Ostale hardverske teme

Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Valentin17 čet 21.11.2019 15:15
Jakovp kaže...

 Za referentnu 5700Xt je pristojan popust. Uzeti to na popustu i još EK blok i da vidiš veselja...

Nisam znao da je za složiti custom loop hlađenje dovoljan samo GPU blok. 

ps. nije ni takav tip hlađenja za svakoga. 

dmanz pet 22.11.2019 09:09

Evo samo za info, vezano na par stranica prije, naručio sam i ja Anne Pro 2 dok je bila na popustu za 59$.

 

Uzeo sam aliexpress standard delivery, no tipkovnica ne dolazi iz Kine, nego po trackinu dolazi iz Maname (dakle Bahreina) i piše logistics DHL. Čisto za info.

 

Svejedno se očekuje carinjenje 

bloodborne pet 22.11.2019 09:14

Nemam nekih pozitivnih iskustava sa instarom odnosno samo jedno, jos kad vidim da 

su artikli limitirani na par komada. Bolje da tog bfa onda ni ne bude.

Ovo je zalosno, dok se vani ekipa rjesava zaliha kod nas limitiraju na par komada i onda briju

dali smo dobre popuste. Nebi sad usao u taj instar i links pa da i đabe dijele po komad od svega.

metallic pet 22.11.2019 11:23

ibme74 HVALA stari, ali(ne glumi moderatora), kada tu je i ova TD ekipa dušebrižnika.

 

Povuklo mi komentar jer su neki već krenuli u OFF, javite se ljudima koji redovito krše pravila učestalo, a ne meni za jedan post.

 

Ovo je drugi put od kad sam na forumu da sam slučajno/greškom postao u krivu temu.

 

Sam sam prijavio post na brisanje čim sam skužio.

 

L FAKIN' P

ibme74 pet 22.11.2019 11:29

Ne glumim moderatora ali mi je fascinantno da ljudi koju su tu vec skoro 10 godina i dalje pisu non stop u krivu temu (ne prozivam tebe osobno nego kazem opcenito) sto je jos jace par postova iznad bode u oci post plave boje koji kaze "ta i ta tema za pitanje i odogovore ta i ta tema za pitanje o trgovinama" i onaj opet pita u toj o trgovini i iduci 5-6 postova ljudi sa 7-8 godina staza odgovaraju 

metallic pet 22.11.2019 11:34

Sve okej, mene slobodno makni iz citata.

 

I meni je takva ekipa fascinantna, ali postoji i greška ponekad.

Mislio sam da sam u temi P&O, ali je bilo prešlo na drugu, i vidio sam postove bez linka. EH.

 

Čini se da su ljudi napeti od juga i čekanja BF popusta pa neko ogorčenje.....

ibme74 pet 22.11.2019 11:52

minneyar kaze mi osoba koja citira dupli ogromni post da bi napisao 5 rijeci bez da ista skrati 

Citiranje je bilo da svi ukljuceni skuze da su u krivoj temi i ako vec hoce nastaviti prebacite se ovdje, a moj post taman da prekriva cijelu stranicu nije bitno jer ce biti obrisan kao i svi vasi cim mod skuzi i sve sto ste pisali ce ionako biti uklonjeno tako da osoba koja je postavila pitanje (ako nije aktivan a nije sigurno posto je nov profil) nece ni vidjeti sta mu je bilo odogovoreno, ne znam sta si se odma nasao uvrijeđen kao tinejdžerica u PMS-u. 

Tomo53nja pet 22.11.2019 12:02

I tako jedna od mozda ukupno 5 "dobrih" ponuda, referentna Rx 5700 XT "netragom nestala" sa black fridaya od instara?

 

Ili sam ja corav?

 

Jucer na pocetku ponude sam je vidio odmah i dodem navecer s posla, gledam, nema, ma reko preumoran sam ne vidim dobro, pogledat cu ujutro...Gledam sad i opet nista, reko ja sam se odmorio, ali ovaj instar se ocito umorio od "dobrih ponuda" za black friday...

Jakovp pet 22.11.2019 12:07
Tomo53nja kaže...

I tako jedna od mozda ukupno 5 "dobrih" ponuda, referentna Rx 5700 XT "netragom nestala" sa black fridaya od instara?

 

Ili sam ja corav?

 

Jucer na pocetku ponude sam je vidio odmah i dodem navecer s posla, gledam, nema, ma reko preumoran sam ne vidkm dobro, pogledat cu ujutro...Gledam sad i opet nista, reko ja sam se odmorio, ali ovaj instar se ocito umorio od "dobrih ponuda" za black friday...

 Da, makli su. Tuga, jad i čemer. Imbecili, jedina stvar vrijedna pogleda na cijeloj listi.

AmonZero pet 22.11.2019 18:16
hahhaajaads kaže...

Kingston HyperX Cloud Alpha - 57,78€ sa dostavom.

