Mreža

Nema Mreže u kioscima?

alankish sub 13.10.2012 19:53
pall44 kaže...

stvarno me zanima Mreža, ali je u mom gradu (Našice) nema u kioscima.

zašto?

Ne brini, zadnji broj, ako se ne varam s temom Trendovi u web dizajnu, sam potražio na kraju u Zagrebu, a u Varaždinsku županiju, odnosno cijelu gore regiju pretpostavljam došlo doslovno par brojeva, u što sam se i osobno uvjerio pozivom u službu distribucije Tiska.

 

Sretno {#}

pall44 sub 13.10.2012 20:07

zadnjih par mjeseci, svaki treći dan idem na kiosk ovako:

ja:"Dobar dan. Jel stigla Mreža?"

o:"Nije. Već je dugo nema."

 

meni se čini da je uopće nije bilo

 

P.S.

Našice je u osječko-baranjskoj, blizu Krndije, oko 45 km od Osijeka

Vesna1 pon 15.10.2012 10:03
pall44 kaže...

zadnjih par mjeseci, svaki treći dan idem na kiosk ovako:

ja:"Dobar dan. Jel stigla Mreža?"

o:"Nije. Već je dugo nema."

 

meni se čini da je uopće nije bilo

 

P.S.

Našice je u osječko-baranjskoj, blizu Krndije, oko 45 km od Osijeka

Poštovani,

kontaktirali smo našeg distributera i zamolili da poprati slijedeću distribuciju Mreže koja ide ovaj tjedan.

Ne znam da li ste razmišljali o pretplati na časopis? Ukoliko Vas zanima pretplata molimo javite se na pretplata@bug.hr

 

Pozdrav

 

makopos uto 16.10.2012 19:39

Pretplatite se na BUG ili Mrežu i rješite svoje probleme, ako te kradu imaš loš sandučić. Osiguraj si krvoločnog psa, bejzbol palicu, naci znak na sandučiću i nešto slično tome.

Normalni ljudi prijave točno gdje nestane pošiljka, kod kojeg poštara itd i onda se to brzo riješi.

pall44 uto 16.10.2012 21:23

gle odma pokraj mog stana (koji nije baš moderan) je zavod za zapošljavanje tako da je velika gužva, psa nemam gdje držat, mlađi sam od 18, a ponekad dođu i neki cigani

-dođe ko hoće i samo uzme=>bolje mi je kupovat na kiosku

ali sad dost o tome, pitao sam-zašto nema Mreže na kioscima?

Vesna1 sri 17.10.2012 10:04
pall44 kaže...

gle odma pokraj mog stana (koji nije baš moderan) je zavod za zapošljavanje tako da je velika gužva, psa nemam gdje držat, mlađi sam od 18, a ponekad dođu i neki ušljivi cigani

-dođe ko hoće i samo uzme=>bolje mi je kupovat na kiosku

ali sad dost o tome, pitao sam-zašto nema Mreže na kioscima?

Poštovani, kao što sam već ranije rekla kontaktirali smo našeg distributera i tražili da poprate slijedeću distrubuciju Mreže.

Nova Mreža će biti na većini kioska već u petak 18.10.2012.

 

A, što se tiče pretplate sada uz usluge HR pošte koristimo i usluge dostavne službe A1. Dostava pretplatnicima funkcionira bez većih problema, a ako bi se problem pojavio rješavamo ga brzo i na zadovoljstvo pretplatnika.

Ako se ipak odlučite na pretplatu, slobodno se javite na pretplata@bug.hr

 

pozdrav

Vesna1 sri 17.10.2012 10:07
Vesna1 kaže...
pall44 kaže...

gle odma pokraj mog stana (koji nije baš moderan) je zavod za zapošljavanje tako da je velika gužva, psa nemam gdje držat, mlađi sam od 18, a ponekad dođu i neki ušljivi cigani

-dođe ko hoće i samo uzme=>bolje mi je kupovat na kiosku

ali sad dost o tome, pitao sam-zašto nema Mreže na kioscima?

Poštovani, kao što sam već ranije rekla kontaktirali smo našeg distributera i tražili da poprate slijedeću distrubuciju Mreže.

Nova Mreža će biti na većini kioska već u petak 18.10.2012.

 

A, što se tiče pretplate sada uz usluge HR pošte koristimo i usluge dostavne službe A1. Dostava pretplatnicima funkcionira bez većih problema, a ako bi se problem pojavio rješavamo ga brzo i na zadovoljstvo pretplatnika.

Ako se ipak odlučite na pretplatu, slobodno se javite na pretplata@bug.hr

 

pozdrav

 Samo jedna mala korekcija. Mreža će biti na većini kioska u petak 19.10.2012.