dar01 ned 15.9.2019 20:32
Dario7 kaže...
Na oneplus 7pro nemam tih problema.

Gmail,whatsapp,viber sve dolazi instant

 gmail i meni dođe instant također i outlook jer su navodno na nekoj white listi kod androida. Viber nemam tako da ..., jedino taj what's up sofa score i rezultati.

sve sam s optimizacijom baterije riješio po uputama. interesanto recimo what's up miruje dok ga ne otvorim a onda bum 5 poruka obavijesti odjednom.

dar01 ned 15.9.2019 21:14
Dario7 kaže...
Evo upalio sam obavijesti na rezultati.com i radi normalno.

Bio je ugašen zaslon i normalno je stigla obavijesti.

 to si preko wifi ili mobilnog interneta.

 

preko wifi meni instant dođe.....stvarno čudno 

Dario7 ned 15.9.2019 22:32

Radi i preko mobilnog interneta.

Evo malo još baterije.
Znači 90hz i qhd+ rezolucija.
Čak sam prebacio na svjetlu temu, ništa više ne troši nego tamna.

Sve u svemu, ta baterija me najviše oduševila.

Za ovu brzinu/fluidnost i 90hz sam očekivao (makar i to me oduševilo jer nisam mislio da se toliko vidi tih 90hz), za bateriju da će biti ista kao meni na p30 pro i nisam baš.

Uglavnom drago mi je da sam prešao na ovaj uređaj, jer uz ovakav ekran (90hz i qhd+) ,brzinu/fluidnost, brzina punjenja, stereo speakere, meni osobno ništa više ne treba.

R36 sri 18.9.2019 11:18
Taraba kaže...

Evo koliko meni drži baterija, napominjem ne visim na mobu non stop niti gledam u njega svakih 5 minuta.

 Očito je da ne koristiš mob. Tebi najviše baterije troši adblocker...o čemu da dalje pričam.

 

Stavi koliko imaš sot-a???

Taraba sri 18.9.2019 12:34
R36 kaže...
Taraba kaže...

Evo koliko meni drži baterija, napominjem ne visim na mobu non stop niti gledam u njega svakih 5 minuta.

 Očito je da ne koristiš mob. Tebi najviše baterije troši adblocker...o čemu da dalje pričam.

 

Stavi koliko imaš sot-a???

 I ne trebaš ništa pričati jer nisam ni tražio da pričaš, mislim da sam u jednoj rečenici rekao da nisam ovisnik o smartphonu, SOT je 2h40m, adblocker je browser kojim si pogledam zanimljivosti, bankovne app, youtube, gmail, fala Bogu nemam FB.

R36 sri 18.9.2019 12:58
Taraba kaže...
R36 kaže...
Taraba kaže...

Evo koliko meni drži baterija, napominjem ne visim na mobu non stop niti gledam u njega svakih 5 minuta.

 Očito je da ne koristiš mob. Tebi najviše baterije troši adblocker...o čemu da dalje pričam.

 

Stavi koliko imaš sot-a???

 I ne trebaš ništa pričati jer nisam ni tražio da pričaš, mislim da sam u jednoj rečenici rekao da nisam ovisnik o smartphonu, SOT je 2h40m, adblocker je browser kojim si pogledam zanimljivosti, bankovne app, youtube, gmail, fala Bogu nemam FB.

Pa ni mi nismo tražili da staviš koliko ti traje baterija, pa si stavio...nastavno na tvoje "pričam..."

 

Nema to veze s ovisnošču. Mobitel je potreba a ne ovisnost. To kao da kažeš - nisam ovisnik o automobilu, pa se ne vozim puno. Nekom je automobil radno sredstvo...

 

Tebi mobitel služi kao sporedno sredstvo...ostalima ne., pa samim time koriste više mobitel...

 

U svakom slučaju ti nisi prosječan korsnik, tako da je tvoja potrošnja baterije irelevantna.

