Mobilni OS-ovi i softver za mobitele

Root Samsunga, koji servisi posle ne rade?

x360gamer pon 10.6.2019 23:28

Čisto informativno ako smijem pitati... Zašto bi rootao mobitel?
Pogotovo flagship kao što je S9. Imam S10, a prije toga S8 i ne vidim apsolutno nikakve potrebe, mobitel leti, one ui je predivan. Što bi se dobilo rootom?

keks99 sri 12.6.2019 11:38
x360gamer kaže...
Čisto informativno ako smijem pitati... Zašto bi rootao mobitel?
Pogotovo flagship kao što je S9. Imam S10, a prije toga S8 i ne vidim apsolutno nikakve potrebe, mobitel leti, one ui je predivan. Što bi se dobilo rootom?

Ne leti. Izgleda da je fluidan samo kad je hladan kad ga drzim na klupici kamenoj od prozora ili na onim externim ventilatorima od laptopa pa ga ohlade da bude hladno kuciste, cim se mo zgarije vidi se da animacije trzaju. Ne koci ovako da uspori ulazenje u app ali dok se skrola naprimer po Facebook aplikaciji, kad udjes tek i skrolaza brzo po pocetnoj ono zastajkuje zaustavi skrolanje nekoliko puta dok ne dodje sebi. To se desava cesce nego da ne zaustavlja. Nekad, obicno po noci tamo radi super za pozeliti ali po danu xna da zajebava. Evo A50 telefon koji je iz srednjeg segmenta i ima slabiji procesor od s9 radi dosta brze od S9 i nema nikakvih stekanja animacija dok skrolas po fb. Nema razlike dal si na facebook app ili u glaeriji slika pa skrolas kroz galeriju sve ono ide fluidno i glatko bez frame dropa. A nije do telefona jer sam testirso jos jedan S9 koji je bio star samo nekoliko dana i isto se ponasao kao i moj.  Jos sam ja zbog toga flesnuo sistem ponovo novi najniviji preko odina ali nista sve isto