dmati1987 pet 10.1.2020 18:59

Budući da sam naslijedio kuću u mjestu u blizini Odžaka (BIH), molio bih

nekoga tko živi u blizini, ili općenito da mi preporući mobilnu mrezu za mobitel koja je po vašem mišljenju najbolje pokrivena u BIH....

Isto tako zanima me pretežno mobilni internet, pa bi bilo najbolje ako ima nešto tipa dnevnog interneta ili tjednog?pozz

dreadmoore pet 10.1.2020 23:32
dmati1987 kaže...

Budući da sam naslijedio kuću u mjestu u blizini Odžaka (BIH), molio bih

nekoga tko živi u blizini, ili općenito da mi preporući mobilnu mrezu za mobitel koja je po vašem mišljenju najbolje pokrivena u BIH....

Isto tako zanima me pretežno mobilni internet, pa bi bilo najbolje ako ima nešto tipa dnevnog interneta ili tjednog?pozz

 Sve ovisi kakva je pokrivenost 4G mrezemo, posto je odzak blizu hrvatske ja na tvom mjestu bi isao na mogucnost hrvatski mreza.Sto se tice konkretno ja koristim eronet 25 supernet tarifa  neka stara, koje vise nema u ponudi ali mislm da ju je sad zamjenila 30.Od njih sto ja imam mobilnog interneta je 5GB, plus 15GB sto sam prosle godine nekad u ovo doba aktivirao za 4KM jos dodatnih 15GB. Znaci ukupnog prometa od 20GB za cijenu od 29KM od prilike racuni mjesecni su mi izmedju 29-35KM.Sve dalje ovisi od poziva i ako imam besplatne neke minute i sms ali to nesto ni ne koristim vecinom internet  mi je aktivan.Ako mozes naci na hrvatskim mrezama u ovoj cijeni mozda i vise od ovog onda je to dobar deal. 

 

 

 

Imas opciju halo a oni su isto ok, samo neznam sad kako im ide taj mjesecni internet koliko dobijes i koliko platis prije je bilo dok sam ja koristio 1dan 1KM 1GB prometa.Nekad je bilo nekih promocija pa ti daju 2GB za 1KM, ono sto mi je ostalo u sjecanju 5KM 7 dana 2GB i 8KM mislim da je bilo 3GB.Tko ima halo moze ti vise reci.

 

BH telecom znam da je smece na bonovima uzimaju lopatom.

 

MOBIS telecom ili ti rs telekom  nisam koristio.

 

Sto se tice hrvatski mreza znam da je VIP ili sad A1 najskuplji i najmanje daje. Prosle godine kad sam bio na moru, imao sam a1 karticu za 100kn ne dobijem usranih 2GB prometa pa sam koristio svoj roming internet koji kosta 1GB 15KM.

Marko :D ned 12.1.2020 19:55

Probaj na mobilnom uređaju napraviti pretragu dostupnih mreža. Ako se na listi pojavi mreža HT HR, odaberi ju. Time ćeš eliminirati spajanje na mreže iz BiH jer će se mobitel spajati samo na odabranu mrežu, a kada izgubi signal, neće se spojiti na drugu.

 

Koliko vidim, prema Google Maps, Odžak je dosta udaljen od Hrvatske granice, pa su male šanse da ćeš imati signal iz Hrvatske, ali u svakom slučaju vrijedi probati...

dreadmoore ned 12.1.2020 20:46
Marko :D kaže...

Probaj na mobilnom uređaju napraviti pretragu dostupnih mreža. Ako se na listi pojavi mreža HT HR, odaberi ju. Time ćeš eliminirati spajanje na mreže iz BiH jer će se mobitel spajati samo na odabranu mrežu, a kada izgubi signal, neće se spojiti na drugu.

 

Koliko vidim, prema Google Maps, Odžak je dosta udaljen od Hrvatske granice, pa su male šanse da ćeš imati signal iz Hrvatske, ali u svakom slučaju vrijedi probati...

 Ma daleko je nije bas uz granicu nece mu nista pomoci 

Posmatrač pon 13.1.2020 14:34
dmati1987 kaže...
Naše mreže ne prolaze, ulazi mi u roaming, bilo bi odlično, na T-comu imam neograničeni internet...

Pokušat ću naći nešto bez pretplate, s nadopunom interneta po danu ili tjednu...pozz

 Ja koristim mtelovu tarifu XYnet i dobijes za 4KM 4 gb NETA NA 7 dana...

dmati1987 pon 27.1.2020 17:32

Uzeo sam M-tel karticu za internet za 10KM, gdje sam dobio 10GB interneta na par dana...

Isprobao, radi ok, 3g oko 5mb/s, što mi je dovoljno za surfanje i pokretanje programa kao steam ili origin...

Odgovara mi i pomuda dopune od 3KM za 30GB interneta na 3 dana, jer nikad duže niti ne ostanem...lp!

Hvala na pomoći...