legend čet 21.2.2019 07:11
NoOne1 kaže...
legend kaže...
NoOne1 kaže...
legend kaže...

Doslovno sam sve probao, iskljucen adaptive batery, nema aplikacija u pozadini


Da ti nije do SIM kartice? Ajde ju probaj izvadit preko noći ili staviti uređaj u zrakoplovni mod, pa javi onda.

 

Malo čudno, ali meni je to bio problem prije 3 mjeseca na iPhone-u (A1 mreža).

 Ma napisao sam ja mislim vec. Kad upalim zrakoplovni mod onda mi preko noci potrosi 1% (razdoblje od 22:00 - 08:00) tako da mi uopce nije jasno kad ga iskljucim da toliko potrosi. pokusat cu ovo sa karticom, iako mi to i nije bas jasno kak moze biti do nje

 Nisam ni ja mislio da je moguće, dok nisam isprobao sve osim "vađenja" i stavljanja druge sim kartice (mreže) u uređaj. Na bonbonu baterija bila dobra, prešao na A1 i tamo odlazilo oko 20% preko noći. Stvar je u tome da mi je 4G signal pravio taj problem, pa probaj u postavkama prebaciti na 3G. 

 Moguce da je do toga, danas nisam vadio karticu, ali sam bio u pogrqnicnom podrucju gdje nisam imao 4g, napunio ga oko 22 i sad ujutro gledam da je potrosio samo 2% sa iskljucenim internetom i wifijem i svime. Znaci da je sigurno do kartice.

 

Edit: baterija je zvjer

veseli007 pet 29.3.2019 11:55

Pozdrav!

Dali se i vama u noch traki ne vidi BT i lokacija kad su upaljeni ili samo meni☺️ tj nema one male ikonice koja pokazuje da su ukljuceni !?

Nego tek kada spustim obavijesnu traku onda se vidi da su ukljuceni! Pokazuje NFC ali ne i ovo dvoje!

Edit: BT ikonica se pokaze tek kad se spoj sa drugim uradjajem! 🥴

191x7 uto 16.4.2019 10:15
steve90 kaže...

Dolaze nekakve značajne promjene, ili zbog nekog drugog razloga?

 Zadnjih nekoliko beta verzija donijelo je lijepih stvari pa bih to volio vidjeti i na svom uređaju.

A update kasni jer rade na OP7.

191x7 uto 16.4.2019 21:58
vepar kaže...

Ok,nije stigao u roku 60 dana.Vjerujem da će za koji dan,a imaš i betu ako želiš isprobavat i tu je sve dosta ažurnije...

 Navodno će full update stići skupa s OnePlus 7 pa će sva tri telefona imati isti Android.

CyberDemonVZ ned 21.4.2019 12:35

Pozdrav ljudi!

Buraz ima 6T i uskoro mu je rođendan, pa su mislim da mu nabavim VR naočale za njega :D Just for fun.

Vidim da nije Daydream kompatibilan, pa sam mislio kupiti neki generički.

Samo, na svima piše: max 5.5" ili 6.0"...

Ima li netko od vas iskustva ili zna koje naočale bi pasale na njega?

191x7 ned 21.4.2019 15:27
CyberDemonVZ kaže...

Pozdrav ljudi!

Buraz ima 6T i uskoro mu je rođendan, pa su mislim da mu nabavim VR naočale za njega :D Just for fun.

Vidim da nije Daydream kompatibilan, pa sam mislio kupiti neki generički.

Samo, na svima piše: max 5.5" ili 6.0"...

Ima li netko od vas iskustva ili zna koje naočale bi pasale na njega?

 Ja imam kineski "iBlue Mask" i OP6 stane u njega taman ako ti to može išto pomoći.

CyberDemonVZ ned 21.4.2019 20:55
191x7 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Pozdrav ljudi!

Buraz ima 6T i uskoro mu je rođendan, pa su mislim da mu nabavim VR naočale za njega :D Just for fun.

Vidim da nije Daydream kompatibilan, pa sam mislio kupiti neki generički.

Samo, na svima piše: max 5.5" ili 6.0"...

Ima li netko od vas iskustva ili zna koje naočale bi pasale na njega?

 Ja imam kineski "iBlue Mask" i OP6 stane u njega taman ako ti to može išto pomoći.

 E to!

Nema više tog modela nigdje, al recimo ovaj

https://www.gearbest.com/home-gadgets/pp_198408.html

Također piše 6". Vjerojatno onda paše u svaki od 6".

 

Puno ti hvala!

fanaticni gejmer uto 18.6.2019 19:19

Samo da vas pozdravim sve lijepo. Stoga danas oneplus 6t, uzela na pretplatu. Predao sa honor playa i mogu reci da je razlika itekakva. Dojam kvalitete i boljeg ekrana ostavlja trag, performanse takodjer. Uglavnom ljubav na prvi pogled, mob za svakog entuzijasta. 

veseli007 sri 3.7.2019 09:48

Da, napokon to rotiranje je stvarno sporo i neprecizno, tj u mraku ga treba 2-3 puta protresti da se okrene! To me najvise smeta kod op6!

Na Mete10pro radi kad ga samo pogledas!😅
Sve u svoje vrijeme, (napokon).☺️

veseli007 ned 4.8.2019 20:02

Pokusaj ovako, stisni ikonicu emitiranje na mobu i spojiti ce se za par sekundi! Tako je barem bilo meni, upravo sam probao np!

Dok sam bas jucer pokusavao da se nekako spoji preko tv, nikako, trazi i trazi, i nece da se spoji!

Sada stisnem ikonu emitiranje i u 3 sekunde se spoji! 😂

Valjda mora tako! 😊 Sretno!