maks0806 uto 19.6.2018 16:17

Ma ne samo to, to bi bilo čak i fora da nema koliko? 3 stupnja sensitivityja? Nisu mogli istestirati to kako spada na mobitelu za koji traže 800 eura i dolazi u 7om mjesecu, a S9 je od 3-eg?

Baterija je lošija nego na ostalim S845 uređajima, HTC se riješio duplih aplikacija, ali ubacio svog bloatwera. U videu je zabilježeno štekanje softvera koji je uvijek bio sinonim za "funkcionalnost htc-a, brzina stock androida". 

Isto tako su zapeli na tom LCDu svojem koji nije ni svjetao na suncu niti je taman u mraku. Znači svi prelaze na Amoled, LG bar puknuo 1000nit ekran u svoj, Htc 0 bodova.

 

 

 

 

 

maks0806 pon 16.7.2018 13:08

Taj mobitel nitko ne treba kupiti. Neka propadnu više kad ne mogu napraviti nešto kako spada... Ne razumijem kako šefovi mogu reći: "da ovo je dobar proizvod, konkurira S9+ pa ćemo ga tako i nazvati, te nabiti istu cijenu" 

Ništa dobro nisu napravili od 2013-e, tko misli uletjeti sa HTC 10, ne pokušavajte. Bateriju srče ko lud, trokira nenormalno i ekran je koma.

ansha pon 16.7.2018 13:32
maks0806 kaže...

Taj mobitel nitko ne treba kupiti. Neka propadnu više kad ne mogu napraviti nešto kako spada... Ne razumijem kako šefovi mogu reći: "da ovo je dobar proizvod, konkurira S9+ pa ćemo ga tako i nazvati, te nabiti istu cijenu" 

Ništa dobro nisu napravili od 2013-e, tko misli uletjeti sa HTC 10, ne pokušavajte. Bateriju srče ko lud, trokira nenormalno i ekran je koma.

Ti prije svega seres nenormalno 

 

Imam U11 i S9+ i HTC je avion za saksunga...

maks0806 pon 16.7.2018 13:46

Po čemu, valjda najgorem displayu koji se u flagshipe ugrađuje? Po bateriji koja traje pola dana? Po iskorištenosti prednjice? Utoru za slušalice? Ne možeš nikakve type C slušalice staviti osim njihovih, o čemu mi pričamo :D

Oh ima pressure sensitive rubove, da, serem nenormalno, baš se dobro prodaje zbog tih rubova eto, lipe cvatu, jorgovani mirišu u njihovom uredu u Tajvanu... 

 

Jasno mi je da će par lokalnih HTC fanboja biti povrijeđenog srca, ali mobiteli su im koma, kinezi im uzeli svo tržište jer nemaju pojma što bi sa sobom. Sami su izjavili da je + naziv zbog konkurencije sa ostalima. Dno dna su postali i neće me čuditi uopće ako dogodine neće biti HTC-a. Ovaj HTC 12+ je meme a ne mobitel...

ansha pon 16.7.2018 15:27
maks0806 kaže...

Ne hvala, nisam ni za jedno ni za drugo, ali da je s9+ bolji mob od U12+, neusporedivo... A tebi ga U11 razvaljuje, rasprave nema.  

Normalno da nema rasprave, ja imam oba moba i ne pada mi na pamet raspravljat s nekim ko ih nema...

karlanal pon 16.7.2018 22:27

istina da je 10ka mogla imat bolju bateriju ali za trokiranje, nikad nisam ima taj problem a činjenica da je 10ka prvi moj mobitel kojega imam 2 godine govori sve

 

mobitel je tenk, savršen za ljude koji mrze miljetiće i spužvice, p5ravi muški mobitel, dok naravno ne pukne staklo prvi put, e onda si u velikom problemu

 

neznam zašto ali očigledno nitko nije sposoban stavit staklo tako da je taman za dlaku ispod ruba metala, svakome viri jedan rub plus zna puknit i samo od sebe

