Stjepanj sub 9.3.2019 16:17
dtdtdt kaže...

postavke > jezici i unos > gboard > ispravljanje teksta i tamo isključiš "Prikaži traku prijedloga"

 A jbte pa sto si mu rekao? inace on kad otvori neku banalnu temu to se mora razvuci na barem 30 stranicalp

dtdtdt sub 9.3.2019 16:54

 A jbte pa sto si mu rekao? inace on kad otvori neku banalnu temu to se mora razvuci na barem 30 stranicalp

 bez brige, još se ovo može dosta razvući, vidiš da je čovjek odmah rekao da nema te opcije 

Zelja sub 9.3.2019 18:21
SamoPitam3 kaže...
Zelja kaže...

Nemam ja tih opcija.evo sta imam kad udjem u language and input

 Na stranu sto meni ne nudi niti language and input, no koliko ja vidim na toj slici imas "gboard".

 Dobro i?

Kad liknem na gboard pojavi mi samo ikonica Gboard i dole ispod + Manage keyboards.

SamoPitam3 sub 9.3.2019 23:19
Zelja kaže...
SamoPitam3 kaže...
Zelja kaže...

Nemam ja tih opcija.evo sta imam kad udjem u language and input

 Na stranu sto meni ne nudi niti language and input, no koliko ja vidim na toj slici imas "gboard".

 Dobro i?

Kad liknem na gboard pojavi mi samo ikonica Gboard i dole ispod + Manage keyboards.

Kao prvo samo sam napisao da pise gboard. Eto samo za tebe sam upalio mobitel da vidim gdje se to nalazi. Doduse iskljucio sam lako preko vibera za minut,dva, dok se preko njega to ne moze vratiti.

Settings - additional settings - languages & input - gboard - text correction - iskljuci show suggestion strip.

Ili na viberu kliknes na znak google-a, pa kada se pojavi izbornik, kliknes na one 3 tockice, izaberes settings,  pa text correction i iskljucis show suggestion trip.

Sliku Dunje poslati onome tko je zatrazio

 

Zelja ned 10.3.2019 17:58

Napravio sam sam,pre tebe još sinoć,ali hvala ti.

Ne sjećam se u koju opciju sam ušao ali je sad isključeno...

nije bio problem samo u viberu nego je izbacivalo i u pretraživaču i u porukama...

Posmatrač pon 29.4.2019 09:31
Zelja kaže...

Kad kucam riječi on mi vrši autokorekciju riječi, to ne želim.

Kako da tu opciju iskljucim?

Evo recimo ja sam napisao "kucam" a on meni automatski pretvara u "kućama".

Android je 8.1.0.

 Koja tastatura? Imas u opcijama input pa keyboard i tu podesis autocorect....Otprilike tako jer ne znam koji mob i kakam mu je sttings.... OBicnoi na samoj tastaruti imas setings....

Posmatrač pon 29.4.2019 09:49
Zelja kaže...

Evo koja...

Nema te opcije u language settings...

Evo kako izgleda tastatura i opcije u settings:

 idi gore u virtual settings pa ces tu imati gboard i zupcanik pored. klkni na njega pa ces imati opcije autocorrect ili text corrections i tu iskljuci auto-correct....