veseli007 čet 8.8.2019 00:52

Jesi bio u poatavka za wifi Direct!? Tamo das naziv svom Tv i onda upalis mob na wifi, pa bi ga Tv trebala naci kad su na istoj mrezi! Mozda ces morati rucno pretrazivati, ako ne ide automatski!

Meni se svejedno ni rucno ni aut, nije htio spojiti, nego tek kada sam stisnuo onu ikonicu ( emitiranje ) za 3-5 sek se spj i ave radi!

Ne znam mozda radis koji krivi korak, nema veze ti pokusavaj dok ne uspoje!

Tako sam i ja, neide i neide, nisam neki koj se bas kuzi u tehnologiji pretjerano, ali nisam htio odustati, i nakraju sam uspio!

A ako nista neide, proba Tv vratiti na tvornicke postavke, ko zna mozda neki bug, ili mob restartaj!

https://youtu.be/fFiQRhcja1c

Abalo uto 13.8.2019 21:40

Ovaj mobitel je još uvijek zvijer. Danas sam ažurirao zadnji update (koji su inače redoviti i stvarno poboljšavaju, izašla su dva modela nakon ovog). Uz google cameru za foto i OP kameru koja snima odličan video mislim da je super uređaj za sve koji ne pate od ultra mogućnosti kamere. Volio bih nešto poput kamere P30 Pro, ali isto tako nikako ne bih mjenjao ove geste, ovu fluidnost i brzinu, stabilnost, korisničku podršku... za bolju kameru i malo bolju bateriju.

MUĆAK čet 26.9.2019 10:17

Za produljenje pretplate u Tele2  imam ove ponude mobitela koji me interesiraju .

 

 

 1.

Oneplus 6T
 2160 kn , 292 eura

 

2.

Xiaomi Mi9t 

 2280 kn,  308 eura

 

3.

Honor V20

3000 kn , 405 eura

 

 4.

Samsung 10e

3360 kn , 454 eura

 

Za Oneplus 6T  na You tubu gledao sam neke primjedbe u vezi finger prsta na displeju da nije brz i svih kamera da nisu na nivou svega ostalog u mobitelu koji mi se čini super i za povoljnu cijenu .

Molim pucajte .....

 

MUĆAK sri 16.10.2019 17:49
DDavorin kaže...
MUĆAK 

 Ti si jedini kojem nude mobitele na produljenje pretplate ovi drugi nemaju sreće oni dobivaju na produljenje UO. 

 

Ha,ha,ha,....

ne dobiva nitko ništa mukte sve je to plaćeno i preplaćeno...

bogataš nikad ne pita koliko što košta nego samo izabere model i boju ,plati i nosi ...

e moj prika ....

 

 

191x7 sub 19.10.2019 02:09
iandic kaže...

Kod mene 342684.

 

veseli007 kaže...
Kad sam ga kupio u 6mj 2018, imao je koliko se sjecam 283 i nesto sada je jos jaci!
Meni ok!

 

Eto vidite, užas. Novi Antutu dodaje test koji koristi vulkan i koji normalno radi na Snapdragon 845 ali iz nekog razloga ne valja na OP6 i vi ste zadovoljni.

Prosječan S845 telefon dobije cca 150.000 više bodova, OP6 samo cca 40.000 i vi ste zadovoljni?

veseli007 sub 19.10.2019 02:50

Iskreno bas me briga koliko je na antutu taman da je i 100k, dok mi radi kako meni odgovara sve 5! Zato sam i napisao da sam zadovoljan! Koliko ima bodova meni je nebitno, ali eto posto je kolega pitao, iz solidarnosti i znatizelje sam napravio test! To je sve, meni nebitan, ali za sada iako nije mjerodavan, moze biti informativan! Tek toliko! ✌️

191x7 sub 19.10.2019 23:08

Oprosti, možda sam ispao malo grublji nego očekivano. Ono što sam htio reći je da nešto nije uredu s OnePlus 6 odnosno Vulkan nije dobro optimiziran na OxygenOS verziji OnePlus 6.

Ostali uređaji s Snapdragon 845 dobijaju oko 440.000 zbog tog novog testa dodanog u benchmark, samo OnePlus 6 oko 330.000.

Ako dođe koja novija igra rađena na Vulkan API na OP6 će definitivno raditi znatno lošije nego što bi trebala na takvom hardveru.

I da, sramota da Xiaomi Pocofone F1 šije OP6 u Antutu za skoro 50% više jer je OP6 od njega skuplji za cca 50% a koriste isti SoC (CPU i GPU). -.-

iandic pon 21.10.2019 21:30
191x7 kaže...
iandic kaže...

Kod mene 342684.

 

veseli007 kaže...
Kad sam ga kupio u 6mj 2018, imao je koliko se sjecam 283 i nesto sada je jos jaci!
Meni ok!