Igor666 uto 17.7.2018 15:00
karlanal kaže...

istina da je 10ka mogla imat bolju bateriju ali za trokiranje, nikad nisam ima taj problem a činjenica da je 10ka prvi moj mobitel kojega imam 2 godine govori sve

 

mobitel je tenk, savršen za ljude koji mrze miljetiće i spužvice, p5ravi muški mobitel, dok naravno ne pukne staklo prvi put, e onda si u velikom problemu

 

neznam zašto ali očigledno nitko nije sposoban stavit staklo tako da je taman za dlaku ispod ruba metala, svakome viri jedan rub plus zna puknit i samo od sebe

 imam ga i ja dvije godine sad i istina je ono sto maks prica, mob je poceo trokirat, baterija je uzas uzasa, wifi legendarno ne valja pola k..ca itd. spora kamera do boli, ali to je problem cak i na U12 koliko citam na xda.

 

uglavnom, veliki sam fan HTC-a, i oni su u biti jedini proizvođac smartphonea kojeg sam ikad kupovao ali pokvarili su se do zla boga.

 

s druge strane i meni je HTC-ovo sucelje najbolje sucelje opcenito (iako sad poprilicno zastarjelo), izrada, izgled, ergonomija sve pet, ali mislim da ih je vrijeme pregazilo i poceli su zesce kaskati iza drugih.

maks0806 uto 17.7.2018 15:37

Također, koliko je M7 bio bolji od S4 to je bilo čudo, sada uzmem HTC 10 i ajme majko, ne vjerujem da je ovo s820 čip unutra. Mi5 leti krugove oko njega... Bio je na android 7.0 užasno je radio, updateao sam ga na Oreo i još gore. U11 i Ultru sam imao. Ultra je takav neviđeni komad smeća da nije vrijedno spomena, U11 me je previše frustrirao svojim izgledom ekranom i baterijom za mob od 4k kn, pa sam ga se riješio nakon tjedan dana.

karlanal pet 20.7.2018 11:56
Igor666 kaže...
karlanal kaže...

istina da je 10ka mogla imat bolju bateriju ali za trokiranje, nikad nisam ima taj problem a činjenica da je 10ka prvi moj mobitel kojega imam 2 godine govori sve

 

mobitel je tenk, savršen za ljude koji mrze miljetiće i spužvice, p5ravi muški mobitel, dok naravno ne pukne staklo prvi put, e onda si u velikom problemu

 

neznam zašto ali očigledno nitko nije sposoban stavit staklo tako da je taman za dlaku ispod ruba metala, svakome viri jedan rub plus zna puknit i samo od sebe

 imam ga i ja dvije godine sad i istina je ono sto maks prica, mob je poceo trokirat, baterija je uzas uzasa, wifi legendarno ne valja pola k..ca itd. spora kamera do boli, ali to je problem cak i na U12 koliko citam na xda.

 

uglavnom, veliki sam fan HTC-a, i oni su u biti jedini proizvođac smartphonea kojeg sam ikad kupovao ali pokvarili su se do zla boga.

 

s druge strane i meni je HTC-ovo sucelje najbolje sucelje opcenito (iako sad poprilicno zastarjelo), izrada, izgled, ergonomija sve pet, ali mislim da ih je vrijeme pregazilo i poceli su zesce kaskati iza drugih.

 ne znam, evo ja sam spreman napravit vid a vidite da meni ne trokira, doduše kod mene je leedroid na mobu a žalosno je da na u ono vrime high end mobitelu bateriju moraš minjat nakon godinu dana, ja sam svoju peminia i sad je opet ok

karlanal pet 10.8.2018 08:41

evo nakon par dana korištenja mogu reć da rad sa botunima nije ni najmanji problem,  sve radi kako spada 

 

pokušavam se naviknit i koristi edge sense i to se već pokazalo kao stvar koja je malo problematičnija i potrebno je dosta navike

 

meni osobno najviše fale fizičke back i rescent app tipke sa htc-a 10

karlanal pet 10.8.2018 08:49
maks0806 kaže...

