SiNkE.Zgb uto 24.3.2020 10:56
zmedic kaže...

Vec par godina nemam vremena napraviti neki photo session jer obicno jedno zavrsis drugo te ceka itd... ali evo nakon dugo godina da i ja objavim jedan post. Iako su neke stvari vec za zamjene ali to je moj mens cave...

 

Vecinom se koristi za video obradu, dok drugi dio sa konzolama odmara mozak... na stropu je projektor 1920x1200 za filmove i za gaming...

 Ne kuzim jedino ovaj crt tv ...kaj on tu radi?

zmedic uto 24.3.2020 11:29
SiNkE.Zgb kaže...
zmedic kaže...

Vec par godina nemam vremena napraviti neki photo session jer obicno jedno zavrsis drugo te ceka itd... ali evo nakon dugo godina da i ja objavim jedan post. Iako su neke stvari vec za zamjene ali to je moj mens cave...

 

Vecinom se koristi za video obradu, dok drugi dio sa konzolama odmara mozak... na stropu je projektor 1920x1200 za filmove i za gaming...

 Ne kuzim jedino ovaj crt tv ...kaj on tu radi?

 Sluzi za retro konzole, mislio sam da ne trebam naglasavati obzirom da su na fotki vidljivi nintendo i super nintendo... nema mi smisla navedene konzole paliti na 55" 4k

 

sudy_freak sri 25.3.2020 14:43
zmedic kaže...

Vec par godina nemam vremena napraviti neki photo session jer obicno jedno zavrsis drugo te ceka itd... ali evo nakon dugo godina da i ja objavim jedan post. Iako su neke stvari vec za zamjene ali to je moj mens cave...

 

Vecinom se koristi za video obradu, dok drugi dio sa konzolama odmara mozak... na stropu je projektor 1920x1200 za filmove i za gaming...

Definicija personaliziranog mancavea 


Jako lijepo, šareno, veselo i bogato.
Svaka čast.
Sviđa mi se i custom made stol s dva odvojena dijela.
Drvo i metal 

It'sMe932 sri 25.3.2020 17:16
zmedic kaže...

Vec par godina nemam vremena napraviti neki photo session jer obicno jedno zavrsis drugo te ceka itd... ali evo nakon dugo godina da i ja objavim jedan post. Iako su neke stvari vec za zamjene ali to je moj mens cave...

 

Vecinom se koristi za video obradu, dok drugi dio sa konzolama odmara mozak... na stropu je projektor 1920x1200 za filmove i za gaming...

 Jako lijepo, meni samo izgleda kao puno posla kad treba čistiti prašinu :)

zmedic čet 26.3.2020 08:40
sudy_freak kaže...
zmedic kaže...

Vec par godina nemam vremena napraviti neki photo session jer obicno jedno zavrsis drugo te ceka itd... ali evo nakon dugo godina da i ja objavim jedan post. Iako su neke stvari vec za zamjene ali to je moj mens cave...

 

Vecinom se koristi za video obradu, dok drugi dio sa konzolama odmara mozak... na stropu je projektor 1920x1200 za filmove i za gaming...

Definicija personaliziranog mancavea 


Jako lijepo, šareno, veselo i bogato.
Svaka čast.
Sviđa mi se i custom made stol s dva odvojena dijela.
Drvo i metal 

Hvala, hvala, stol sam napravio od hrastovog parketa, vjerovao ili ne :D, nasao u garazi neiskoristeno pakovanje, zalijepio, izbrusio, dva sloja boje, i dva sloja laka za camce... 

Svidja mi se kombinacija retro/moderno... prije sam bio lud za minimalizmom vjerovatno s godinama dodje i promjena.

zmedic čet 26.3.2020 08:41
It'sMe932 kaže...
zmedic kaže...

Vec par godina nemam vremena napraviti neki photo session jer obicno jedno zavrsis drugo te ceka itd... ali evo nakon dugo godina da i ja objavim jedan post. Iako su neke stvari vec za zamjene ali to je moj mens cave...

 

Vecinom se koristi za video obradu, dok drugi dio sa konzolama odmara mozak... na stropu je projektor 1920x1200 za filmove i za gaming...

