luka_cro čet 1.7.2010 19:47

u prosjeku 6-7L, al ako to vozis na visokim okretajima kao sto kolega kaze potrosnja ce se naravno povecati na nekih 9-10L

EDIT. vidim da pitas za potrosnju, onda rade uzmi yamahu 125 i jeftinija ti je za odrzavanje.

lg-viewty čet 1.7.2010 20:42

Ako te zanimaju 125-ice, ja prodajem svog, Sachs X-Road 125 ccm, nema ni 3k km, odlicno stanje, nikad padano,..bla bla..

 

Inace, Yamaha XT125 je slabija od moga, .. Osobno mi se YBR 125 ne svidja zbog tankih guma i izgleda, a moj ima zadnju gumu 150X bla bla, znaci siroku !

Krajnja brzina na Sachsu je 110 km/h, a po papirima 104 km/h, uzevsi u obzir i da nisam lagan..Smijeh S nekim laksim bi mogao potegnuti vjerojatno do 5 km/h vise..

 

Potrosnja na mom motoru iznosi oko 3.5 litre ako je zesca voznja, ipak je to 4T pa manje trosi nego 2T..

Ako imas kategoriju A1 onda ne smijes voziti jace od 125 ccm i 15 ks,..

 

killer4987 ned 4.7.2010 22:58

registriraj se na 125 cc forum.... decki, imam hondu nsr 125, i dosta pratim te rsice i opcenito motore, i te price da RS trosi 10 l vam ne drze vodu. ako se babski vozis motor trosi oko 4 ili 4.5 l, ako se normalno vozis oko 6l, a ako ga tjeras stalno da je u visokim onda je to oko 8 l, 10 moze trositi samo ako ti je karburator prebusen ili ti iz rezervara benzin ide van

Lion King pon 5.7.2010 11:12
killer4987 kaže...

registriraj se na 125 cc forum.... decki, imam hondu nsr 125, i dosta pratim te rsice i opcenito motore, i te price da RS trosi 10 l vam ne drze vodu. ako se babski vozis motor trosi oko 4 ili 4.5 l, ako se normalno vozis oko 6l, a ako ga tjeras stalno da je u visokim onda je to oko 8 l, 10 moze trositi samo ako ti je karburator prebusen ili ti iz rezervara benzin ide van

Nebi bas rekao. Susjed do mene ju je imao i stvarno motor trosi ko veliki! Pobogu to je dvotakna jurilica sa 30ks koja se ne spusta ispod 8000rpm, zapravo tek onda prodise. Naravno da ce trositi!

PoToKTM pon 5.7.2010 11:17
Luka-san kaže...

Gledam malo motore jer ću si najvjerojatnije kupiti novog ovo ljeto te me zanima da li zna tko

koliko troši aprilia rs 125 otvorena verzija.

 

Otvorena verzija zna trosit i do 10L. Inace potrosnja je od 6-10L ovisno o nacinu voznje.

 

 

Osobno savjetujem da uzmes neki 4T motor jer su vremena teska i tesko je danas imat 2T motor.  Frend mi ne vjeruje (koji vozi rs 125) da moj skuter (Dedbi GP1 250) troši 3L.

 

Aprilia je za iživavat se s njom prek vikenda, ali za svakodnevnu uporabu ne.

killer4987 pon 5.7.2010 11:18

hahahah... ne... 8 l max... znam da ju jedan lik drzal 12 minuta na full gasu i vozil se oko 160-170... i tad bi bila potrosnja 9 l, vjeruj mi.. nije tako puno kak ti drugi govore... uzmi u primjer moju hondu nsr,

ak znas sta je ventil na njoj razumjet ces, imao sam otvoren ventil, a kad je otvoren motor puno trosi, dok je bio otvoren motor mi je trosio 8 l dok sam ga ganjao, 9 max... tako da rs trosi 9 l nema sanse... velim ti 8 ak ga drzi stvarno u crvenom

PoToKTM pon 5.7.2010 11:22
killer4987 kaže...

hahahah... ne... 8 l max... znam da ju jedan lik drzal 12 minuta na full gasu i vozil se oko 160-170... i tad bi bila potrosnja 9 l, vjeruj mi.. nije tako puno kak ti drugi govore... uzmi u primjer moju hondu nsr,

ak znas sta je ventil na njoj razumjet ces, imao sam otvoren ventil, a kad je otvoren motor puno trosi, dok je bio otvoren motor mi je trosio 8 l dok sam ga ganjao, 9 max... tako da rs trosi 9 l nema sanse... velim ti 8 ak ga drzi stvarno u crvenom

Ovisi od modela do modela. Da li je od ili do 06. godine. Nakon 06. su izasle nove Aprilije s dodatnim eko normama sto utjece dakako na potrosnju.

Carboydb pon 22.1.2018 18:54

Pozdrav...znam da nije tema,ali zanima me ovako...uskoro polažem vozački za A1 kategoriju,a doma imam Aprilia rs 125 ga,23kw,a 11kw je dozvoljeno sa A1 kategorijom...sad dali se može staviti neka blokada ili bilo što da to mogu vozit?hvala