exe pet 24.5.2019 09:55

Evo kolege, još jedno takmićenje od strane Cooler Mastera je poćelo. Mislio već preskoćiti ove godine ali ideja pala dok sam se vozio s posla. Ovo je samo prednji dio auta u mjerilu 1/2, izrađen od 1,5mm aluminija, hardware glumi motor auta, još je tu puno sitnica za dodat. Slike sljede naravno a možete pratiti i na linku ako vas zanima. Zasada par rendova jer je rad u tjeku. 

exe sub 12.10.2019 09:11
Kolacic kaže...

Lijepo,svaka cast.

Htio sam predloziti po meni bi bilo fora da umjesto ledica na venticima imas svjetlo ugradeno "kao i pravi Auto". 

 

 istina ali bi ga ugušio kad je hauba zatvorena a i morao sam u mod ubaciti nešto od coolermastera pa je to win win situacija 😀

fer-de-lance sub 12.10.2019 09:59

Ubaci neke ledice iza ventova u farovima, i to RGB, pa im s daljinskim šaltaš boju, i odmah imaš projekciju vrtnje ventilatora na suprotnom zidu, i disco efekt 

Šalim se, premda nije loša ideja.

Mogao bi npr. tak staviti, ali da se ledice upale samo kad stisneš power button, i da žmirkaju pomalo, i staviti zvuk verglanja golfa, a onda nakon par sekundi kad dođe POST da se ledice ugase i počnu ventilatori vrtit.

E, to bi bila prava stvar 

 

 Edit: uz to, još i neki veći motorček za vibraciju, i kućište stavit na federe, pa dok vergla da motor trese cijelo kućište....

 

 

exe sub 12.10.2019 10:04
fer-de-lance kaže...

Ubaci neke ledice iza ventova u farovima, i to RGB, pa im s daljinskim šaltaš boju, i odmah imaš projekciju vrtnje ventilatora na suprotnom zidu, i disco efekt 

Šalim se, premda nije loša ideja.

Mogao bi npr. tak staviti, ali da se ledice upale samo kad stisneš power button, i da žmirkaju pomalo, i staviti zvuk verglanja golfa, a onda nakon par sekundi kad dođe POST da se ledice ugase i počnu ventilatori vrtit.

E, to bi bila prava stvar 

 

 Edit: uz to, još i neki veći motorček za vibraciju, i kućište stavit na federe, pa dok vergla da motor trese cijelo kućište....

 

 

 hehe, dobri stari diesel iz dvojke ispod stola pa imaš vibracija kolko hoćeš, sad imam veći problem, sastavio sve u kuhinji, sad me žena hoće ubit jer nemogu kroz vrata 😀

exe sub 12.10.2019 13:21
Jakovp kaže...

Ludnica, svaka čast!

 

Koja firma ti je radila laser i savijanje?

 hvala kolega 😀 inače sam CNC programer i operater i sve sam sam napravio u firmi poslje posla, naravno 😀

Jakovp sub 12.10.2019 13:24
exe kaže...
Jakovp kaže...

Ludnica, svaka čast!

 

Koja firma ti je radila laser i savijanje?

 hvala kolega 😀 inače sam CNC programer i operater i sve sam sam napravio u firmi poslje posla, naravno 😀

 Super, svaka čast! A jel se smije znati koja firma, ako mi zatreba nešto? Ako ne želiš javno možeš mi pliz u PP javiti, hvala!

exe sub 12.10.2019 13:29
Jakovp kaže...
exe kaže...
Jakovp kaže...

Ludnica, svaka čast!

 

Koja firma ti je radila laser i savijanje?

 hvala kolega 😀 inače sam CNC programer i operater i sve sam sam napravio u firmi poslje posla, naravno 😀

 Super, svaka čast! A jel se smije znati koja firma, ako mi zatreba nešto? Ako ne želiš javno možeš mi pliz u PP javiti, hvala!

 Jakove ja živim vani ali poštom se sve da 😀

exe sri 23.10.2019 08:52
Kolacic kaže...

Kako obicno kuciste ima najvise vote-va. -.- 

 hah, azijci moj kolega, nemožeš protiv njih ali na svu sreću ove godine su se odlučili da je samo 10% public votea a ostalo žiri