zabranjeniples pon 10.6.2019 12:02

Dal postoje nekakve naznake da se ubaci kakvo rješenje za notifikacije ?

Mislim konkretno na AOD, odnosno led notifikacije.

Za ledicu znam da je nema, ali ovo trenutno treptanje sa boka nije rješenje i to je ustvari jedino što me ono baš ekstra smeta.

Inače se mislim uzet ovaj telefon, ali trenutno još nisam 100% siguran.

NorthBlue pon 10.6.2019 12:38

Evo ti sa službenog foruma očitovanje :

Always On Display/AOD
It's still under consideration. We are working on improving power consumption efficiency for this feature before we implement it.​

Wide Angle Lens video support
We are monitoring the demand for this feature and as of and based on user feedback will start evaluating if we can implement it.

DragoL sri 12.6.2019 07:43

Mojih 2 cents nakon update 9.5.7 (velikI updajte koji primarno popravlja kameru).

Kamera sada osjetno bolje funkcionira i nije više glavni razlog za ne kupnju, već manji nedostatak kao recimo bežično punjenje.

Konkretno balans bijele i toplina boja je sada poprilično ujednačena između sve 3 kamere.
Nightscape konačno funkcionira kako spada. Popravljena oštrina i fokus glavne kamere (iako i dalje povremeno pogrešno stavi fokus na pozadinu). Opčenito glavna kamera daje puno konzistentnije slike.

I dalje nije na razini S10+ ili P30 Pro ali barem mogu reči da su sada kamere konzistentno cca 10% lošije i da se razlika vidi samo ako idete "pixel peeping".

191x7 ned 16.6.2019 16:53
btomaso8 kaže...

Ima.li neko iskustva s kupovinom preko student popusta? Koliki je tu popust?

 Ja sam kupio OP6 s takvim popustom, mislim da je bio 5% na ukupnu kupnju kao i sada, ili je možda bio 10%.

191x7 sri 19.6.2019 12:51
btomaso8 kaže...

A koji je postupak? Imam necakinju koja je studend. Da li je dovoljno da ona samo dobije kod s popustom koji onda ja iskoristim ili ona treba odradit narudzbu do kraja i ona platit.

 Mora se prijaviti na taj sajt za studentske popuste i onda verificirati preko studentskog (službenog) maila te se prijaviti s tim podatcima od tog sajta da se poveže s OnePlus.

Perooo1 čet 4.7.2019 18:09

Pozdrav ekipa!

 

Nisam siguran smijem li ovdje napisat, ako ne slobodno obrišite post.

 

Prodajem neotvoreni OnePlus 7 pro, 8/256 gb u nebula blue boji s garancijom.

Moguća i primopredaja na području Osijeka, svi detalji u inbox :) 

 

 

 

EDIT: može delete

DzigiBau ned 7.7.2019 11:38
btomaso8 kaže...

Izgleda da nema dojmova

 

S obzirom na aktivnost teme, izgleda da nema dojmova ni na op7, a ni na pro verziju. Još uvijek nisam imao priliku isprobati uređaj uživo samo da veličinu i ergonomiju osjetim jer trenutno koristim s8 pa će biti velika promjena.


U svakom slučaju, nisam još odlučio isplati li se. Za isto, ili čak malo manje novca uzme se novi zapakirani s10+. Također, tu je i xiaomi 9t koji će kada dođe global verzija biti višestruko povoljniji, sigurno uz neke kompromise, ali treba odvagnut kad dođe.

NorthBlue ned 7.7.2019 14:45

Kako nema dojmova na Pro verziju kad sam ja upisivao i kolega tu isto dojmove?

Ako gledaš samo novčanu isplativost onda definitivno imaš S10+ i Huawei P30 Pro. Kamera je nakon zadnjih update-a ok. Nema ništa specijalno kod nje, makar se daju izvući nekad odlične slike.

Ja sam fan Oxygen OS-a i generalno mi je mob sjeo i nema ništa na tržištu da mi zamijeni ovaj ekran. Al ja jako puno gledam Netflix i HBO zbog prirode posla i konačno ne nosim tablet više.

dar01 pet 19.7.2019 20:34
Gledam oneplus 7 na goldway 8GB 256Gb nekih 421 euro me dođe (Global Rom) a na ofišal oneplus hr sajtu me dođe 6Gb 128Gb 550 eura (Global Version).
Sad mislim si pa ima sve frekvencije ovaj Global Rom iz Kine ali dal' mi se isplati davati 130 eura više sa ofišal sajta i još dobijem manje rama i sve.

 

DaNiTo pon 22.7.2019 13:08
dar01 kaže...
Gledam oneplus 7 na goldway 8GB 256Gb nekih 421 euro me dođe (Global Rom) a na ofišal oneplus hr sajtu me dođe 6Gb 128Gb 550 eura (Global Version).
Sad mislim si pa ima sve frekvencije ovaj Global Rom iz Kine ali dal' mi se isplati davati 130 eura više sa ofišal sajta i još dobijem manje rama i sve.

 

 uzet taj obicni danas...

dar01 pon 22.7.2019 21:52
DaNiTo kaže...
dar01 kaže...
Gledam oneplus 7 na goldway 8GB 256Gb nekih 421 euro me dođe (Global Rom) a na ofišal oneplus hr sajtu me dođe 6Gb 128Gb 550 eura (Global Version).
Sad mislim si pa ima sve frekvencije ovaj Global Rom iz Kine ali dal' mi se isplati davati 130 eura više sa ofišal sajta i još dobijem manje rama i sve.

 

 uzet taj obicni danas...

 i ja sam jednoga ubo. već gledam tracking piše Stansted - UK hmmmm ooookkaaaayyyyyy  

veseli007 ned 4.8.2019 21:02

Trebao bi biti otkljucan, jedino ako je navedeno drugacije!

Mozes naruciti sa One Plus.hr po meni bolje, jer dolazi iz poljske, prije ce ti stici! Sada oko pdv i carine, ne bi znao kako to ide za BiH! ✌️☺️