softwaremaniac sri 28.11.2018 23:02

Imao Razer Mamba Elite (2012) - nakon nekog vremena desni klik samo prestao raditi. Treba stisnut ko konj da bi radio. Zamijenjen Logijem G900.

 

Logitech 7.1 Headset G930 - plastika je jako loše kvalitete i puca. Garanciju naravno odbijaju jer je to "mehanički" kvar

 

Seagate Free Agent 1TB EHDD - disk je od prvog dana kliktao, radi još i danas. Nema bad sectora, ali iznimno glasan. Prešao na WD.

 

Kingstonov DT R3.0 G2 32 GB - vrlo čudan USB - malo radi, malo ne radi, nego traži format

 

Slično iskustvo imao sam i s Kingstonovim HyperX Data Travellerom od 16 GB.

toxic čet 29.11.2018 08:13
softwaremaniac kaže...

Imao Razer Mamba Elite (2012) - nakon nekog vremena desni klik samo prestao raditi. Treba stisnut ko konj da bi radio. Zamijenjen Logijem G900.

 

Logitech 7.1 Headset G930 - plastika je jako loše kvalitete i puca. Garanciju naravno odbijaju jer je to "mehanički" kvar

 

Seagate Free Agent 1TB EHDD - disk je od prvog dana kliktao, radi još i danas. Nema bad sectora, ali iznimno glasan. Prešao na WD.

 

Kingstonov DT R3.0 G2 32 GB - vrlo čudan USB - malo radi, malo ne radi, nego traži format

 

Slično iskustvo imao sam i s Kingstonovim HyperX Data Travellerom od 16 GB.

 imali smo kolegu tu na forumu s logitech sluskama gdje su mu 3 puta pucala i sva tri puta priznali, slao je direktno logitechu.

Pokušaj i ti.

 

axos uto 12.2.2019 09:05

G502 Proteus spectrum - Miš je ok. Ali ne za više od 400kn za koliko sam ga dobio na nekoj akciji prije godinu ili dvije kad je normalno koštao oko 700.

Osječaj je kao da imam nekog malo boljeg plastičnog kineza od 200-300kn. Nakon RAT7 debeli downgrade. Dosta je hvaljen ali meni se nije iskazao.

Fractalovi dynamic ventilatori - Max broj okteraja im je mal i iako su tihi nemože ih se potjerat brže kad se pojavi potreba za tim. Uz to skupji od arctica a za istu razinu buke daju dosta manji protok.

Brdo USB stickova kojima brzina nije ni blizu limitacije sučelja. Tipa teoretska za 2.0 je 60MBps a usb prebacuje 3MBps ili 3.0 640 MBps a stvarna 20MBps. Tako da kad kupujete dobro pogledate što piše sitnim slovima i provjerite recenzije.

Stjepanj sri 13.2.2019 01:49

G402 Hyperion Fury, smece se vec izlizalo nakon par mjeseci koristenja tocnije ljevi i desni klik postali sjajni(inace ima nekakav mat premaz), middle klik trebas stisnuti ko slon da uhvati, poslje doznao da je to ocigledni problem na tom misu i ide na reklamaciju(vec 2x), sto je jos gore vidio sam i ostale modele Logitechovih miseva i mogu se sloziti s kolegom iznad, postali su kinesko smece. Takoder imao RAT3 i njegova plastika tocnije ona najbitnija je bila vrhunske kvalitete i izrade naspram ovoga.lp

toxic sri 13.2.2019 09:00
Stjepanj kaže...