Po čemu, valjda najgorem displayu koji se u flagshipe ugrađuje? Po bateriji koja traje pola dana? Po iskorištenosti prednjice? Utoru za slušalice? Ne možeš nikakve type C slušalice staviti osim njihovih, o čemu mi pričamo :D

Oh ima pressure sensitive rubove, da, serem nenormalno, baš se dobro prodaje zbog tih rubova eto, lipe cvatu, jorgovani mirišu u njihovom uredu u Tajvanu... 

 

Jasno mi je da će par lokalnih HTC fanboja biti povrijeđenog srca, ali mobiteli su im koma, kinezi im uzeli svo tržište jer nemaju pojma što bi sa sobom. Sami su izjavili da je + naziv zbog konkurencije sa ostalima. Dno dna su postali i neće me čuditi uopće ako dogodine neće biti HTC-a. Ovaj HTC 12+ je meme a ne mobitel...

 menebi zanimalo koliko si htcovih mobitela stvarno koristia

maks0806 pet 10.8.2018 12:07

Evo ti po redu

HTC DIamond

HTC HD 

HTC HD 2

HTC Wildfire/Wildfire S

HTC Desire bar 3 komada

Htc Desire HD

HTC Sensation

HTC Evo 3D

HTC One X isto bar 3 komada

HTC One M7 koji mi je bio daily driver pola godine skoro, a imao ih preko 30 kroz svoje ruke.

HTC M8

HTC M9

HTC 10 3 komada

U Ultra

HTC U11 

 

Tu sam skužio da tonu i dosta mi ih je pun kufer, sve su skuplji, a sve lošije napravljeni, ekrani su im 0 naspram ostalih u rangu, pa čak i duplo jeftinijih telefona. Žao mi je jer su mi do M8-ice bili stvarno kul, a onda se sve poraspadalo

 

HTC U12+ ću nabaviti jedino ako mi uleti full povoljno u nekoj zamjeni, ali imam osjećaj da im je to bio zadnji čavao u lijes. Dio HTC-a će živjeti preko googlea, i to je to

zvonac pet 10.8.2018 12:50
karlanal kaže...

i od svih navedenih jedino se mogu složit da je m9 bio kanta od mobitela, ovaj u12+ je za s9 ili s9+ space shuttle jedino šta je bolje na samsungu je ekran

 

tu ti 100% dajem pravo

 Koji si mob imao prije U12+?

karlanal sub 11.8.2018 08:37
zvonac kaže...
karlanal kaže...

i od svih navedenih jedino se mogu složit da je m9 bio kanta od mobitela, ovaj u12+ je za s9 ili s9+ space shuttle jedino šta je bolje na samsungu je ekran

 

tu ti 100% dajem pravo

 Koji si mob imao prije U12+?

 htc 10

nsoul sub 29.9.2018 13:18

U12 stigao😊 Kupio ga nekorištenog na slovenskom oglasniku za 555€. Ja sam prezadovoljan. Dizajn na slikama ne može opisati kako izgleda uživo jer je odličan.

Od kamere, zvuka, slušalica... Jedino mi nisu sjele tipke, ali sve u svemu odličan

ivicask pon 15.4.2019 11:38
ivanlotz kaže...

 Zato sam ja i reko zbogom HTC-u čiji sam korisnik, fan, i developer na xda bio skoro 10god.

 

Niti je to više ni "ozbiljno", niti firma, i toplo preporučam svima da ne kupuju HTC više jel je jednostavno mrtav.

 

Inače testeri tek sad dobivaju test Android 9.0 za U11,  bit će update sigurno, samo pitanje kad točno, trebao je odavno biti, al ja sam svoj U11 spremio u ladicu iako imam pristup testnoj verziji od frenda leakera ali niti mi se više neda zezati sa telefonom.