 Jako lijepo, meni samo izgleda kao puno posla kad treba čistiti prašinu :)

 Evo ne znam jos, dok je stari stol bio brzo sam prasinu cistio, sada ovaj sjaj pokazuje najmanju prasinu, ali dobro, jednom tjedno zena i ja izdvojimo sat vremena i sve blista ;)

Bazen21 sri 15.4.2020 21:21

Nakon preseljenja u vlastiti stan nisam imao vremena pozabavit se svojim kutkom, ali za prvu ruku će poslužiti.

Još se mora novi TV uzeti na zid i priključiti sve konzole, a i police će trebati za zvučnike - monitore.

Zylvio čet 7.5.2020 14:21

Bok ljudi.
Imam u planu si praviti svoj PC desk setup, ali nisam siguran koju bi kombinaciju stola/ormarića uzeo.
Jako mi se sviđa radna površina Karlby iz IKEA-e i ladičari Alex. Imam crno kućište Antec NX300 koje bih želio imati na stolu i ultrawide 34" LG monitor.

Kako bi ste mi Vi preporučili da to složim, koju duljinu stola i koju kombinaciju boja (tamna površina - tamni ladičari i obratno, tamna površina - svjetli ladičari i obratno)?

BOGDO sub 9.5.2020 13:38
Zylvio kaže...

Bok ljudi.
Imam u planu si praviti svoj PC desk setup, ali nisam siguran koju bi kombinaciju stola/ormarića uzeo.
Jako mi se sviđa radna površina Karlby iz IKEA-e i ladičari Alex. Imam crno kućište Antex NX300 koje bih želio imati na stolu i ultrawide 34" LG monitor.

Kako bi ste mi Vi preporučiti da to složim, koju duljinu stola i koju kombinaciju boja (tamna površina - tamni ladičari i obratno, tamna površina - svjetli ladičari i obratno)?

Sve ovisi koliko si pedantan, koliko često brišeš prašinu, jer najbolja solucija je uvijek svijetlija površina stola, ne vidi se toliko prašina. Crna radna površina ili tamnosmeđa no way hombre, krivo pogledaš i vidi se hrpetina prašine. Ako misliš stavljati ultrawide monitor, min 160cm duljina stola, dubina 80cm...

SeaCucumber2 ned 10.5.2020 09:42

definitivno kako kaze kolega iznad nemoj na tamniju povrsinu. meni je sve crno, i kuciste, mis, tipk, monitor, podloga, tv i realno trebao bi svaki par dana lickati sve to da ne vidim prasinu. pogotovo ako si u stanu u nekom vecem gradu. sad kako su dani duzi i jace sunce imam slom zivaca svaki dan hahha. jednostavno ispadne kao borba sa vjetrenjacama.

po meni najbolje neka nijasna svijetlo smede, a sto se tice dubine isao bi svakako na dublje, bar ja osobno, pogotovo ako recimo radis nesto pa zelis zapisati nesto, da imas mjesta da ne trebas premetati stalno nesto, a i onda mozes staviti eventualno zvucnike, dock za punjenje moba i sl

kuleee sri 13.5.2020 15:17
Zylvio kaže...

Bok ljudi.
Imam u planu si praviti svoj PC desk setup, ali nisam siguran koju bi kombinaciju stola/ormarića uzeo.
Jako mi se sviđa radna površina Karlby iz IKEA-e i ladičari Alex. Imam crno kućište Antec NX300 koje bih želio imati na stolu i ultrawide 34" LG monitor.

Kako bi ste mi Vi preporučili da to složim, koju duljinu stola i koju kombinaciju boja (tamna površina - tamni ladičari i obratno, tamna površina - svjetli ladičari i obratno)?

 

Ili npr kupiš ovaj stol od mene :) 

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/samogradnja-opcenito/stakleni-stol/178538.aspx

kuleee čet 14.5.2020 22:58
SeaCucumber2 kaže...

joj kad sam tvoj post gledao davnih dana, ali mi ostao u sjecanju.

jos mi je veca fora sto imas izlaz na balkon ili van, nezz tocno, i otvor da neka bestija moze van izaci?

 

Da da, imao sam mala integrirana vrata za četveronožnog demona kako bi mogao svojevoljno pičit van/unutra :D