Gloin uto 27.6.2017 14:31

Znaci zanima me koji bi bio proces bojanja ASUS DUAL-GTX1070-O8G NVIDIA GeForce GTX 1070 8GB ili MSI GeForce® GTX 1070 Armor OC 8GB.

Koji bi mi trebali materijali da pobojam plasticni poklopac na njima u crveno (na ASUS DUALu i backplate) i sto bih trebao skidati s grafickih i kako zato sto ne mogu pronaci niti jedan jasan guide o tome na internetu.

Hvala puno.  

picajzla0707 uto 27.6.2017 14:40
Gloin kaže...

Znaci zanima me koji bi bio proces bojanja ASUS DUAL-GTX1070-O8G NVIDIA GeForce GTX 1070 8GB ili MSI GeForce® GTX 1070 Armor OC 8GB.

Koji bi mi trebali materijali da pobojam plasticni poklopac na njima u crveno (na ASUS DUALu i backplate) i sto bih trebao skidati s grafickih i kako zato sto ne mogu pronaci niti jedan jasan guide o tome na internetu.

Hvala puno.  

 skineš sve što misliš pobojati, staviš na neke novine ili kakvu drugu podlogu i posprejaš sa svih strana

kad se osuši, sklopiš natrag.... bar to nije znanstvena fantastika 

chaselol sri 28.6.2017 09:55
Gloin kaže...

Koje materijale da koristim? Postoje li odredene boje ili sprejevi za takve stvari?

Samo sprej i pusti mastu na volju.

Onda ostavi negdje (ne direktno na suncu/vjetru/prasini) da se polako i postepeno osusi, sigurno 12h (preko noci najbolje) pa onda sastavljaj ponovo.

exe čet 6.7.2017 10:24
Gloin kaže...

Znaci zanima me koji bi bio proces bojanja ASUS DUAL-GTX1070-O8G NVIDIA GeForce GTX 1070 8GB ili MSI GeForce® GTX 1070 Armor OC 8GB.

Koji bi mi trebali materijali da pobojam plasticni poklopac na njima u crveno (na ASUS DUALu i backplate) i sto bih trebao skidati s grafickih i kako zato sto ne mogu pronaci niti jedan jasan guide o tome na internetu.

Hvala puno.  

 Kolega što se tiče farbanja, pošmirglaj koliko možeš a onda si napravi uslugu i za backplate koristi prvo primer za metal a za plastiku primer za plastiku pa tek onda farbaj, možeš farbati i uv reaktivnom  bojom ako se poslje misliš s neonkama igrat, samo primer nezaboravi jer ćeš u protivnom imat frustracije kad se poja počne ljuštiti.