Mobilni OS-ovi i softver za mobitele

Softver za vraćanje izbrisanih poruka

dado80 sri 23.10.2019 02:14

Dal' je moguće vratiti izbrisane poruke na mobitelu bez "root-anja" na Androidu i koji bi bio najbolji (po mogućnosti da je besplatan) program za isto?
Nikad nisam radio "root" na Androidu i djeluje mi riskantno..

SamoPitam3 čet 24.10.2019 02:20
dado80 kaže...
Dal' je moguće vratiti izbrisane poruke na mobitelu bez "root-anja" na Androidu i koji bi bio najbolji (po mogućnosti da je besplatan) program za isto?
Nikad nisam radio "root" na Androidu i djeluje mi riskantno..

 Spijuniras zenu ?!?! Mislim, ne vidim zasto bi neko zelio vratiti nazad izbrisane SMS poruke u danasnje vrijeme kada se osobno ne sjecam kada sam uopce zadnji puta i obrisao SMS poruku.

Kolacic čet 24.10.2019 08:25
SamoPitam3 kaže...
dado80 kaže...
Dal' je moguće vratiti izbrisane poruke na mobitelu bez "root-anja" na Androidu i koji bi bio najbolji (po mogućnosti da je besplatan) program za isto?
Nikad nisam radio "root" na Androidu i djeluje mi riskantno..

 Spijuniras zenu ?!?! Mislim, ne vidim zasto bi neko zelio vratiti nazad izbrisane SMS poruke u danasnje vrijeme kada se osobno ne sjecam kada sam uopce zadnji puta i obrisao SMS poruku.

 Samo pita e. 

 

dado80 čet 24.10.2019 18:32

Dečki nema veze sa špijunažom (šteta) no dešavaju se nevjerovatne stvari.

Dakle napišem poprilično dug SMS (meni važan) i isti nestane u cijelosti? Povezujem to s padom mobitela no svejedno..eto!

Pokušavam to povratiti jer iz glave to ponovo napisat je malo teže 

Posmatrač čet 24.10.2019 19:01
dado80 kaže...

Dečki nema veze sa špijunažom (šteta) no dešavaju se nevjerovatne stvari.

Dakle napišem poprilično dug SMS (meni važan) i isti nestane u cijelosti? Povezujem to s padom mobitela no svejedno..eto!

Pokušavam to povratiti jer iz glave to ponovo napisat je malo teže 

 Napisi ponovo. I SMS nije namijenjen pisanju dugih poruka vec poruka do 160 ascii znakova... Sve preko toga podlijeze tumacenju kako sa ti m postupati od strane os na mobitelu a to je vec vise sreca....