sendjo pon 18.11.2019 11:19

Xiaomi mobitel, zaključan sa mii accountom.. postoji li rješenje za otključavanje?

 

dijete je dobilo mobitel na poklon ali ga ne možemo tvornički resetirati jer se osoba koja ga je dala dijetetu ne sjeća lozinke za mii account.. 

 

pokušao sam sa wipe memory, ali bezuspješno..

Grga1984 pon 18.11.2019 11:21

jedino flashanjem novog firmware-a sa MIflashom. obavezno odabrati delete all + lock bootlader.

 

Druga je opcija razvezati telefon od računa na Mi portalu(potrebna lozinka, lozinka se može resetirati ako imate pristup mailu).

Ajar pon 18.11.2019 14:34
sendjo kaže...

Xiaomi mobitel, zaključan sa mii accountom.. postoji li rješenje za otključavanje?

 

dijete je dobilo mobitel na poklon ali ga ne možemo tvornički resetirati jer se osoba koja ga je dala dijetetu ne sjeća lozinke za mii account.. 

 

pokušao sam sa wipe memory, ali bezuspješno..

 može i to rade neki dućani (u zg) s opremom za/mobovima za pedesetak ćuna. stave novi android u napravu i gotovo. 

Posmatrač sri 20.11.2019 09:27
sendjo kaže...

Xiaomi mobitel, zaključan sa mii accountom.. postoji li rješenje za otključavanje?

 

dijete je dobilo mobitel na poklon ali ga ne možemo tvornički resetirati jer se osoba koja ga je dala dijetetu ne sjeća lozinke za mii account.. 

 

pokušao sam sa wipe memory, ali bezuspješno..

 Ako ta osoba ima pristup mailu moze taj uredja odjaviti sa tog maila.

 

Udje u gmail ide gore desno na slovo u krugu pa manage your gmail account pa security pa your devices pa manage your devices. Izabere uredja i ide na tri tackice u gornjem desnom uglu pa sign out....TO je to....