Cervinjo čet 14.2.2019 16:20
galinjo24 kaže...

Konacno gotovo...to je to ..sad se nedira jedno vrijeme

 Sve je dobro koncipirano osim par stvar.

1. Puno bolje bi došao stol do izražaja kad ne bi bilo te aliexpress podloge ispod tipkovnice ( zauzela cijeli stol bezveze ).

2. Pokušat printer premjestit na neki drugi kraj sobe.

3. Kutija ispod stola ? Nedostatak mjesta u sobi ili ? Također , probat se riješit i toga

 

Sve ostalo super :), stol mi  se baš sviđa, eventualno stavit neku sliku na zid još.

Također svaka čast za cable management !!

galinjo24 čet 14.2.2019 16:52

Hvala na pohvali za cable managment..Podloga ispod tipkovnice nije sa aliexpres nego Amazon.de..ona mi bar cuva stol od ostecenja.. Printer mi nema smisla prebacivat... Isprintat i onda na drugi kraj sobe po papir 😀.. Kutiju cu prebaciti na drugi kraj sobe..

Cervinjo pet 15.2.2019 16:25
galinjo24 kaže...
Hvala na pohvali za cable managment..Podloga ispod tipkovnice nije sa aliexpres nego Amazon.de..ona mi bar cuva stol od ostecenja.. Printer mi nema smisla prebacivat... Isprintat i onda na drugi kraj sobe po papir 😀.. Kutiju cu prebaciti na drugi kraj sobe..

 Neće ti se stol oštetit s tipkovnicom, uredu ako printaš jako često, kako god želiš

dudo3 čet 28.2.2019 21:31

moji sinovi pobacali pa ja sebi složio malo za čitanje, i tako došao već do ozbiljnih komponenti, zaraza  još stol i stolica i žena ima da me ubije

PS.male velike korekcije kučište,grafa monitor i frižider

ova zadnja slika sada sin preuzeo

 

Najbrži ned 14.4.2019 10:07

Mlađi buraz se uhvatio čišćenja jučer pošto mene doma nema već godinu dana

EDIT: nemojte zamjeriti za ikone na desktopu, stari se bavi foto/video obradom i uvijek nakrca sve tu, ono što mu i treba i ne treba. 

Cervinjo uto 23.4.2019 22:20
Cordas kaže...
Cervinjo kaže...
Cordas kaže...

Simple.

 

Edit: Slika užasno izgleda nakon uploada. Link.

 Super ! gdje si kupio tu lampu ?

Iskreno, pojma nemam, cura je kupila i oduševila me izborom 

 Ajde pitaj je, pa oduševi i mene :)