 

Super za onog tko sad kupuje sluske, da se i kod nas nac alphe nove za 500kn ali ne bas tak rijetko. Hyperx ima odlicnu podrsku tak da vas ne brine sto je garancija izvana 

 

Edit: odaberite "new & used" i sluske pod broj 2 tj. nove od amazon.de

Dok platis postarinu toklo ih kupis kod nas za 500kn kolko budu malo po malo u skoro svim zivim trgovinama.

Bez postarine je dobra ponuda.

bloodborne pet 22.11.2019 18:32

Ja ne mogu shvatiti ozbiljno ducan koji je konstatno brijao na gaming i razer.

Ono imali su rubriku gaming ( periferija ) i onda posebno razer. Onak daj

mob kupio 10 dana kasnije na servisu ode maticna i baterija, lenovo legion frendu nakon 2 mj ispadne crtl i space.

Tom istom frendu sklepaju pc, dode doma upali ga vrisne odfura im em mu dali krivu graficku em su nes krivo spojili i riknula.

Okej sklepaju daju mu novu graficku za 2 mj ode opticki ladica za cd se ne otvara.

Jedino sta mi radi da kucam u drvo je g502 koji sam kupio kad i taj nesretni mobitel.

 

Frend nije nista naucio na kompu ali je nakon laptopa zakljucio da u instar vise ne ulazi a bome ni ja.

Ja znam da ispod tih proizvoda ne pise instar informatika ali hvala lijepa ne hvala.

hahhaajaads pet 22.11.2019 18:48
AmonZero kaže...
hahhaajaads kaže...

Kingston HyperX Cloud Alpha - 57,78€ sa dostavom.

 

Super za onog tko sad kupuje sluske, da se i kod nas nac alphe nove za 500kn ali ne bas tak rijetko. Hyperx ima odlicnu podrsku tak da vas ne brine sto je garancija izvana 

 

Edit: odaberite "new & used" i sluske pod broj 2 tj. nove od amazon.de

Dok platis postarinu toklo ih kupis kod nas za 500kn kolko budu malo po malo u skoro svim zivim trgovinama.

Bez postarine je dobra ponuda.

 Pa i rekao sam to, ima ih al nema ih svaki mjesec za tu lovu... Ove godine je valjda bilo 2 puta do sad, prvi put negdje pocetkom godine i drugi put nekidan.

Jospi sub 23.11.2019 09:33

Samo da se nadovežem za ono pitanje jučer za onaj komp iz tia kompjutera. Kužim da je bilo pitanje al sam mislil da je možda i dobra ponuda (best of both worlds, maybe?) Ne kužim čemu tolka strka sad oko toga, zar su ljudi tolko napeti da samo čekaju nečiju grešku pa da izliječe svoje frustracije na njemu? Čitam forum već fakat dost dugo i nije mi palo na pamet da je možda to bolje za pitanja i odgovore. Jednostavno sam samo krivo formuliral post. Kužim da je moj zajeb, al chill the' f* down people. 

hrci24 sub 23.11.2019 12:06
Jospi kaže...

Samo da se nadovežem za ono pitanje jučer za onaj komp iz tia kompjutera. Kužim da je bilo pitanje al sam mislil da je možda i dobra ponuda (best of both worlds, maybe?) Ne kužim čemu tolka strka sad oko toga, zar su ljudi tolko napeti da samo čekaju nečiju grešku pa da izliječe svoje frustracije na njemu? Čitam forum već fakat dost dugo i nije mi palo na pamet da je možda to bolje za pitanja i odgovore. Jednostavno sam samo krivo formuliral post. Kužim da je moj zajeb, al chill the' f* down people. 

 Što je na kraju bilo s tim računalom? Vidim da su se neke poruke brisale. Činilo se kao dobra ponuda. 

Granzon sub 23.11.2019 12:13
hahhaajaads kaže...

Granzon

 

Meni je jucer prikazilo znaci sa dostavom tocno 57,78 te mi je frend jucer narucio i uzelo mu je 58€, mozda se nesto promijenilo danas...

Na ovom postupku ti je tako prikazalo? Jer dostava ti se tek prikazuje na posljednjem koraku kad trebaš još samo stisnuti kupi:

 

https://imgur.com/a/jzwyOoj

 

Nisam nikad kupio išta na Amazonu a da sam imao free dostavu pa ako ti je frendu tako uspjelo onda super za njega

hahhaajaads sub 23.11.2019 12:16
Granzon kaže...

Na ovom postupku ti je  tako prikazalo? Jer dostava ti se tek prikazuje na posljednjem koraku kad trebaš još samo stisnuti kupi:

 

https://imgur.com/a/jzwyOoj

 

Nisam nikad kupio išta na Amazonu a da sam imao free dostavu pa ako ti je frendu tako uspjelo onda super za njega

 Pa meni je rekao da je uspio i da mu dolazi negdje za tjedan dana. Uz sluske je narucio i mis (g pro wireless) ali opet mu je pisalo da su ga sluske izasle 58€...