G402 Hyperion Fury, smece se vec izlizalo nakon par mjeseci koristenja tocnije ljevi i desni klik postali sjajni(inace ima nekakav mat premaz), middle klik trebas stisnuti ko slon da uhvati, poslje doznao da je to ocigledni problem na tom misu i ide na reklamaciju(vec 2x), sto je jos gore vidio sam i ostale modele Logitechovih miseva i mogu se sloziti s kolegom iznad, postali su kinesko smece. Takoder imao RAT3 i njegova plastika tocnije ona najbitnija je bila vrhunske kvalitete i izrade naspram ovoga.lp

 ja isto sam imam g402 nije tak brzo krepao srednji klik ali je... katastrofa je uglavnom sto se tice toga ali moram priznat da lijepo lezi u ruci..

Inace i Steelseeries rival 300 mi je krepala tipka sada imam 310 i vrhunski je

Paolo Maldini sri 13.2.2019 15:00
Stjepanj kaže...

G402 Hyperion Fury, smece se vec izlizalo nakon par mjeseci koristenja tocnije ljevi i desni klik postali sjajni(inace ima nekakav mat premaz), middle klik trebas stisnuti ko slon da uhvati, poslje doznao da je to ocigledni problem na tom misu i ide na reklamaciju(vec 2x), sto je jos gore vidio sam i ostale modele Logitechovih miseva i mogu se sloziti s kolegom iznad, postali su kinesko smece. Takoder imao RAT3 i njegova plastika tocnije ona najbitnija je bila vrhunske kvalitete i izrade naspram ovoga.lp

Je, to je poznata hardverska greška ovog miša i njegova najveća mana. Doduše zbog tog sam dobio dvaput novi miš s punom garancijom. Osobno ga koristim godinama, super zadovoljan i čini se da ova treća verzija nema taj problem. Uz MX 518 koji je živ 15ak godina i razlog zašto kupujem samo Logitech. PS 402 se zna naći na Amazonu za 20 eura kada budu akcije.

Minneyar uto 24.9.2019 09:00

Evo da malo ozivim temu s novim iskustvima :) Koja nisam nasao nigdje na netu u bezbrojnim pozitivnim recenzijama...

 

Kuciste NZXT H500 - generalno je odlicno, ALI HDD kavez se ucvrscuje klasicnim, metalnim sarafima pa dolazi do ekstremno iritantnog (i glasnog) vibrirajuceg zvuka dok je HDD u uporabi. Gumeni sarafi bi rijesili taj problem, a ja sam jednostavno izvadio HDD kavez i zakeljio HDD obostrano ljepivom trakom na donju stranu zastitnog shrouda, otada nemam nikakvih zamjerki.

 

Napajanje Corsair RM650X ... hvalospjevi na sve strane, savrsene performanse, savrsena tisina, modularno... i onda jedan bizaran ali meni ozbiljan problem - svi konektori za SATA napajanje su L oblika. Nema ni jednog ravnog. Pa sam radi toga morao HDD stavljati na gornju poziciju u HDD cageu - da je u donjoj, nemoguce ga je uopce spojiti na napajanje. Sa SSDom ista stvar koji je mountan iza maticne, jedva sam nekako na hail mary uspio spojiti napajanje u njega, jer je priljubljen uz stranicu kucista i nema mjesta za jebeni retardirani L prikljucak. Da sam znao uzeo bi neko drugo napajanje.

DonOscar uto 24.9.2019 09:32
Minneyar kaže...

Evo da malo ozivim temu s novim iskustvima :) Koja nisam nasao nigdje na netu u bezbrojnim pozitivnim recenzijama...

 

Kuciste NZXT H500 - generalno je odlicno, ALI HDD kavez se ucvrscuje klasicnim, metalnim sarafima pa dolazi do ekstremno iritantnog (i glasnog) vibrirajuceg zvuka dok je HDD u uporabi. Gumeni sarafi bi rijesili taj problem, a ja sam jednostavno izvadio HDD kavez i zakeljio HDD obostrano ljepivom trakom na donju stranu zastitnog shrouda, otada nemam nikakvih zamjerki.

