mirkec1 sri 3.7.2019 19:43

Molim malu pomoc. Dilema je poslati mobitel na servis u Oneplus ili probati prodat ovakav pa kupiti drugi novi. Ovaj mi je super jedino je baterija losija 2 SOT-a i staklo kamere napuklo, ali ne smeta slikanju i ne vidi se na slikama, mobitel je ocuvan i ko nov, osim navedenog. Dobio sam mail od Oneplusa da je baterija 7.4€, a staklo 25.2€ plus naravno ruke, VAT i postarina za sto nemam cifru, pa mi je tesko odluciti o isplativosti, ali bi ako bude vise odustao od zamjene stakla kamere.
Sta vi kazete?

mirkec1 sub 13.7.2019 17:15

Eto samo da pohvalim OnePlus u tjedan dana ukljucujuci vikend, mob otisao na servis UPS-om, popravljen i vracen UPS-om. Ukupni trosak slanja, servisa, baterije i stakla kamere 255 kn, u garanciji koja je istekla izmjena kamere, nekog kabla/gumba, konektora baterije i one ljepljive trake za bateriju. Sve reseno preko maila brzo i efikasno. Mob podesen sve radi, sad cu vidjeti bateriju kad se malo formira i sve poslozi.

marsovac zemaljski pet 9.8.2019 10:54

Oneplus izbacio oxygen OS 9.0.5, navodno popravlja bugove i daje security update za kolovoz.

Po komentarima na Oneplus forumu ljudi i dalje imaju problema sa zagrijavanjem, veliki postotak potrosnje baterije za mobile network standby, a neki i problem sa Face unlock funkcijom.

 

Vasa iskustva?

mirkec1 sub 10.8.2019 09:26

Moj radi ko nov s novom baterijom. Od navedenih problema nijedan.
Da li netko od vas radi update aplikacija s apkmirrora? Tipa kamere, galerije, notes, ...probao sam navedeno i sve je proslo ok, ali pitam koliko je to pametno?

marsovac zemaljski sri 20.11.2019 16:41

Oneplus izbacio oxygen OS 9.0.6, navodno popravlja bugove i daje security update za listopad/studeni.

Navodno je ovo zadnji sluzbeni update ovog telefona koje Oneplus izdaje na Oxygen OS.

 

S obzirom da sam zadnji puta imao problema sa zagrijavanjem, veliki postotak potrosnje baterije za mobile network standby, ima li netko tko je uspio instalirati i javiti dojmove o popravku navedenih bugova?

Sickness čet 21.11.2019 09:26
marsovac zemaljski kaže...

Oneplus izbacio oxygen OS 9.0.6, navodno popravlja bugove i daje security update za listopad/studeni.

Navodno je ovo zadnji sluzbeni update ovog telefona koje Oneplus izdaje na Oxygen OS.

 

S obzirom da sam zadnji puta imao problema sa zagrijavanjem, veliki postotak potrosnje baterije za mobile network standby, ima li netko tko je uspio instalirati i javiti dojmove o popravku navedenih bugova?

 Još nisam probao, ali budem. I meni se dogodio taj problem kao tebi pa sam wipeao cahce i nakon toga je sve oke.

Tony1999 ned 22.12.2019 19:22

Evo ako netko treba display zamjenski,pripazite ako uzimate s aliexpressa, a s AliTech Global Store ne uzimajte ni u ludilu.Ovaj sam uzeo, amoled, display + frame, ekran ne reagira na svaki dodir te je jako tesko pisat, pogotovo donji desni dio tipkovnice. Cistio sam alkohol, provjeravao sve vise puta, nista ne pomaze. Prije kupovine upitao sam sellera o tome jer sam citao komentare, kaze problem je do konektora nije dobro stisnut, al laze lik. Sve sam snimio, poslao video, otvorio dispute i popusio. Citam ostale komentare, dosta ljudi ima problema s time, citao sam za ostale ekrane od drugih sellera, ista stvar. Ocito ovisi o sreci. 

 

Video 1

Video 2

 

Pa ako netko treba dijelove za Oneplus 3, slobodno se javite

Sickness čet 5.3.2020 21:42

Najsigurnije i najbolje preko njih da zatražiš popravak (LINK). Odaberi svoj model, koji dio želiš zamjeniti, oni ti pošalju mailom naljepnicu koju stavljaš na paket i dobiš detaljna uputstva. Ne isplati se riskirati s nekim žnj baterijama s kojekakvih stranica.

kostolomac sub 18.4.2020 11:15

U potrazi sam za zaštitom ekrana, OEM koja je bila gore je ''dala'' svoje, pa ako ima neko iskustva sa njima, jer ''brdo'' toga se nudi pa se lako zeznut kod kupovine.

Rađe skuplje i kavlitetnije nego neki ''šrot'' koji ću morat mjenjat nakon mjesec dana.....

 

OEM me stvarno držala godinama, a mob mi takoreć zbog posla stalno potreban i očito je navedena OEM vrhunska, a pošto  je nema za uzet na official ''sajtu'' molim preporuku . :)