beenky pon 13.5.2019 16:23

Otvaram temu posto je sutra predstavljanje novog predstavnika OnaPlus branda, OnePlus 7/7 Pro.

Zanima me koliko vas ga planira uzeti posto su manje vise poznate s sve specifikacije novih modela?

Kao dugogodisnji korisnik Samsung flagship (S9+ trenutno) modela probao sam od frenda 6T, mobitel leti i navukao sam se.

Mana novog modela je cijena koja ce biti veca nego kod dosadasnjih modela te s time zalazi u podrucje premium model ostalih proizvodaca. To je jedna stvar koja me odvlaci zasad i razmisljam o Mi9 i dr.

 

 

EDIT:

Link na Live predstavljanje 

NorthBlue pon 13.5.2019 18:16

Područje premium modela je 1000 eura, koliko vidim ovaj će biti oko 700. Znači još cjenovno nije tu a može se nositi sa svima.
Xiaomi pored OP nema nažalost što tražiti. Hardver je jedno, softver nešto drugo

anab79 uto 14.5.2019 15:42

Ja sad imam 6T McLaren i mob je bolesno brz tako da ne znam koliko 7ica moze bit brza. Jos ako ne bude podrzavala bezicno punjenje mislim da cu je preskocit. Ne svidja mi se ta popup prednja kamera nikako, a ugradjeni fingerprint je super stvar. Ako slucajno neko bude uzima, a treba mu 10 eura popusta za opremu nek se javi.

dtdtdt uto 14.5.2019 17:03
anab79 kaže...
Ja sad imam 6T McLaren i mob je bolesno brz tako da ne znam koliko 7ica moze bit brza. Jos ako ne bude podrzavala bezicno punjenje mislim da cu je preskocit. Ne svidja mi se ta popup prednja kamera nikako, a ugradjeni fingerprint je super stvar. Ako slucajno neko bude uzima, a treba mu 10 eura popusta za opremu nek se javi.

 Mislim da će samo pro verzija imati pop up kameru a regularna sedmica će biti jako slična 6t, praktički isti notch. A i već je prije potvrđeno je da neće biti bežičnog punjenja, tako da neće biti velike razlike između 6t i obični 7, stoga i nema smisla prelazit s 6t na 7. Zato su i morali napravit pro verziju

Mitohondri uto 14.5.2019 17:40

gledam predstavljanje i so far so good (imao sam OP6), trenutno imam P30P

 

jako mi se svida uredaj, nisam ljubitelj selfi kamera, tako da mi je drago da nije unutar ekrana kamera

 

90Hz ekran je milina negdje za buljit u njega, svakako cu ga probati

 

btw 111 bodova dxo skor 

 

4000 baterija i vodeno hladenje, damn

 

stereo dual zvucnici

 

fakat su se potrudili

NoOne1 uto 14.5.2019 18:38

OnePlus 7 PRO

Mirror Gray - 6 GB RAM + 128 GB Storage =709,00 € 
Mirror Gray - 8 GB RAM + 256 GB Storage =749,00 € 
Nebula Blue - 8 GB RAM + 256 GB Storage =749,00 € 
Nebula Blue - 12 GB RAM + 256 GB Storage = 819,00 € 
Almond - 8 GB RAM + 256 GB Storage =749,00 € 

OnePlus 7 

Mirror Gray 6 GB RAM + 128 GB Storage =549,00 € 
Mirror Gray 8 GB RAM + 256 GB Storage =599,00 €

3dfx uto 14.5.2019 20:14
zvonac kaže...
Znači običan OP7 6gb 128gb, košta 4078kn, dobra cijena.

pa u biti i nije, jer ce 6T biti snizen za 30 EUR, a 7 je ista stvar kao i 6T samo ima 855 umjesto 845 SoC

 

Pro je ono sto ce se kupovati, zato i ide prvi u prodaju, pretpostavljam da ce 7 dosta kasnije biti raspoloziv

 

meni je osobno 7 Pro trenutno najprivlacniji uredaj na trzistu, i da nisam Samsung fanboj i da nisam vec kupio S10e odavno, pikno bih ga, samo zato sto ima ekran iz snova 

nadam se da ce to sada postati trend i da ce svi izbacivati AMOLED ekrane sa sto vise Hz

zvonac uto 14.5.2019 20:38
3dfx kaže...

pa u biti i nije, jer ce 6T biti snizen za 30 EUR, a 7 je ista stvar kao i 6T samo ima 855 umjesto 845 SoC

 

Pro je ono sto ce se kupovati, zato i ide prvi u prodaju, pretpostavljam da ce 7 dosta kasnije biti raspoloziv

 

meni je osobno 7 Pro trenutno najprivlacniji uredaj na trzistu, i da nisam Samsung fanboj i da nisam vec kupio S10e odavno, pikno bih ga, samo zato sto ima ekran iz snova 

nadam se da ce to sada postati trend i da ce svi izbacivati AMOLED ekrane sa sto vise Hz

Pa kaj ne izbacuju 7 kad i 7pro?

 

Napokon OP7 stereo zvučnike ima, to se čekalo..

Je ovaj 7pro je odličan al i velik je dosta, a obična 7 mi je više nekak normalnijih gabarita, doduše isto kao i 6T a i to mi je već na granici bar što se tiče korištenja, tj ergonomije.

DzigiBau uto 14.5.2019 20:38
3dfx kaže...
zvonac kaže...
Znači običan OP7 6gb 128gb, košta 4078kn, dobra cijena.

pa u biti i nije, jer ce 6T biti snizen za 30 EUR, a 7 je ista stvar kao i 6T samo ima 855 umjesto 845 SoC

 

Pro je ono sto ce se kupovati, zato i ide prvi u prodaju, pretpostavljam da ce 7 dosta kasnije biti raspoloziv

 

meni je osobno 7 Pro trenutno najprivlacniji uredaj na trzistu, i da nisam Samsung fanboj i da nisam vec kupio S10e odavno, pikno bih ga, samo zato sto ima ekran iz snova 

nadam se da ce to sada postati trend i da ce svi izbacivati AMOLED ekrane sa sto vise Hz

 

Ne bih se baš složio da je sedmica ista kao 6T. Dodali su stereo zvučnike, UFS 3.0 memoriju, novi procesor, navodno poboljšali fingerprint koji je na 6T ipak bio prvi takav na tržištu. Nisam koristio 6T, ali očekivao sam čak i manji upgrade.

 

Slažem se da je 7 pro definitivno jako zanimljiv. Samo mi je bezveze što su isforsali tu priču sa 5G, a uopće taj model ne puštaju trenutno

3dfx uto 14.5.2019 21:47
NEW_MAN kaže...
Dileme dileme. Cekati 7T Pro ili odma 7Pro pa kud puklo da puklo? 7T bude sigurno 5G a onda bude i bozicnica pa ono...

 a sta ce ti 5g? pa ni 4g kod nas ne radi punom brzinom 

DzigiBau uto 14.5.2019 22:05
ocean77 kaže...
U Osijeku je vec u funkciji 5G, a mislim da i na nekom otoku...Krk, Cres?
Koliko se sjećam i Zaprešić se spominjao.

 

Tako je, to je u sklopu testiranja. A iduće godine bi trebao krenuti i u druga mjesta u HR. Ako uzmem sad op7 pro, u 2020. sigurno ne namjeravam mijenjati mobitel, a to je feature kojeg bi bilo neloše imati