dj_renny čet 20.6.2013 23:57

Pozdrav! kupio sam si Gigabyteov GSmart GS202+ strojčić...E sad pošto stock ICS tipkovnica ne dolazi s HR jezikom imam predinstaliran app(mob se puni pa nemogu pogledat ime) koji "ima" HR tipkovnicu. Međutim od Hrvatske i ni H (a bome ni č,ć,ž,š,đ) Meni bi sad trebalo malo pomoći oko ili poštelavanja tog appa ili neki drugi app za unos teksta da ima naša slova.

DodoNJa pet 21.6.2013 00:00
dj_renny kaže...

Pozdrav! kupio sam si Gigabyteov GSmart GS202+ strojčić...E sad pošto stock ICS tipkovnica ne dolazi s HR jezikom imam predinstaliran app(mob se puni pa nemogu pogledat ime) koji "ima" HR tipkovnicu. Međutim od Hrvatske i ni H (a bome ni č,ć,ž,š,đ) Meni bi sad trebalo malo pomoći oko ili poštelavanja tog appa ili neki drugi app za unos teksta da ima naša slova.

pa gle općenito mislim da ni jedna tipkovnica nema č,ć,ž,š itd. odmah vidljivo već kad držiš npr C jednu sekundu javlja se izbornik gdi se nalazi č.ć isto tak za š držiš S, a poštelavanje ako je cijeli mob na hrv, a android podržava hrv trebao bih imati sva slova

dj_renny pet 21.6.2013 00:47
uss kaže...

Settings -> Language & input -> Android keyboard -> Input languages - Odznači Use system language i ispod pronađi i označi Croatian.

odznačen...nema na listi Croatian.

EDIT: Evo proradilo ono kad držim tipku pa mi daje na C č i ć. Hvala Puno!

axos sub 8.12.2018 12:09

Necro tipa teže

Treba mi preporuka android qwertz engleske tipkovnice. Ne trebaju mi nikakvi autocorrect, suggestions, swipe i ostali featuri. Što gluplja to bolja. Standardan raspored i to je to. Dobio mate 20 pro s swift tipkovnicom i m i n nisu jedan do drugoga Probao par drugih ugl qwery a ne qwertz