LG

LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

toxic sub 14.4.2018 08:46
zuper kaže...
Pa neloše fotke s obzirom da unutra slikano.
Prva pogotovo...

 ma ide ovo duplo bolje najmanje

upravo se igram s kamerom na manual modu i to je cudo sto moze..

A kako tek zvuk hvata u hi fi modu to je strasno. Supruga mi nije mogla vjerovati kada slusa snimljen video na slusalicama da zapravo nije tamo :)

summus pon 16.4.2018 17:32
zuper kaže...
Pa neloše fotke s obzirom da unutra slikano.
Prva pogotovo...

 Da jedino je ta prva u crvenom neloša, barem ovo što se vidi ostalo nije vrijedno spomena

 

Šalu na stranu ima li netko Huawei P20 (ne pro) i LG V30 pa da usporedi kamere?

Ako može i upload par paralelnih fotki..

toxic čet 19.4.2018 08:42

Došao Oreo.

Dobio sam nove feature na samoj kameri

Npr možeš usmjerit kameru prema nekom predmetu i on ti ga pronađe na amazonu itd...

 

Samo bih se ukratko osvrnuo na samu bateriju. Dakle normalno korištenje bez nekih prevelih radnji mob mi je 3 dana izdržao.

Onaj dan kada sam okunio 200+ fotki + nekoliko kratkih videa mi je telefon drzao 2 dana.

Inace sam cijele dane spojen na 4g ili wifi, ne igram igre.

toxic čet 19.4.2018 09:43
Besana kaže...

Ima li on onaj efekat da zamuti pozadinu od objekta

 Postoji ti neki mod popout.

Smanji sam sliku itd..

ali on postoji samo na straznjoj kameri, koliko sam skuzio ne na prednjoj.

ovaj focus na slici moze biti u razlicitim oblicima.

 

 

toxic pet 20.4.2018 08:18
Besana kaže...

Da li je uredjaj brz,kako se zagrijava....... Baterija kamera i zvuk me zanimaju kao da sam cula da je zvuk malo tisi

 Zvuk preko bt-a ili 3.5mm slusalice je izvanredan jedan od boljih, u prijasnjim postovima sam dao osvrt na bateriju. Ako se slusa putem telefona jos je uvijek to u redu ali racunaj da je mono zvucnik.

Uredaj se uopce ne zagrijava (ali ja ne igram igre pa nisam siguran da sam tu mjerodavan), sto se brzine tice nemam apsolutno nikakve primjedbe.

Besana pet 20.4.2018 09:30

Uzela drugarica sinoc.Baterija je izgleda kaze odliocna ali zvuk je los.Mislim ok kada prica cula sam je i cula me je ali kaze notifikacije za zvno i poruke je jasno slabo,skoro se i ne cuje za razliku od nokie 8 gdje je grmilo.

gocc01 sub 18.8.2018 09:40

Eto, jebem ti život i sve. 

 

Jučer navečer ipak odlučih otvoriti kutiju od V30 kojeg sam uzeo makar sam rekao da neću dok mi ne stignu coveri i maske.  

 

I tak, idem sad radit doručak i razmišljam kam da ga stavim da se ne ogrebe i odlučim se za hodnik pošto tam imam stolnjak. 

 

Naravno da ga se mala dočepala, nisam ni skužio nego žena pita zakaj ti je mobitel na podu?! 

 

Evo rezultat. 

 

Se da to promjenit, isključivo original bez izobličenja na staklu itd.

toxic sub 18.8.2018 10:02
gocc01 kaže...

Eto, jebem ti život i sve. 

 

Jučer navečer ipak odlučih otvoriti kutiju od V30 kojeg sam uzeo makar sam rekao da neću dok mi ne stignu coveri i maske.  

 

I tak, idem sad radit doručak i razmišljam kam da ga stavim da se ne ogrebe i odlučim se za hodnik pošto tam imam stolnjak. 

 

Naravno da ga se mala dočepala, nisam ni skužio nego žena pita zakaj ti je mobitel na podu?! 

 

Evo rezultat. 

 

Se da to promjenit, isključivo original bez izobličenja na staklu itd.

 ah :(

jos si i dobro prosao meni su klinci novi tv od 10k kuna izgrebali dosta :(

gocc01 sub 18.8.2018 15:22

Opaku sreću  

 

Nije preko objektiva aj bar nešto. Zvat ću ovlašteni pa preko njih to riješit. E sad, koji da zovem pošto sam za svaki čitao da zajebavaju sa riješavanjem problema? Zval sam nekog sa Facebooka i veli lik 50-100kn al baš hoću to odradit profesionalno sa garancijom tj bez gubitka iste. 

