati li se kupiti https://www.links.hr/hr/monitor-31-5-led-aoc-q3279vwf-qhd-75-hz-5ms-250cd-m2-20000000-1-crni-100300257 ili dati 400 kn vise za ips verziju. Trenutno imam LG  FHD ips monitor iz 2014. Lp

Ne možemo reći da li ti se isplati jer ne znamo kakav HW imaš i možeš li "vozat" 2.5K...?

 

Meni se nekako previše čini doplatiti 1/3 cijene za drugi panel...al to ništa ne znači jer nisam vido niti jedan u akciji.

D0mag0j pon 23.12.2019 10:32
Jakovp kaže...
Alfa_R kaže...
D0mag0j kaže...
hummer0 kaže...

kiwi_91

 dobra cijena za monitor , ali ako je stvarno ovakav ghosting onda je koma.

https://www.youtube.com/watch?v=qxIjxhYU7wo&feature=emb_logo

 

Imam ga ispred sebe i ovo što je čovjek snimio nema veze s ovim monitorom, ghosting jedva da je primjetan.

Tako da tko ga namjerava uzeti vjerujem da mu neće biti žao, pogotovo ne za te novce!

 

 

Baš ta situacija? Bijela slova na crnoj pozadini? Jer to je mana VA panela.. crni pixeli se teško bude.

 

U biti je veći problem čista crna na svijetloj podlozi, ali to jako ovisi od monitora do monitora i od toga što se prikazuje i koliko brzo.

 

I u jednoj i u drugoj situaciji je sve ok, tako da nema brige, postojao je stari model sa IPS matricom možda je o njemu riječ.

birra uto 24.12.2019 18:48

Pozdrav. Želio bih naručiti mobitel iz neutrina. E sad.. Piše na glavnoj  stranici -> DOSTUPNOST: Na skladištu. 
Ali kad kliknem na kupnju, ispod slike mobitela se pojavi crvenim slovima: 

* Ovaj artikl se nalazi na vanjskom skladištu. Nakon zaključivanja narudžbe za točnu informaciju o roku isporuke će Vas kontaktirati naš prodajni agent.

Nisam upoznat sa pojmom "vanjsko" skladište. Znači li to da ga zapravo nemaju trenutno i da ću morati čekati da nabave iz Kine? Ne želim zaključiti narudžbu da bi mi neko za par dana javio: "hvala, mobitel će biti poslan za mjesec dana".. 

Cilj je da mobitel dođe do 31.12. 
Pa ako netko ima iskustva, neka javi. Inače, radi se o modelu "Xiaomi Redmi 8"

EDIT: a evo vidim da Centar tehnike ima mob po sličnoj cijeni i to plava verzija koja je inače skuplja.. No nisam za njih čuo prije, a i ne vidim nigdje da piše ima li uopće garancije.