fer-de-lance sub 22.6.2019 08:29

Pa ne znam, ak imaju neke metode za provjere nestalih mobitela, pa te još optuže da si ga ukrao...

Premda sumnjam, to obično mogu samo operateri.

A i to možeš možda u nekom malom servisu, ovi veliki sumnjam da ti budu htjeli tak nekaj raditi bez da daš dokaz o vlasništvu tog mobitela, jer obično moraju ispunjavati detaljne radne naloge.

Ali slobodno probaj na nekom malom kvartovskom servisu ako ti se ne da sam igrati s tim.

 

 

midzan21 sub 22.6.2019 09:35

Da se nadovežem na FRP kojeg je okinuo - okreni se Googleu, postoji rješenje za skidanje FRP bez potrebe za rootom ili flash novog firmware na LG K8 2016 (ili 2017 možda) koji je na slici.

 

Primjera radi - pronašao sam prije nešto više od godinu dana unazad na cesti bez SIM kartice i već resetiran CAT S60 ali s okinutim FRP.

Nakon skoro 2 tjedna laganog testiranja raznih opcija i slanja u manji lokalni servis da oni probaju flashati novi firmware ili nešto uraditi uspješno sam skinuo FRP preko jednog video tutoriala od Indijca nekog (ako nađem video u history-u stavim link) te prodao mobitel dalje osobi koja ga je htjela uzeti bez garancije, kablova i ičeg.

Naravno, provjerom IMEI je bacao da nije zaključan te da ga još nitko nije bio prijavio, no kako sam ga prodao nisam više u tijeku da li je vlasnik nađen ili nije.

Besana sub 22.6.2019 09:39

Mene zanima neki dobar kalendar,obavezno za pisanje aktivnosti na njemu.Skinula sam google ali mi na ekranu uvjek stoji datum 17-ti i moram uci u njega da viidim datum.Treba mi neki kojji datume mjenja sa danima.Ne svidja mi se ovaj od telefona

Gam3r sub 22.6.2019 10:32
Tincha kaže...
Dosta novih rijeci za nekoga ko je cijeli zivot na iOSu :)
Zasto nije pametno nosit u servis?

 

Možeš odnesti u neki servis i dat nekaj keša da ti ga flešaju i skinu FRP. Ali ako nosiš u službeni trebat će ti račun ili jamstveni list kojeg ti u ovom slućaju nemaš. Ili jednostavno probaj Guglat, sigurno ima par naćina kako maknuti FRP...

kiki_b uto 25.6.2019 11:33
Besana kaže...
Mene zanima neki dobar kalendar,obavezno za pisanje aktivnosti na njemu.Skinula sam google ali mi na ekranu uvjek stoji datum 17-ti i moram uci u njega da viidim datum.Treba mi neki kojji datume mjenja sa danima.Ne svidja mi se ovaj od telefona

Google kalendar zeza sa prikazom dana, ali ako se instalira neki drugi launcher tipa Pixel ili Nova, onda pokazuje OK. Barem je tako kod mene bilo kad sam isprobavao.

Dex.pwn čet 4.7.2019 22:39

Jel ima aplikacija s kojom mogu raditi obostranu sinkronizaciju fotografija s mobitela na PC i obratno preko OneDrivea? Na WPu je sve bilo povezano, no na Androidu mi samo prenese slike s mobitela na OneDrive, no kad tu sliku obrišem na PCu(Photos app) ista ostane na mobitelu.

 

Čitatelj pet 5.7.2019 09:09

Zasto bi to zelio? Slucajno se onda moze desiti, da ti klinci obrisu neke fotografije sa mobitela,

i kako se stalno synca, obrisalo bi ti i sa OneDrivea, a tu je zapravo backup.

 

Ni na WP-u se ne brise s mobitela - brisu se u galaeriji "OneDrive", a ostanu u memoriji telefona ili SD kartice.

(mozes i to podesiti da se obrise, makar to nebih preporucio, jer Backup tad gubi smisao)

 

 

Dex.pwn pet 5.7.2019 09:22

Koji klinci? 😂
Onedrive ima svoju kantu.
Kod mene je brisalo i s Onedrivea i mobitela jel su mi slike bile linkane.
Želio bi opet imati takvo nešto.
Čudi me da MS nije napravio photo app još.

fer-de-lance pet 5.7.2019 09:23

Premda, jel One drive ima opciju recycle bina?

Na Google photos ima, pa u slučaju da fakat želi da mu se tak sinkronizirano brišu ima taj backup u smeću koje onda narikta nakon koliko da se izbriše.

 

 Edit: ovo je bilo sinkronizirano postanje 

 

 

zviznemte pet 19.7.2019 12:34

Pozdrav, mama mi ima huawei p20 lite

Kad piše dugačku poruku nakon ne znam koliko znakova se pretvori u MMS

 

Gledao sam malo u postavkama i nisam našao di ima da se to iskljuci. Npr kod mene na mom samsungu toga nema.
Ako netko zna bio bih zahvalan.

 

Pretvara se u MMS cak i kad ne koristi šđžčć i smajlice.

Avensac pon 26.8.2019 15:00
Besana kaže...
Da li se sada Evernote placa nemogu nikako da dodjem do podataka na njemu?

 Besplatnu verziju možeš koristiti samo na 2 uređaja, prijavi se na web verziju i odaberi uređaje na kojima želiš koristiti Evernote.

mile59 pon 9.9.2019 03:36

friški sam korisnik androida pa trebam preporuku dobrog mobilnog browsera koji u sebi sadrži reading mode, kao što ga ima safari već implementiran u iPhoneima.. i po mogućnosti da mu je alatna traka i nove kartice na dnu, a ne vrhu ekrana kao na chromeu recimo..

Tino_TA pon 9.9.2019 22:04

MS Excel za Android je besplatan?

 

Do sada je bio besplatan, tj, imam ga na mobitelu.

Instalirao excel na tablet, te se prijavio novootvorenom e-mail adresom. Nudi mi jedan mjesec besplatno uz mjesečnu nadoplatu od 45 kn. Inače, je onemogućeno pisanje (read-only).

Jel ja u nečemu griješim ili oni stvarno uveli obveznu preplatu?

Tino_TA uto 10.9.2019 11:51

Kurvinska posla

Preduvjeti:

Da biste stvarali ili uređivali dokumente, prijavite se pomoću besplatnog Microsoftova računa na uređajima sa zaslonom dijagonale 25,6 cm ili manjom.

 

Tablet je dijagonale 10.5 incha (26,67 cm).