thevanjam10 pon 9.9.2019 12:25

Pozdrav,

 

Ovako, trebao bi preporuku mobitela do 3500 kn, trenutno imam Samsung Galaxy S6 i baterija je u komi pa mi je ovo taman trenutak da ga mijenjam. Večinom gledam videe i surfam po portalima itd. pa bih htio da donekle ima dobar On Screen Time i da je ekran odličan, kamera mi je manje važna. Na S6 mi je OST oko 1h tako da vjerujem da bi bilo koja promjena bila dobra. Gledao sam na njuškalu Galaxy S9+ gdje se cijene kreću tu negdje u mom cjenovnom rangu ali me brine to što je polovan, a i piše se da baterija iako je 3500mAh i dalje se dosta brzo prazni. Od novijih sam gledao Mi 9T Pro, čini mi se ok ali neznam kakva je kvaliteta naprema S9+ i taj MIUI me brine. Znači može i nov i polovan, šta god bi bilo bolje.

 

Hvala

dasan uto 10.9.2019 16:14

Može li preporuka za ženu, ništa igre slabo i surf samo je bitna kamera koliko to cijena dopušta a mislim negdje oko 1500kn.. Koliko sam vidio po forumu Xiaomi 7 je best buy sad mogu ga sa alija ili zbog garancije u Hr.

Ili na pretplatu m neki drugi mada nisam ljubitelj obaveze...hvala na odgovoru 

Mitch uto 10.9.2019 17:30
dasan kaže...

Može li preporuka za ženu, ništa igre slabo i surf samo je bitna kamera koliko to cijena dopušta a mislim negdje oko 1500kn.. Koliko sam vidio po forumu Xiaomi 7 je best buy sad mogu ga sa alija ili zbog garancije u Hr.

Ili na pretplatu m neki drugi mada nisam ljubitelj obaveze...hvala na odgovoru 

 https://www.protis.hr/products/details/mobitel-smartphone-xiaomi-redmi-note-7-63-4gb-64gb-android-90-plavi/140102?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Stavi GCam aplikaciju gore I vozi...

 

A6+ je okej odabir, ali u globalu je u svemu nesto losiji osim sto ima amoled.

Ziga uto 10.9.2019 18:06
191x7 kaže...

Galaxy A6+ možeš pronaći za te novce. Ima dobru kameru.

 Galaxy A6+ nakon Pie nadogradnje je obično sranje od mobitela. 

Jedini plus ekran, trajanje baterije i metalno kućište

 

imao pa znam iz prve ruke

 

 

dasan sri 11.9.2019 14:27
Mitch kaže...
dasan kaže...

Može li preporuka za ženu, ništa igre slabo i surf samo je bitna kamera koliko to cijena dopušta a mislim negdje oko 1500kn.. Koliko sam vidio po forumu Xiaomi 7 je best buy sad mogu ga sa alija ili zbog garancije u Hr.

Ili na pretplatu m neki drugi mada nisam ljubitelj obaveze...hvala na odgovoru 

 https://www.protis.hr/products/details/mobitel-smartphone-xiaomi-redmi-note-7-63-4gb-64gb-android-90-plavi/140102?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Stavi GCam aplikaciju gore I vozi...

 

A6+ je okej odabir, ali u globalu je u svemu nesto losiji osim sto ima amoled.

 Naručio sam ....ima li neko preporuku koje zastitino staklo i neku masku mislim da su gumirane najbolje protiv padova :D na ebayu se svasta nudi

zvonac sri 11.9.2019 18:21
Besana kaže...
Znam da je nerealno porediti IOs i android ali biram izmedju Iphone xr ili Huaewei p30-zanima me samo baterija i kamera ,sta se gubi a sta dobija kod jednog a sta kod drugog?

 Ak si fan ios-a onda se drzi ajfona. Iskreno, izabrao bih P30, radi fotica, baterije..

 

XR ima bolji video i stereo zvucnike, ak ti je to prioritet, onda ajfon.