 

Dario7 sri 18.9.2019 13:12
R36 kaže...
Taraba kaže...
R36 kaže...
Taraba kaže...

Evo koliko meni drži baterija, napominjem ne visim na mobu non stop niti gledam u njega svakih 5 minuta.

 Očito je da ne koristiš mob. Tebi najviše baterije troši adblocker...o čemu da dalje pričam.

 

Stavi koliko imaš sot-a???

 I ne trebaš ništa pričati jer nisam ni tražio da pričaš, mislim da sam u jednoj rečenici rekao da nisam ovisnik o smartphonu, SOT je 2h40m, adblocker je browser kojim si pogledam zanimljivosti, bankovne app, youtube, gmail, fala Bogu nemam FB.

Pa ni mi nismo tražili da staviš koliko ti traje baterija, pa si stavio...nastavno na tvoje "pričam..."

 

Nema to veze s ovisnošču. Mobitel je potreba a ne ovisnost. To kao da kažeš - nisam ovisnik o automobilu, pa se ne vozim puno. Nekom je automobil radno sredstvo...

 

Tebi mobitel služi kao sporedno sredstvo...ostalima ne., pa samim time koriste više mobitel...

 

U svakom slučaju ti nisi prosječan korsnik, tako da je tvoja potrošnja baterije irelevantna.

 

Čovjek je odmah rekao da ne visi na mobitelu kao mi ostali.

 

stavio je nastavno na moj post o bateriji..

 

tak da R36 chill...

 

 

R36 sri 18.9.2019 13:44
Dario7 kaže...
R36 kaže...
Taraba kaže...
R36 kaže...
Taraba kaže...

Evo koliko meni drži baterija, napominjem ne visim na mobu non stop niti gledam u njega svakih 5 minuta.

 Očito je da ne koristiš mob. Tebi najviše baterije troši adblocker...o čemu da dalje pričam.

 

Stavi koliko imaš sot-a???

 I ne trebaš ništa pričati jer nisam ni tražio da pričaš, mislim da sam u jednoj rečenici rekao da nisam ovisnik o smartphonu, SOT je 2h40m, adblocker je browser kojim si pogledam zanimljivosti, bankovne app, youtube, gmail, fala Bogu nemam FB.

Pa ni mi nismo tražili da staviš koliko ti traje baterija, pa si stavio...nastavno na tvoje "pričam..."

 

Nema to veze s ovisnošču. Mobitel je potreba a ne ovisnost. To kao da kažeš - nisam ovisnik o automobilu, pa se ne vozim puno. Nekom je automobil radno sredstvo...

 

Tebi mobitel služi kao sporedno sredstvo...ostalima ne., pa samim time koriste više mobitel...

 

U svakom slučaju ti nisi prosječan korsnik, tako da je tvoja potrošnja baterije irelevantna.

 

Čovjek je odmah rekao da ne visi na mobitelu kao mi ostali.

 

stavio je nastavno na moj post o bateriji..

 

tak da R36 chill...

 

 

Pa nisam ni ja ništa rekao., samo sam odgovorio. Valjda zbog toga postoji forum...

 

Prije bi rekao da on manje koristi mobitel nego što mi puno visimo.

Dario7 sri 18.9.2019 13:48
R36 kaže...
Dario7 kaže...
R36 kaže...
Taraba kaže...
R36 kaže...
Taraba kaže...

Evo koliko meni drži baterija, napominjem ne visim na mobu non stop niti gledam u njega svakih 5 minuta.

 Očito je da ne koristiš mob. Tebi najviše baterije troši adblocker...o čemu da dalje pričam.

 

Stavi koliko imaš sot-a???

 I ne trebaš ništa pričati jer nisam ni tražio da pričaš, mislim da sam u jednoj rečenici rekao da nisam ovisnik o smartphonu, SOT je 2h40m, adblocker je browser kojim si pogledam zanimljivosti, bankovne app, youtube, gmail, fala Bogu nemam FB.