 

 

gocc01 sri 22.8.2018 12:47

Ovo je najbesmislenija tema na cijelom forumu. Toliko priče ni o čemu, niti jedno iskustvo a troje ljudi ukupno kupilo mobitel. 

 

Jučer su mi stigla neka nadogradnja, tj. dvije i kad se mob restartao skužio sam da sada piše V30 ThinQ. Pred neki dan stigao update na 8.0. 

 

Furam ga drugi tjedan na servis da mi zamjene ovo staklo, nažalost moraju mijenjati kompletnu zadnju stranu i to veselje će me koštati 500kn al ću barem zadržati garanciju. 

 

Stavit ću kasnije neke slike kad uslikam nekaj pametno, mislim da čarape na podu nisu baš neki primjer kvalitete (ili nekvalitete po silnim kritičarima u ovoj temi) prikaza. 

Indestructible sri 22.8.2018 17:00

Ma ako ti nije problem, onda je ovlasteni serviser zakon. Ostaje garancija i rahat si. Samo obrati paznju kad budes podizao telefon, da li je staklo dobro leglo po coskovima.

Ne znam da li ima Stanić u HR, kod nas u BiH su oni bili zastupjeni do sada za LG. Ako kojom nesrecom bude agram, koji je nazalost haman za sve ovlasteni kod nas vamo, ja sam imao jako losih iskustva sa njima, a jedno od toga je bilo da kad sam podizao telefon sa servirsa nisam uocio da nisu dobro zaljepili staklo na coskovima, pa bude lufta, posto sam imao Xperiju Z5, to mi je bilo jako bitno, vazda se tusirali on i ja zajedno.

toxic sri 22.8.2018 17:40
gocc01 kaže...

Ovo je najbesmislenija tema na cijelom forumu. Toliko priče ni o čemu, niti jedno iskustvo a troje ljudi ukupno kupilo mobitel. 

 

Jučer su mi stigla neka nadogradnja, tj. dvije i kad se mob restartao skužio sam da sada piše V30 ThinQ. Pred neki dan stigao update na 8.0. 

 

Furam ga drugi tjedan na servis da mi zamjene ovo staklo, nažalost moraju mijenjati kompletnu zadnju stranu i to veselje će me koštati 500kn al ću barem zadržati garanciju. 

 

Stavit ću kasnije neke slike kad uslikam nekaj pametno, mislim da čarape na podu nisu baš neki primjer kvalitete (ili nekvalitete po silnim kritičarima u ovoj temi) prikaza. 

 A ne znam sto tocno. DA nitko nije iskustava s reklamacijom navednog mobitela pa ti ne moze nista reci. Sto se ocekivao? Ja sam dao informacije kad sam ga kupio i to je to.

Mobitel mi je ko i prvog dana, taman ono sto meni treba.

DangerouS čet 23.8.2018 23:17
gocc01 kaže...

Ovo je najbesmislenija tema na cijelom forumu. Toliko priče ni o čemu, niti jedno iskustvo a troje ljudi ukupno kupilo mobitel. 

 

Jučer su mi stigla neka nadogradnja, tj. dvije i kad se mob restartao skužio sam da sada piše V30 ThinQ. Pred neki dan stigao update na 8.0. 

 

Furam ga drugi tjedan na servis da mi zamjene ovo staklo, nažalost moraju mijenjati kompletnu zadnju stranu i to veselje će me koštati 500kn al ću barem zadržati garanciju. 

 

Stavit ću kasnije neke slike kad uslikam nekaj pametno, mislim da čarape na podu nisu baš neki primjer kvalitete (ili nekvalitete po silnim kritičarima u ovoj temi) prikaza. 

 Znaci bolje je imati 50 stranica di 44 stranice se ljudi javljaju sa problemima na mobitelu (Redmi 5 Note Pro) ? 

 

LG nije popularan kod nas, slab je marketing, a i kasnije je došao i cijena relativno visoka.

gocc01 ned 6.10.2019 08:52

Na ljeto mi je stigao update na Pie, sve je bilo u redu do prekjučer kad je stigao neki 9.0 security update od 900+ MB. 

 

Baterija mi od tada umire. Imam oduvijek always on, znala mi je baterija preko noći past za 10-15% plafon al sad je ovo previše. Još je pod garancijom, dal servis radi nešto po tom pitanju?