Granzon sub 23.11.2019 12:23
hahhaajaads kaže...

 Pa meni je rekao da je uspio i da mu dolazi negdje za tjedan dana. Uz sluske je narucio i mis (g pro wireless) ali opet mu je pisalo da su ga sluske izasle 58€...

 pa zato vjerojatno nije niti skužio jer je dostava za sluške i miš bila zajedno pa mu je ispalo 58 € za alphice ali ako naručuješ samo jedan artikl iz ponude opet ćeš platiti isto kao i za miš i sluške zajedno (testirao sad sa g502 + cloud alpha) a cijena pošiljke naravno ovisi i o kilaži stvari pa ako se stavi npr. televizor i sluške normalno je da će dostava biti veća nego miš+sluške.

 

Zato mi Amazon i ide na živce jer im dostava nikad nije uračunata u ukupnu cijenu nego tek na kraju postupka

mmafan sub 23.11.2019 16:30

Slab je kod nas crni petak, bar ovo dosad. A ne vjerujem da će biti neke velike razlike sljedeci petak. Mislio sam uzeti playstation 4, ali i dalje je preskup, posebice jer sljedeću godinu izlazi 5. :/

birra sub 23.11.2019 17:13
rambox kaže...

S obzirom kolko Sony sluške koštaju u Hrvatskoj, daljni komentar nije niti potreban.Sluške nude dobar zvuk, a najača strana je trajanje baterije do 30sati.

 

https://edigital.hr/bluetooth-slusalice/sony-mdrzx330btce7-bezicni-bluetooth-slusalice-p402728

 

 
Cijena je dobra, a trenutno baš gledam uzeti slušalice. Pošto nisam nikad bio wireless tip, ne znam jel se ovakve stvari uopće mogu koristit na Desktop PC-u? 
Hoće li bilo koji bluetooth adapter (ono malo čudo što se spaja u usb port) vrijediti za spajanja slušalica? I ako da, slobodno bacite link za adapter koji koristite pa da naručim i njega. Hvala

The_Fichek sub 23.11.2019 18:38

birra

Tesko da ces naci wireless over-ear ili kak se vec kaze sluske za male pare da valjaju. Probao sam tako neke Sony prije par god, lako moguce isti model, bile su oko 300-injak kn i hrpu šuma su imale, bez obzira kolko daleko bio od BT adaptera. Prije svake kupnje prolistaj komentare, reviewove da ne bi bilo. Bluetooth bi svaki adapter trebao raditi, ako je kompatibilan uredjaj koji se spaja na njega, samo pazi na verzije, tipa BT 5.0 ili 4.2. Imas ih na aliexpressu ili banggodu za siću ili u HR malo skuplje: https://www.nabava.net/search.php?q=bluetooth+adapter, ali 5.0 verzije su malo preskupe u HR, stoga: Ali-link1 5.0 su obicno kompatibilni s prethodnim verzijama. Po meni je puno bolje i isplativije kupiti bluetooth in-ear sluske, a za to imas temu ili kvalitetne in-ear sluske + bluetooth kabel (npr. ovaj Ali-link2).

birra sub 23.11.2019 18:50
The_Fichek kaže...

birra

Tesko da ces naci wireless over-ear ili kak se vec kaze sluske za male pare da valjaju. Probao sam tako neke Sony prije par god, lako moguce isti model, bile su oko 300-injak kn i hrpu šuma su imale, bez obzira kolko daleko bio od BT adaptera. Prije svake kupnje prolistaj komentare, reviewove da ne bi bilo. Bluetooth bi svaki adapter trebao raditi, ako je kompatibilan uredjaj koji se spaja na njega, samo pazi na verzije, tipa BT 5.0 ili 4.2. Imas ih na aliexpressu ili banggodu za siću ili u HR malo skuplje: https://www.nabava.net/search.php?q=bluetooth+adapter, ali 5.0 verzije su malo preskupe u HR, stoga: Ali-link1 5.0 su obicno kompatibilni s prethodnim verzijama. Po meni je puno bolje i isplativije kupiti bluetooth in-ear sluske, a za to imas temu ili kvalitetne in-ear sluske + bluetooth kabel (npr. ovaj Ali-link2).

 Hvala za info. Ma da ,nikad ne uzimam nesto prije nego pogledam rivjuove na yt. Uzeo bih neke sluše bez mikrofona jer mi dolazi novi mic kroz par dana, a wireless jedino sto bih i uzeo su upravo slusalice tako da su me ove zaintrigirale. Tek sam poslije vidio da pise da uz njih dolazi i kabel i mrezni adapter. Pretpostavljam da je taj mrezni adapter ovaj bluetooth usb stick o kojem smo pricali. Svakako moze neka preporuka ako ima nesto ovakvog cjenovnog ranga bez mica. Ne mora ni biti wireless. Lp