Pa ni mi nismo tražili da staviš koliko ti traje baterija, pa si stavio...nastavno na tvoje "pričam..."

 

Nema to veze s ovisnošču. Mobitel je potreba a ne ovisnost. To kao da kažeš - nisam ovisnik o automobilu, pa se ne vozim puno. Nekom je automobil radno sredstvo...

 

Tebi mobitel služi kao sporedno sredstvo...ostalima ne., pa samim time koriste više mobitel...

 

U svakom slučaju ti nisi prosječan korsnik, tako da je tvoja potrošnja baterije irelevantna.

 

Čovjek je odmah rekao da ne visi na mobitelu kao mi ostali.

 

stavio je nastavno na moj post o bateriji..

 

tak da R36 chill...

 

 

Pa nisam ni ja ništa rekao., samo sam odgovorio. Valjda zbog toga postoji forum...

 

Prije bi rekao da on manje koristi mobitel nego što mi puno visimo.

 ok, sve 5.

stavio je svoj SS baterije jer tome služi forum i napomenuo da ne koristi mob, to je sve što je htio reći.

 

NorthBlue sri 18.9.2019 16:58

Skinuo bio OB1 Android 10, i notifikacije su počele kasniti što se nije dešavalo na zadnjem stable release-u.
Danas sam ažurirao na OB2 i notifikacije ponovno rade. Napravio sam bio i wipe cache na OB1 i nije pomoglo. Tako da znate do čega je.

Od bugova - RBA na dlanu ne radi, quick reply za WhatsApp je bugovit. Nekad izbaci bluetooth konekciju sa slušalicama.
Ostalo nisam još primjetio.

Sve u svemu zadovoljan sa 10-tkom.

BTW ova nova navigacija radi odlično, bolja mi je za back nego one OnePlus-ove. Samo postoji problem što su skoro sve maske nekompatibilne.
Sad koristim mob bez maske, skin je na narudžbi. Sad ćemo brojati koliko dugo mi treba da razbijem ekran 😂

Dario7 sri 18.9.2019 18:22

@northblue, bas danas si razmisljam dali da idem na android10 i nađem neki link da ce biti stable uskoro. Rekoh si , ma neda mi se zahebavat kad sve savršeno radi ;)

Sretno, hahahah... Nebi ja koristio bez maske, imam dvije (ona koja se dobije u kutiji i original sandstone) i rotiram ih po potrebi, ali nikad bez maske :)

Vezano za te geste, te geste na android 10 su vec odavno na p30 pro i xiaomijevim uređajima. Iskreno meni su bolje ove od dolje (po sredini izlaz, a sa strane dolje za back)
Nadam se da mogu te izabrat na android 10?

Davor čet 19.9.2019 09:37

Proveo sam zadnjih desetak dana s Noteom 10 i Noteom 10+. Kad sam se vratio na OnePlus 7 Pro, potekle su suze radosnice - osjećaj fluidnosti i brzine u radu, prvenstveno na konto 90 Hz ekrana, jednostavno je abnormalno bolji. Fascinantno mi je da nijedan drugi ovogodišnji flagship nije prešao na 90 ili 120 Hz, čak ni ovi za 1000+ eura, poput Notea 10. Hvala, ali ne hvala.

 

Inače, Android 10 Beta 2: uočio sam jednu novu funkciju, koja je super, ali možda je postojala i ranije, samo ju nisam vidio. Dok je mobitel spojen Bluetoothom na slušalice ili zvučnik, ako se na poziv ne javim pritiskom tipke na slušalicama/zvučniku, nego podizanjem mobitela na uho, zvuk se automatski prebacuje na slušalicu mobitela. To je pod Buttons & gestures > Quick gestures > Raise to answer/switch > Raise to switch. Prije sam u tom izborniku sigurno vidio Raise to answer, ali čini mi se da je ovo Raise to switch novo. Za one koji koriste bežične slušalice, ovo je jako zgodno.