 

Huawei P30, fotic, a losije video snimanje

XR ima odlican video i tu nema dileme

 

Ak te OS ne dira, onda Huawei

 

Ak trazis odlican video, stereo zvucnike onda Ajfon

 

Ak ti je bitan samo fotic i baterija onda Huawei

 

Besana sri 11.9.2019 18:50

Ja telefon obicno koristim nocu tako da ni punjac ne igra bas ulogu a imam punjac od P30 mozda se moze koristiti i na Iphonu.Dovoljno mi je da mi baterija izdrzi bar do navecer.I da.da ima bokeh efekat i da su slike ok

Ziga sri 11.9.2019 19:07
Besana kaže...
Ja telefon obicno koristim nocu tako da ni punjac ne igra bas ulogu a imam punjac od P30 mozda se moze koristiti i na Iphonu.Dovoljno mi je da mi baterija izdrzi bar do navecer.I da.da ima bokeh efekat i da su slike ok

 Ma nije točno kolega, kad se navučeš na Type C, pa na Fast/Quick Charge 4+, pa na 20W bežični punjač... pitaš se kako si mogao bez toga do sada 

Modern pet 13.9.2019 14:39

Pozdrav..kupujem mob do 3000-3500kn..do sada sam koristio Samsung Galaxy A8 2018..neznam ako se isplati potegnuti do s10e modela ili neki drugi samsung..gledao sam i a70 ali ima malo prevelik ekran..pa me zanima vase misljenje.. :)

zee_15 pet 13.9.2019 18:48

Pozz ekipa treba mi pomoc. Naime imam po udu od tmobil na produljenje ugovora da uzmem mate 20 pro za 1980 kn pa me zanima Dal je to dobra ponuda, te opcenito Dal je mobitel dobar?

Do sad sam koristio op6 pa me zanima u usporedbi s tim mobitelom da je m20 pro puno bolji?

 

Takoder me zanima kakva je situacija sa huawei uredaj ima, znam da je bilo ono sranje s trupom, da urefaji nece moc imam trgovinu i to

Pa me zanima Dal sve radi na novim huawei uredajima? 

zuper pet 13.9.2019 19:07

Dobra je to cijena za Mate 20 Pro. I bolji uređaj od OP6 svakako. Prvenstveno kamere i baterija. Uz to ekran, bežično punjenje i stereo zvučnici su dodatna prednost.
Za softver se ne moraš bojati, Mate 20 će i dalje imati podršku i neće ništa izgubiti

CelticFrost sub 14.9.2019 19:13
Besana kaže...
zanima me razlike i koji je bolji-Iphone x ili xr,naravno za duze staze

 iPhone X ima značajno bolji ekran, uz to je nešto kopaktniji i lakši, a vjerojatno ima i bolju kameru (premda vrijedi provjeriti, nisam školovala). Da mi je netko nategnuo pušku preko očnih kapaka i sili me da odaberem iPhone, uzeo bih X prije XR.

zuper ned 15.9.2019 00:03

Prednost X je izgled i ekran. Baterija je bolja na XR zbog većeg kapaciteta i novijeg - efikasnijeg procesora. I kamera je bolja na XR jer ima veći i napredniji senzor. Pogotovo u low light situacijama

slavenP22 sri 18.9.2019 17:39

Svi su novi i 4/64 verzije. Mi 9T sam isprobao i poprilično mi se sviđa a i cijenom mi je najprivlačniji iako bi se moglo ići i do Pro modela. Pitanje je da li se isplati dodati jos 100e i uzeti Pro verziju? Ili ipak ići iz nekog razloga na standardni MI 9?

0mnia_x čet 19.9.2019 18:53

Pozdrav,

 

trebala bih preporuku sestri za mobitel, do 2500kn.  

Bitna joj je kamera i baterija. 

Do sada je koristila xiaomi, pa ako moze da i preporuka bude za xiaomi ali dolaze u obzir i ostale marke.

 

unaprijed hvala