 

Napajanje Corsair RM650X ... hvalospjevi na sve strane, savrsene performanse, savrsena tisina, modularno... i onda jedan bizaran ali meni ozbiljan problem - svi konektori za SATA napajanje su L oblika. Nema ni jednog ravnog. Pa sam radi toga morao HDD stavljati na gornju poziciju u HDD cageu - da je u donjoj, nemoguce ga je uopce spojiti na napajanje. Sa SSDom ista stvar koji je mountan iza maticne, jedva sam nekako na hail mary uspio spojiti napajanje u njega, jer je priljubljen uz stranicu kucista i nema mjesta za jebeni retardirani L prikljucak. Da sam znao uzeo bi neko drugo napajanje.

 Da li su sarafi dovoljno dugi da se izmedu kaveza i hdda stavis nekakve gumeni odstojnike? Ovako nesto.

 

Ufff, ovo sa L konektorima bas zna biti pain in the ass upravo u slucaju koji si opisao kad se ssd stavi iza maticne. 

Wolverine uto 24.9.2019 09:37
Minneyar kaže...

 

Napajanje Corsair RM650X ... hvalospjevi na sve strane, savrsene performanse, savrsena tisina, modularno... i onda jedan bizaran ali meni ozbiljan problem - svi konektori za SATA napajanje su L oblika. Nema ni jednog ravnog. Pa sam radi toga morao HDD stavljati na gornju poziciju u HDD cageu - da je u donjoj, nemoguce ga je uopce spojiti na napajanje. Sa SSDom ista stvar koji je mountan iza maticne, jedva sam nekako na hail mary uspio spojiti napajanje u njega, jer je priljubljen uz stranicu kucista i nema mjesta za jebeni retardirani L prikljucak. Da sam znao uzeo bi neko drugo napajanje.

 to što je u tvom slučaju to problem nije razlog da ga se stavi u thread o nepreporuci za kupnju, jednostavno si trebao nabaviti kratki sata kabel i staviti ga između sata kabla od napajanja i hdd-a odnosno ssd-a, znači za 20-30kn (za dva sata kabla) bi riješio problem

Minneyar uto 24.9.2019 10:00
Wolverine kaže...
Minneyar kaže...

 

Napajanje Corsair RM650X ... hvalospjevi na sve strane, savrsene performanse, savrsena tisina, modularno... i onda jedan bizaran ali meni ozbiljan problem - svi konektori za SATA napajanje su L oblika. Nema ni jednog ravnog. Pa sam radi toga morao HDD stavljati na gornju poziciju u HDD cageu - da je u donjoj, nemoguce ga je uopce spojiti na napajanje. Sa SSDom ista stvar koji je mountan iza maticne, jedva sam nekako na hail mary uspio spojiti napajanje u njega, jer je priljubljen uz stranicu kucista i nema mjesta za jebeni retardirani L prikljucak. Da sam znao uzeo bi neko drugo napajanje.

 to što je u tvom slučaju to problem nije razlog da ga se stavi u thread o nepreporuci za kupnju, jednostavno si trebao nabaviti kratki sata kabel i staviti ga između sata kabla od napajanja i hdd-a odnosno ssd-a, znači za 20-30kn (za dva sata kabla) bi riješio problem

 Nisam nigdje napisao da ne preporucujem za kupnju, samo navodim probleme koji se inace ne spominju, kod stvari koje su inace jako dobro ocijenjene. To je i svrha topica, a ne "NEMOJTE OVO NIKAKO KUPITI". Meni je iskreno suludo da dam skoro 900 kn za napajanje i da onda jos moram kupovati adaptere kako bi ga uopce mogao spojiti, a sve radi idiotske odluke proizvodaca.

 

EDIT: Bilo bi nam svima bolje da vise ljudi prizna mane i stvari koje ih smetaju kod hardvera koji kupuju, a ne klasična priča "ono što ja imam je najbolje, dok ne prodam, onda mogu priznat da ne valja". A i ima jako puno preporučivanja na temelju online recenzija koje nikad ne kažu cijelu priču.