Ostale hardverske teme

Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

hahhaajaads ned 27.10.2019 08:47
scardobula kaže...

hvala.

pretpostavljam da je ta razlika od 15 - 20 % u korist gtx-a ?

 Tako je, u uzi izbor si uzmi i Vega 56 Arez (top hladnjak, lijep dizajn itd...) za 2447kn i u startu je na razini klokane 1660ti...

 Jedino se raspitaj za Team Media trgovinu, za sad vidim jedan jedini "komentar" koji je pozitivan ali opet...

mmafan pon 28.10.2019 13:13

Planiram si uzeti PS4, i gledam malo na ekupi, mall.hr i lijepo su spustili cijenu. Što mislite može li se očekivati da će još spustiti cijene za crni petak ili pred Božić? Ili je ovo neki maksimum za sada?

DestructoCRO uto 29.10.2019 13:50
mmafan kaže...

Planiram si uzeti PS4, i gledam malo na ekupi, mall.hr i lijepo su spustili cijenu. Što mislite može li se očekivati da će još spustiti cijene za crni petak ili pred Božić? Ili je ovo neki maksimum za sada?

Prošle godine u 12.mj. sam na sancta-domenica.hr uzeo PS4 na akciji uz dodatni popust za plaćanje MasterCard karticom. Detalji:

Datum narudžbe: 13.12.2018

9407775 PlayStation 4 500GB F Chassis Black 1.699,00 kn

Popust 15% (MasterCard): 254,85 kn

Sveukupno: 1.444,15 kn

x360gamer uto 29.10.2019 15:36

Ja sam isto prošle godine zahvaljujući nekim kodovima koje je ekipa s foruma dijelila (zadnje znamenke je trebalo promijeniti) kupio PS4 u SD xa 1444 kn.
Također sam ubo i tada novi Spyro za 149 kn, Uncharted za 99 kn po disku (remaster s PS3, 4ka i spin off legacy)

ibme74 pet 1.11.2019 16:46
Kosturko1 kaže...

Kodovi su normalan dio modernog marketinga i popusta za privlacenje kupaca.
Po meni dio teme.

 

Krivo, ovo je tema koja je povezana s temom za popuste i dobre ponude hardvera i sluzi da se ovdje komentiraju i postavljaju pitanja za linkove iz te teme a ne da se upada kao padobranac sa pitanjem za kodove koje niko nije ni spomenuo u povezanoj temi vec neko vrijeme.

Za zicanje kodova od ekupi postoji tema za ekupi pa neka se tamo ispituje za iste jer ovdje je offtopic.

zalman1 pet 1.11.2019 18:46
wiksi94 kaže...

ali ova tema je čitanija i možda ga prije dobije ovdje.

 Ovo kad pročitam bude mi muka.

Ajmo zaspamat temu žicanjem jer eto neki tip je odlučio kupiti nešto na ekupi i hoće kodove, i to što prije, zamisli ti lijenosti i bahatosti.

Najbolje da ostavi svoj broj mobitela pa da mu netko javi kod. :faceplam:

 

Ako netko ima kodove i želi ih podijeliti staviti će ih u glavnu temu o popustima, ili ovdje bez da ih netko traži!

Ne znam čemu konstantno ispitivanje za te kodove? Pratite teme i čekajte da netko postavi.

Ako ste lijeni onda je to vaš problem.

picajzla0707 čet 7.11.2019 18:03

@intelduo2, možeš ih prijaviti na https://prijava.mingo.hr

Prijava je anonimna i dobit ćeš pin da možeš kasnije vidjet što su napravili. Pošalješ aktualni link na taj tv s fol sniženom cijenom i svoj račun da imaju dokaz da je cijena prije bila niža. Možeš zacrniti na skenu računa ime i eventualno serijski broj računa ako hoćeš ostati anoniman.
Inače se to smatra nepoštenom trgovačkom praksom i kažnjivo je.

LeftY_CRO čet 7.11.2019 22:55
picajzla0707 kaže...

@intelduo2, možeš ih prijaviti na https://prijava.mingo.hr

Prijava je anonimna i dobit ćeš pin da možeš kasnije vidjet što su napravili. Pošalješ aktualni link na taj tv s fol sniženom cijenom i svoj račun da imaju dokaz da je cijena prije bila niža. Možeš zacrniti na skenu računa ime i eventualno serijski broj računa ako hoćeš ostati anoniman.
Inače se to smatra nepoštenom trgovačkom praksom i kažnjivo je.

 mogu potvrditi da ovo funkcionira, tako sam ja jednom prijavio links i zvali su me da su provjerili situaciju te da je moja prijava bila pravovaljana. nakon toga su me iz linksa zvali da "nadoknade" stetu, odnosno razliku u cijeni na nacin da si odaberem nesto od artikala

MasterG pet 8.11.2019 07:05
picajzla0707 kaže...

@intelduo2, možeš ih prijaviti na https://prijava.mingo.hr

Prijava je anonimna i dobit ćeš pin da možeš kasnije vidjet što su napravili. Pošalješ aktualni link na taj tv s fol sniženom cijenom i svoj račun da imaju dokaz da je cijena prije bila niža. Možeš zacrniti na skenu računa ime i eventualno serijski broj računa ako hoćeš ostati anoniman.
Inače se to smatra nepoštenom trgovačkom praksom i kažnjivo je.

Opa..hvala na ovome, nisam znao da tako nešto postoji...ovo valja spremit.

 

Treba se početi boriti protiv ovakvih stvari, pogotovo će takvih situacija biti sada pred BlackFriday...a o Hervisu da ne pričam 

axos pet 8.11.2019 11:32
Minneyar kaže...

Ekupi bezveze zasad... zasad od HW na popustu vise manje samo ASUS grafe i maticne.

 Dosta toga što je "sniženo" ima kupit u drugim trgovinama po sličnoj ili nižoj cijeni i bez sniženja.