Ostale hardverske teme

Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Mladen čet 11.7.2019 23:46
Et_Tu_Brute? kaže...

Sad kad su novi ryzeni vani, što vi mislite koliko vrijedi 2700x polovnjak?

Gledam si nesto upecat, cpu+mbo+ram pa me zanima sto se moze smatrat dobrom ponudam, do koje cijene.

Ako ne mora biti baš 2700X, 1700 će ići sigurno ispod 1.000, bar oni za koje znam.

 

Et_Tu_Brute? čet 11.7.2019 23:48
Mladen kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...

Sad kad su novi ryzeni vani, što vi mislite koliko vrijedi 2700x polovnjak?

Gledam si nesto upecat, cpu+mbo+ram pa me zanima sto se moze smatrat dobrom ponudam, do koje cijene.

Ako ne mora biti baš 2700X, 1700 će ići sigurno ispod 1.000, bar oni za koje znam.

 

 Dobar bi bio da mi je samo za ue4, ali koristit će se i za gaming pa mi je to već postaje mlako bojim se.

Osim ako nebi bio dobar bundle sa mbo i ramom, onda bi dobro razmislio :)

SamoPitam3 pet 12.7.2019 00:00

AMD je ovoga puta napravio dobar posao sa ryzenima. Od prvoga do zadnjega... Nema vise jeftine vecere.

Nego imas tamo nekoga tko prodaje 1700 za 800 kuna tu na oglasima. To je jako dobar deal, ako vec nije prodao.

LeftY_CRO sub 13.7.2019 02:12
SamoPitam3 kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...

Sad kad su novi ryzeni vani, što vi mislite koliko vrijedi 2700x polovnjak?

Gledam si nesto upecat, cpu+mbo+ram pa me zanima sto se moze smatrat dobrom ponudam, do koje cijene.

 To sto su izasli novi ryzeni ne znaci da ce ovima nesto opako pasti cijena. Odnosno, vjerojatno ce im se cijene zadrzati kao i prije izlaska novih ryzena.

2700x je i dalje izvrstan procesor koji je u trgovini 500 kuna jeftiniji od 3700x tako da...

 ja cu svojeg 2700x prodavati uskoro jer prelazim na 3xxxx seriju, tako da mi je ovo zanimljivo pitanje

nhooydz ned 14.7.2019 13:49
peksimo99 kaže...

U čemu je tu kvaka? Vega 56 je dosta skuplja u nas.

 

 

Kod nas dok kupis proizvod em platis trideset nameta, em platiš jedno 20 marzi jer si ti 10i kupac proizvoda, em hrvatska. Ne vidim da bi ikada u Hrvatskoj kupio bilo šta od hardwera osim rabljenog, bezobrazno su skupe neke stvari.

 

BTW svi, sutra pocinje Prime Day na amazonu, brdo popusta .

Maus ned 14.7.2019 17:26

Ja gledam amazon.de već tjedan dana i 90 posto stvari je skuplje naručiti s amazona nego kupiti kod nas. Ok pa naravno da će neke stvari, koje se kod nas prodaju u manjim količinama, biti jeftinije na amazonu zbog ekonomije obujma ali većina cijena je ista.
To što je pdv veći kod nas (25 vs 18) to je kriva država a ne trgovci.
I ja čekam prime ali mogu ti reći da je prošle godine bio fijasko s tim primeom. Logitech miševi i tipkovnice su bili jeftiniji nego kod nas i to je to. Još niš nije radilo kak se spada tj. sve je brejkalo. Za jedan amazon sramotno. Kao i kod nas kad neki lanac informatičke opreme ima rasprodaje.

ibme74 ned 14.7.2019 18:11
BeLLicus kaže...

Samsung monitori do 25% na popustu ovaj vikend na ekupi.

 

Ma nikakvi to popusti nisu, obicne balkanske "mutikarije".

 

Čisto primjer, recimo ovaj monitor slika 1 im je bio 1.519kn

prije nego su stavili najavu za "popust" digli ga na 1.899kn slika 2

 

znaci ti na tom monitoru nisi ustedio 475kn nego 95kn 

jocommb ned 14.7.2019 23:29
Maus kaže...
Ja gledam amazon.de već tjedan dana i 90 posto stvari je skuplje naručiti s amazona nego kupiti kod nas. Ok pa naravno da će neke stvari, koje se kod nas prodaju u manjim količinama, biti jeftinije na amazonu zbog ekonomije obujma ali većina cijena je ista.
To što je pdv veći kod nas (25 vs 18) to je kriva država a ne trgovci.
I ja čekam prime ali mogu ti reći da je prošle godine bio fijasko s tim primeom. Logitech miševi i tipkovnice su bili jeftiniji nego kod nas i to je to. Još niš nije radilo kak se spada tj. sve je brejkalo. Za jedan amazon sramotno. Kao i kod nas kad neki lanac informatičke opreme ima rasprodaje.

na amazonu treba ciljano kupovat i cekat... ja tamo kupujem samo sa Keep-om i najvse je roba sportska i to...tehnika tu i tamo ali sve s cekanjem, naleti sve kad tad...

nhooydz uto 16.7.2019 09:05
dmanz kaže...

Je li netko našao neki jako dobar deal za prime day? Meni apsolutno ništa nije palo u oko da bi bilo super jeftino, eventualno malo jeftinije nego kod nas

 Ništa nisam nasao, previše sam očekivao, ali baš ništa

bNeo uto 16.7.2019 23:37

Može i meni koji ako ima tko viška. :d

 

Edit: Hvala kolegi s foruma Čitatelj na kodu od 100kn za ekupi. 

Ako ima još netko viška super, a ako ne i ovo je dobro iskorišteno. Hvala još jednom.