 

Eto vidite, užas. Novi Antutu dodaje test koji koristi vulkan i koji normalno radi na Snapdragon 845 ali iz nekog razloga ne valja na OP6 i vi ste zadovoljni.

Prosječan S845 telefon dobije cca 150.000 više bodova, OP6 samo cca 40.000 i vi ste zadovoljni?

 Nemam što biti nezadovoljan, niti znam koliko bi trebao imati.

Bitno mi je da radi fluidno.

 

Jedino što sam primjetio da mi se nekada zna kao zamrznuti na par sekundi, ekran se ugasi i mobitel ne reagira, i onda nakon par sekundi se sve vrati u normalu. Nije uobičajena pojava ali se javi recimo cca jednom u 15-20 dana. Možda iz razloga jer ga nikada ne gasim.

veseli007 uto 22.10.2019 06:34

Meni se slicno dogodilo na chromu, onda stisnem power tipku i povno ga probudim, kilnem chrom i sve 5. To sam primijetio samo na chromu i to mi se znalo dogoditi 2-3 puta unazad 1mj! I od zadnjed update-a primijeti sam opet na chromu kad otvara apk kao da lagira! Mozda je samo do chroma, nadam se, azuriram ga redovito.
Ostalo sve radi kao i prvog dana!

merio ned 3.11.2019 08:08
marsovac zemaljski kaže...
merio kaže...

Android 10 je vani


 Ima link na dnu za preuzet zip tko hoce flashat bez cekanja..

 

Ili oxygen updater.. meni se upravo skida :)

 

 

 Ima li ikakvih bugova?

Čitam na oneplus forumu da OP6 ima problem sa čitačem otiska prsta

 Za sada ništa. imam 6t i na njemu otisak radi ko i na pie

iandic pon 4.11.2019 23:19

Napravio sam update i vidim da mi nema više sata kada podignem mob (Ambient display). Samo se javlja ikona za otisak prsta.

 

NE vidim opciju gdje to uključiti.

 

Također mi aplikacija Charge Alarm više ne "zvoni" kada se napuni do 80% (ali to je očito do aplikacije).

marsovac zemaljski uto 5.11.2019 11:48
iandic kaže...

Napravio sam update i vidim da mi nema više sata kada podignem mob (Ambient display). Samo se javlja ikona za otisak prsta.

 

NE vidim opciju gdje to uključiti.

 

Također mi aplikacija Charge Alarm više ne "zvoni" kada se napuni do 80% (ali to je očito do aplikacije).

 Meni ambient display radi (kada je ekran ugasen) ali zato mi nece update-ati chrome u play store-u (can i nakon brisanja cache-a chromea i google play trgovine).

I otisak prsta je bas sporiji nego prije za otkljucavanje

steve90 uto 5.11.2019 12:54

Settings - Display - Ambient display (pod sekcijom "Customization") - uljučiš lift to display

Meni se isto čini da je otisak malo sporiji, ali imam osjećaj da je zbog nove animacije kada se pali ekran. 

marsovac zemaljski uto 5.11.2019 12:58
steve90 kaže...

Settings - Display - Ambient display (pod sekcijom "Customization") - uljučiš lift to display

Meni se isto čini da je otisak malo sporiji, ali imam osjećaj da je zbog nove animacije kada se pali ekran. 

 Morat cu nakon posla potraziti kako ugasiti ili skratiti tu animaciju, mozda ima negdje u "developer settings"

iandic uto 5.11.2019 20:42
steve90 kaže...

Settings - Display - Ambient display (pod sekcijom "Customization") - uljučiš lift to display

Meni se isto čini da je otisak malo sporiji, ali imam osjećaj da je zbog nove animacije kada se pali ekran. 

 Podešeno je tako ali se pali samo ikona za otisak prsta.

 

S tim da sada u toime meniu više nem niti one opcije za odabrati izgled sata, a ako stavim i neki tekst niti njega ne pokazuje. Očito ga ne pali već pali samo ikonu otiska prsta.

191x7 čet 14.11.2019 00:33
fanaticni gejmer kaže...

Neznam kako je vama ali meni na android 10 sami problemi. Prvi problem u igri cod mobile, battle royal. Drugo sto me stvarno zabrinjava je lag u sistemu, micanje stranica i scrollanje sve steka. I dok pisem ovu poruku laga mi. 

 Jesi očistio cache i odradio wipe cache particije?

marsovac zemaljski čet 14.11.2019 10:12
fanaticni gejmer kaže...

Neznam kako je vama ali meni na android 10 sami problemi. Prvi problem u igri cod mobile, battle royal. Drugo sto me stvarno zabrinjava je lag u sistemu, micanje stranica i scrollanje sve steka. I dok pisem ovu poruku laga mi. 

 meni sve radi normalno, mozda dok je bila svjeza instalacija je zatrzalo par stvari ali nakon par dana sve normalno radi. Igrice na mobitelu ne igram uopce, pa tu ne znam