Taraba sri 21.8.2019 18:49
Perooo1 kaže...
Također, mzaba radi normalno, ali ne može skenirati kod. Prije sam tako plaćao račune sad sam se već navikao da upisujem nalog.

Također, baterija vrlo dobra, jedan lijeni dan

 Bome dobro si uspio izvuči iz moba, ja za sad nekih 5.30h na 17%. Al 2 dana mi drži mob.

DaNiTo sri 21.8.2019 21:43

 meni je SOT mislim oko 5 do 6 i pol sati,ali uopce se ne opterecujem baterijom...dan i pol...nekih 30-ak sati od zadnjeg punjenja ide...veliko olaksanje nakon s8,na kojem sam morao pratit postotak baterije...i palit stednje...

btomaso8 sri 21.8.2019 22:20

Baterija je stvarno dobra, čak i meni nakon M10Pro, nista losija. Jos su sad dvije sim kartice u njemu. Ne opterečujem se s SOT-om, najvaznije da baterija izdrži dan, navečer svakako ide na punjenje, bilo 50% ili 10%. 

Da li je neko uzima nešto od dodatne opreme, neku maskicu ili slično

zuper pet 23.8.2019 23:09

Ha ja se čačkam da bi mijenjao baš S10+ za OP7 Pro. Čisto da probam to iskustvo brzine Oxygen na 90Hz ekranu. Vele da se nakon toga teško vratiti na "normalan" ekran. Ali za 2-3 mjeseca će 7T Pro pa ćemo vjerojatno pričekati

Sil sub 24.8.2019 06:02

Ako ti je bitna kamera, brzina sučelja i ne smeta te IOS, bilo bi dobro pričekati i vidjeti kakav će biti iPhone ove godine. Najave su da su si dali truda što se fotografije tiče. Video im je ionako standardno odličan.

R36 sub 24.8.2019 08:34
zuper kaže...
Ha ja se čačkam da bi mijenjao baš S10+ za OP7 Pro. Čisto da probam to iskustvo brzine Oxygen na 90Hz ekranu. Vele da se nakon toga teško vratiti na "normalan" ekran. Ali za 2-3 mjeseca će 7T Pro pa ćemo vjerojatno pričekati

 Ma kakav OP7 Pro pored S10+...sta nema smisla nema.

 

90Hz ekran je čisti marketing tj od 10 random ispitanika mislim da je njih 2 skužilo razliku.

Ne bi da je taj 90Hz toliko fluidan da ovi svi našli izgledaju spori. 

 

Ako pogledamo Op7 Pro...i oni su se pogubili. Jednostavno više ne mogu prodavati brzinu kao nešto što nitko nema., jer su u današnje vrijeme svi modeli fluidni.

Kamera im je uvijek bila za k...tako da su tu fail.

 

I šta ćemo onda - ajmo stavit 90Hz zaslon pa da nam se se cijeli marketing svodi na "brzinu" koju više nitko ne puši...

2fast4u sub 24.8.2019 09:30

Ne nasmijavaj me, 2 od 10 da kuži razliku na 90hz :D razlika se itekako kuži i ja bih rekao da 1 od 10 ne kuži (i taj je dobrano slijep).

90/120hz je odlična stvar i svi će (garantiram) u dogledno vrijeme prijeći na takve ekrane, uključujući i Apple/Samsung.

I sam vazem i neckam se bil uzeo s10/s10+ ali razum mi govori da nema smisla. One UI mi je super, dizajn i njega i samog telefona su odlični no problemi s baterijom, sporo punjenje, zidovarenje s ufs.om.. previše minusa za uređaj te cijene.

Najbliži sam kupovini oneplus 7 (ne pro jer je preskup i prevelik)

NorthBlue sub 24.8.2019 09:38

Kao netko tko ima OP7 Pro od kad je izašao, mogu reći da ne bih mijenjao S10+ za isti.
Kamera je hit and miss, nekad dobiješ odlične slike a nekad sranje. Nije konzistentna. I tu je veličina isto, mobitel je jednostavno prevelik.

Što se tiče ostalog, zadovoljan sa svime. Ako je kamera bitna na mobitelu, onda zaobiđi jer bi se mogao razočarati.

btomaso8 sub 24.8.2019 16:06

Ja sam odmah instalirao gcam. U pocetku sam mislio kako su puno bolje slike, vise nisam siguran u to. Ne vidim sad bas neku razliku. Pogotovo kad nije na dnevnom svjetlu gcam mi ima puno šuma u sliki. Stock kamera nije ni tako losa, ima ciste slike, samo su im neke boje problem. Nekad mi neki crveni detalj na sliki prikaze kao narančasti i sl. Mislim da se to sve softwerski može rijesit. A za gcam ne znam. Mozda ja ne znam podesit postavke, ima puno mogucnosti. Ako tko ima više iskustva s tim nek napise

user3468 sub 24.8.2019 18:00

ja si mislim proci sa s9+ na OP7 obični, ali ako je kamera stvarno tako problematična onda mi je bolje preskočiti.

 

Frendu sam naručio OP7 pa kad stigne usporedit ću sa svojom kamerom. Po onom šta sam gledao na webu kamera nebi trebala zaostajati puno za S serijom nakon onih updejta.

vepar sub 24.8.2019 19:33

Ma pustite provokatore.Lupetanje gluposti kao i uvijek.

Imao sam S10E i to sranje nikad više kod mene.One UI je smeće,baterija i punjenje kriminal,a noćne slike ni uz night mode nisu ništa posebno.Pregrijava se suludo,a zapravo jedine dobre stvari kod Samsunga su video i stereo zvučnici...
P30 Pro nema stereo zvučnike,EMUI je za muzej,a snimanje videa i zvuk su komični...

Na OP7 Pro instaliraš gcam i imaš top kameru.
Sve ostalo je vrh...