maxy0 čet 12.9.2019 01:50

Pozz, imam problem sa supersport poker aplikacijom.. kada ju pokrenem i upisem podatke za prijavu daje mi poruku da provjerim internet vezu i pokusam ponovo. Kao da je aplikaciji onemogucen pristup internetu. Imam galaxy s9

maxy0 čet 12.9.2019 12:22
xDISORDERx kaže...
Bolje za tebe, sačuvati ćeš koju kunu :D

Jesi proba izbrisati memoriju i podatke aplikacije, reinstalaciju?

 😂

Ma jesam sve sam to probao, ali nece. Sve je bilo ok do update-a, od tad vise nece da radi. Sad nez jel problem u galaxyima s9, ili samo mom mobitelu, jer na ostalim mobitelima radi

zviznemte čet 12.9.2019 12:39
mile59 kaže...

friški sam korisnik androida pa trebam preporuku dobrog mobilnog browsera koji u sebi sadrži reading mode, kao što ga ima safari već implementiran u iPhoneima.. i po mogućnosti da mu je alatna traka i nove kartice na dnu, a ne vrhu ekrana kao na chromeu recimo..

 U chromu se moze moze namjestiti da ti je alatna traka dole i reading mode se isto moze namjestiti to sve u flagsima

Ides na chrome://flags i trazis

Chromeduet (za alatnu traku)

Reader mode triggering (za reading mode), koji ne radi za sve stranice.

 

Ako ti se ne da petljat po tome imas Edge od microsofta koji ima reader mode za altnu traku ne znam da li se moze staviti dole niti gdje je.

 

A ja koristim "Oh Web browser", alatna traka je dole, ima reading mode, ima dark mode, mozes spremiti stranicu u pdf izdanju,skinuti u html izdanju, imas opciju da ti stranice pokazuje automatski bez slika, ima integrirani adblock I tracker.

Jest da je prvih 7 dana besplatno za neke od tih fora opcija ali ja sam si platio jednom i odlican mi ne browser. Jos je sve dostizno jednom rukom.

mile59 čet 12.9.2019 20:04
zviznemte kaže...
mile59 kaže...

friški sam korisnik androida pa trebam preporuku dobrog mobilnog browsera koji u sebi sadrži reading mode, kao što ga ima safari već implementiran u iPhoneima.. i po mogućnosti da mu je alatna traka i nove kartice na dnu, a ne vrhu ekrana kao na chromeu recimo..

 

A ja koristim "Oh Web browser", alatna traka je dole, ima reading mode, ima dark mode, mozes spremiti stranicu u pdf izdanju,skinuti u html izdanju, imas opciju da ti stranice pokazuje automatski bez slika, ima integrirani adblock I tracker.

Jest da je prvih 7 dana besplatno za neke od tih fora opcija ali ja sam si platio jednom i odlican mi ne browser. Jos je sve dostizno jednom rukom.

 probao sam ovaj oh web browser, kombinirati ću ga sa operom, neke stvari su mi bolje tamo.. hvala na prijedlogu

Besana čet 12.9.2019 22:24

Danas su mi preko programa copy my data kopirali sadrzaj sa mog telefona na drugi jer sam ga htjela mjenjati.Posto ipak nisam promjenila recite mi sta se sve kopira jer ne znam da li je sadrzaj izbrisan sa tog telefona.Da li se kopiraju kontakti slike ili i dokumenti i ne znam sta jos

Avensac čet 12.9.2019 23:04
Besana kaže...
Danas su mi preko programa copy my data kopirali sadrzaj sa mog telefona na drugi jer sam ga htjela mjenjati.Posto ipak nisam promjenila recite mi sta se sve kopira jer ne znam da li je sadrzaj izbrisan sa tog telefona.Da li se kopiraju kontakti slike ili i dokumenti i ne znam sta jos

 Jel to ova app? https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mediamushroom.copymydata&hl=en

 

Ako je, u opisu piše da se kopiraju:

* Contacts
* Calendar
* Photos
* Video

 

 

Marko :D uto 17.9.2019 22:19

Danas mi se u statusnoj traci pojavila ikona za lokaciju. Ista je kompletno isključena i ni jedna aplikacija ne traži pristup istoj. Ponovno pokretanje uređaja ne pomaže jer se vraća i stoji u statusnoj traci i dalje.

 

Postoji li neki način da je maknem? Stvarno mi je počela ići na živce...

Marko :D čet 10.10.2019 17:10

Nakon nešto manje od mjesec dana, uspio sam riješiti problem. Lokaciju sam postavio na visoka preciznost, te ponovno pokrenuo uređaj i ikona lokacije je nestala. Čudno...

 

Još da mi je znati kako isključiti automatsko uključivanje tamne teme na Google Play-u i ostalim aplikacijama... 🙄

Marko :D čet 10.10.2019 18:20

Imam Sony Xperiju XA2 Ultra. Iako mi je Android Pie dostupan za preuzimanje i instalaciju, još uvijek sam na Oreu jer je Pie vrlo bugovit (bar kod Xperia). Gledao sam postavke prikaza, te postavke za developere, ali opciju za tamnu temu nemam. To je tek uvedeno u Pie...

fromcelltohell čet 10.10.2019 18:25
Marko :D kaže...

Imam Sony Xperiju XA2 Ultra. Iako mi je Android Pie dostupan za preuzimanje i instalaciju, još uvijek sam na Oreu jer je Pie vrlo bugovit (bar kod Xperia). Gledao sam postavke prikaza, te postavke za developere, ali opciju za tamnu temu nemam. To je tek uvedeno u Pie...

 

Nema ti druge nego se privići na tamne teme, jbg ;)

Marko :D čet 10.10.2019 18:37

Ne smeta meni ta tamna tema na Google Playu već to što neke aplikaciju onda izgledaju čudno. Recimo, Outlook kada se pokreće ima veliku ikonu i crnu pozadinu, a aplikacija kada se otvori je bijela. Po danu, te crne pozadine nema i normalan je bijela. U postavkama postoji opcija da se odabere normalna i tamna tema, ali nema mi smisla svaki dan mijenjati tu postavku. Chrome je drugi primjer; navečer kada se aplikacija pali, pojavi se tamna slika i onda se upali bijeli Chrome. 

 

Glupo je što Google forsira i druge aplikacije u tamni način jer neke aplikacije to ne podržavaju, pa to ružno izgleda.

fromcelltohell čet 10.10.2019 19:52

Al' mi je zato zeznulo boje na avataru i recimo thumbnail od screenshota mi je isto invertan, zanimljivo.

Edit : hah, sad sam uspio riješiti header preglednika i to OK izgleda, a forsirani prikaz web stranica u Dark modu sam isključio. Ipak je bolje čitati forum kad je svijetla pozadina. Lako potamnim zaslon da ne lupa u oči.

CyberDemonVZ sub 19.10.2019 19:46
Marko :D kaže...

Može kupiti neki VPN koji ima poslužitelje u Hrvatskoj, spojiti se i gledati normalno. Drugi način ne postoji...

 Probao 7 VPNa, na svakome skuži da nije u HR... :/

Nije valjda da aplikacija koristi GPS, ili tak neke fore?

Ili su svi na crnoj listi?