GSP ned 7.7.2019 10:36

Malo se slagala gej merska soba...tu su na polici neke stvari iz djetinstva koje su meni bile drage...sve je ispravno i ocuvano

 

Pc je stara 1080p masina ali i dalje sve gura bez problema....i52500k,8gb ddr,250ssd,gtx 1060 6gb.....napravio sam odmah iza stola 3 utičnice tako da nema produznih ni niceg,sve je ispod stola

 

Morao bih na zid jos koji poster witchera 3 da nije prazno

SeaCucumber2 čet 11.7.2019 18:11

u bilo kojem informatickom ducanu, pa cak vjerujem i ducanima tipa elipso i sl.

 

sve zavisi na sta tocno ciljas, ako ti je bitno samo da ima postolje na kojem ce stajati ona uzmi kao sto je kolega gore linkao nesto jeftino. ja sam tocnije uzeo slican ako ne i isti u mikronisu.

ako ti je do hladenja onda imas i ove skuplje. mada meni ovaj od 60kn sasvim dovoljno hladi laptop recimo kad ga spojim na monitor ako gledam film ili slicno. jedna brzina hladenja ali radi. iskreno vidi se da nije neka kvaliteta ali opet stoji bez problema.

Vapor uto 16.7.2019 01:37

Gore linkani je i u mene, mislia sam injžinjat nekakvi stalak al za 50kn nema smisla. Čak i ok hladi, puno stabilnije temperature nego bez njega, manje su oscilacije, manje vent od laptopa radi. Za CPU heavy aplikacije dušu dalo.

 

Još što vertikalnije ide, to ti više mista na desku ostaje.

ukay1000 pet 19.7.2019 16:42

Renoviram kuću od glave do pete zadnjih par mjeseci i sad je došlo vrijeme da napravim svoj mali kutak.
Ovo je faza 1 (od 3), uzeo kuhinjsku ploču u Ikei i jednu nogu, ostatak pričvršćeno L profilima.
Faza 2 i 3 budu farbanje zida, tepih, stolac, monitori sa vesa nosacima i razne sitnjčarije.
Znam da je tek samo stol, ali budem napravio update posta kad kroz dva tjedna odradim ostatak.

 

Edit 1: postavil sam monitore i komp za prvu silu da vidim di i kak bum sa kablovima, tepih mi je prekratki pa je narucen jos jedan isti i bum ih dal spojit, narucena podloga (ona full velika preko koje ide i tipkovnica) i folija karbon u koju cu presvuci monitore. Za sad ne znam dal da komp drzim gore na stolu ili ispod.

Sljedeca faza ide sve dole i farbanje zida, polica iznad monitora i moram naruciti poster (vrlo vjerojatno star trek preko cijeloga gorenjeg zida.

Faza 3 bude usminkavanje, ledice, figurice itd. 

wiksi94 pet 1.11.2019 10:43

Trebam savjet. Imam dvije opcije:

1. Obojati zid na koji mi je naslonjen stol i u koji ću gledati kada ne gledam u monitor. Soba je mala bez prozora, ostali zidovi su bijeli ali ovaj bih nekako drugačije obojao. Prijedlozi?

2. Imam i ovu opciju, staviti ovaj zidni tepih ali (veliko ali) zid je hrapav (žbuka na bloku) tj. nije od gipsa a neda mi ga se inkartavati. Može li zidni tepih na takvu podlogu.

 

Kad sve sredim stavim slike 

_itsmoriarty ned 3.11.2019 13:09
titanx kaže...
Jako lijepo i uredno

Imam nekoliko pitanja pa ako si voljan odgovoriti?

Gdje si kupio stol i koje su mu dimenzije?
Koje zvucnike imas?
Dali je onaj mali uredaj ispred tipkovnice DAC?

 pozz, 

 

stol se sastoji od dva dijela ( Karbly 246x3.8 Ploca ) (Alex Ladicar )

 

zvucnicni KRK Rokit 5 G3 + 10S Woofer 

 

ispred tipkovnice je mali M-Audio M-Track audio interfejs za 6.3mm zvucnike koji se pali pomocu usb kabla. 

_itsmoriarty ned 3.11.2019 13:59
Bernard Huky Hux kaže...

Mene zanima koliko si zadovoljan s tom tipkovnicom?
Romer G naspram Cherry mx?

Meni je u planu ovaj mj za BF popust, pa da se informiram iz prve ruke. 

 imao sam prije Corsairove tipkovnice s MX tipkama, koristim ovu G Pro vec duze vrijeme, i mogu reci da sam sasvim zadovoljan. 

iskreno meni ne igra ulogu to MX , G-Romer isto je to meni sve  

DonOscar ned 3.11.2019 14:58
Bernard Huky Hux kaže...

Mene zanima koliko si zadovoljan s tom tipkovnicom?
Romer G naspram Cherry mx?

Meni je u planu ovaj mj za BF popust, pa da se informiram iz prve ruke. 

 Koristio mx cherry black, mx cherry brown i sad gateron brown. U vise navrata sam probao romer g tipke jer sam silom htio logi tipkovniocu, ali mi osobno mi imaju filing kao da tipkam na membranskoj, a ne mehanickoj tipkovnici.

mar123 ned 3.11.2019 15:23
_itsmoriarty kaže...

evo opet malo mog setup-a uzeo jucer u Ikei staklenu vitrinu za figure pa rek'o da se malo pokazem  hehe.

 

 

 

PS. imam i neka dva videa, ali ne znam kako da ih upload-am da ih pokazem. ( neda mi se na yt stavljati ).

 Koliko kostaju te vitrine? Bas mi treba jedna takva za razne stvarcice. 

_itsmoriarty ned 3.11.2019 17:25
mar123 kaže...
_itsmoriarty kaže...

evo opet malo mog setup-a uzeo jucer u Ikei staklenu vitrinu za figure pa rek'o da se malo pokazem  hehe.

 

 

 

PS. imam i neka dva videa, ali ne znam kako da ih upload-am da ih pokazem. ( neda mi se na yt stavljati ).

 Koliko kostaju te vitrine? Bas mi treba jedna takva za razne stvarcice. 

 600 kn 

BeLLicus uto 5.11.2019 11:58

Kod mene popriličnih promjena se dogodilo unazad 6 mjeseci pa da malo osvježimo galeriju. Novi 1440p 155hz monitor na zidu, friško zidovi ofarbani, PC imate pod moj PC...  Tipkovnica Razer Blackwidow Ultimate, Slušalice su Razer Nari wireless, miš je Logitech G403, Podloga Zowie GS-R, Kontroler od Xbox One, Zvučnici Logitech Z200. Na zidu još Samsungov 4K HDR TV spojen sa računalom putem HDMI kabla isključivo služi za filmove i serije rijetko za igranje. Sve čisto nema kablova, sa svime sam prezadovoljan još tipkovnicu promjenit ove godine jer je već dosta stara i to je to. 

Najbrži čet 21.11.2019 14:20
Najbrži kaže...

Za future upgrade: još jedna Asus GTX1080Ti kad cijene padnu na prihvatljive iznose ili ću prodati trenutnu i uzeti Asus GTX1180Ti , i svakako još jedan PG279Q monitor jer kad jednom odeš na dual-monitor nikako se naviknuti na single monitor.

Funny story, kupio sam drugi monitor od istog čovika od prije dvije godine. Nije lagao kad je rekao da će uzeti isti monitor kad se vrati u Austriju.