Opće teme i ostali operateri

Ne prikazuje mi broj u postavkama mobitela

zviznemte sri 18.1.2017 16:37

Kao prvo VIP korisnik sam, imam pretplatu i sada prije dva dana sam kupio novi broj na bonove.

 

Išao sam u postavkama mog Samsung Galaxy-a S7 Postavke>O uređaju>Status>Status SIM kartice>Moj broj telefona.

Piše nepoznato, stavim karticu od pretplate piše isto nepoznato.

Stavim kartice u drugi mobiteo nepozl neki tamo kinez kopija, isto nepoznato, stavim u iPhone ist nepoznato.

Stavim kartice od rodbine koji su isto VIP, opet nepoznato. Stavio sam karticu T-Mobile prikazao mi je broj.

Zovem frenda i pitam ga da provjeri kod sebe (on je isto T-Mobile) njemu isto piše nepoznato.

 

Zovem korisničku podršku, i njihovi korisničku podršku za naprednije korištenje smartphona od VIP-a i pitam ih u čemu bi bio problem da li je do njih, kaže mi čovjek da prvi put čuje za to. Išao je i on provjeriti na svom mobitelu, gle čuda i njemu pise Nepoznato.

Objasnim mu cijeli problem, kaže da će poslati zahtjev da provjere.

Vrag mi nije dao mira i idem zvati Korisničku podršku od T-Mobile i tamo sam se raspričao sa čovjekom i uvjeravao me da je do samog uređaja i njegovog čipa koji prepoznaje. I uvjeravao me da ne ovisi o Operateru (VIP, T-Mobile, Tele 2, itd.)

Zvao sam i Tele 2 gdje mi žena isto tvrdila da nije do operatera nego do uređaja.

 

Sada pitam vas da li netko zna do čega bi bio problem, da li je do uređaja ili do operatera ili možda do same SIM kartice.

Provjerite kod sebe da li vam mobitel prikazuje broj telefona u postavkama.

 

Marko :D sri 18.1.2017 17:42

Ne pokazuje, isto piše Nepoznato, a riječ je o HTC uređaju. Ni na jednom mobitelu mi se nije pokazivao broj u postavkama.

Zašto je to uopće bitno? Ako ne znaš broj na pamet, spremi ga u imenik i to je to. 

remote uto 26.12.2017 11:22

Nije banalna stvar zato postoji forum i opće teme da ljudi pišu pa sad i ovakve teme. Ja sam jednom imao jednu od t-coma sim karticu koja je uredno radila ali nije pokazivala broj tj. u postavkama je pisalo nepoznat broj, znaci nije do uređaja nego do kartice bar je to tako bilo kod mene.

TONYA_ uto 26.12.2017 12:42
brijalec kaže...
Sreca....

 Znaš ti ono "tko se zadnji smije.....", nastranu šalu, kolegi dosadno pa lista po forumu, i ja sam to znao raditi,  niti na mom xiaomiju ne piše broj - upisao ga ručno i riješen problem. !!!! Buone Feste !!!! bzv toliko malo smajlića